Şimdi Ara

UEFA Şampiyonlar Ligi 5.Maç | Beşiktaş - Benfica | 23 Kasım | 20.45 (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
821
Cevap
1
Favori
18.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maçın adamı Şenol Güneş tır çoğu hoca o değişiklikleri yapmaz bu yüzden büyük hoca vesselam .

Cenkte gerçekten biraz özgüveni sağlansa milli takım içinde bjk içinde büyük bir silah olur .

Gökhan da tam bir cop olmuş bu arada :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sesim kisildi yeminlen kafede sandalyeler havaya firladi muhtesem bir ruh vardi stadi dusunemiyorum zaten atmosfer superdi hic destegi birakmadi bugun taraftan sagolsun 3-0dan 3-3e cevirebildiysek bugun paylari buyuk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quaresma: İlk yarıda uyur gibiydik. Benfika karşısında bu şekilde çıkarsanız cezayı keserler çünkü çok etkili oyuncuları var. İkinci devre 0-0 gibi başladık..

Şenol Güneş de bu maçla adını tarihe yazdırdı. Gerçekten devre arasında takıma yaptığı konuşma, motivasyon, değişiklikler bu sonuçta büyük paya sahip.
  • Mukemmel failler var

• Şahane bir geri dönüş oldu ama buraya kadar gelmişken keşke kazansaydık. Bu arada böyle bir maçta hala inatla karşı takımı desteklemek nasıl bir akıl tutulmasıdır anlayamıyorum, çok yazık.
  • Adamlar 3-0'dan maç çeviriyordu az daha, ne diyelim helal olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TnesQuare

Yeni çıktım stattan cesaret mesaret laf oyunlari yapma sus ve ÇILDIR

Sen hakem esprisi yaparken cesareti nerden aldiysan bizde oradan aldik hadi naş

• 3-0'dan 3-3.

Helal olsun diyorum bir Galatasaray'lı olarak.

Beşiktaş'ın geriden geleceği çok belliydi, keşke kazansalardı ama bu sonuç da çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TnesQuare

Benim kadar özleyemezler.
    Seni özlediğim kadar ,
    Seni aramızdaki o mesafe kadar çok seviyorum.

• Atiba neden kötü bu kadar bu maçta

• quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

Beyler daha önce hiç gruptan çıkamadığınız için, yani o duyguyu bilmediğiniz için sıkıntı yok. Uefada başarılar. Çeyrek final yaparsınız orda

• BEŞİKTAŞ AĞIR TAŞTIR ALTINDA KALİRSİNİZ

• quote:

Orijinalden alıntı: Winnetou21

quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

quote:

Orijinalden alıntı: Dreamo

quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Öncelikle tebrikler. Ama abartının sebebi ne. Ana bacı kaymak ne.

Kendi evinde 3-0 dan 3-3 yapmak iyidir de kendi evin bir zahmet yap yani.

Sanki 5 gol atmış gibi sevinmek ne 3 32gblık gol nasıl yendi deyip biraz kapınızı
    Şapkayı önünüze almanız gerek. Bu gece iyi bir dönüş hataların telafisi oldu ama çekirge hep sıçramaz bir gün gelir dönmezse.

hocam yapma lütfen. 3-0 gibi bir skor. 3 gol önde olan takıma 3 gol atmanın nesi kolay da bi zahmet diyorsun. ?

Beşiktaş değil mi taraftarı ile kendi sahasında her takıma kök söktüren bunu yapacağını iddia eden. Boşuna mı desibel rekorları kırıldı. Nasıl ki Fenerbahçe ilk dakika da gelen gol ve taraftarın yoğun baskısı ile manu yu yendi ise 2.yarı Beşiktaşı da bu şekilde maçı çevirmeye teşvik etmiştir. Bi zahmet bu taraftarın ilk yarı da ki üzüntüsüne az az da olsa melhem olsunlar.

Küçümseme değil yapmak istediğim olması gereken oldu taraftar takımı ateşler takım da hatasını geri alır.

3-0 dan çevirmek öle bahsettiğin gibi kolay birşey değil dostum lig maçı olsa haklısında cl liginde çok zor.

Taraftarın desteği yokken çevrildi diyorsanız o zaman hakkınız var ama 2.yarı muazzam taraftar desteği geldi diyorsanız Beşiktaş taraftarının Her zamann övündüğü takımı ateşleyen baskısını hafife almış olursunuz. Neden hafta sonu Gs liler kızgın dı takımda ruh yok 2.yarı olması gerekeni yapan oyuncular hatasını anlamış ki iş bu noktaya geldi tebrikler. Benim üzüldüğüm konuda hep bir küfür hareket sanki bura dan diğer takımların konusuna gelip trolleyenler yokmuş gibi yapılmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: trouble48

vodofone arenada barcayi bile yeneriz len kimse cikamaz burdan len mq quaresma allah len talisca 100 m len mq aboubakar suarezden iyi len hutchinson 90 m len

noldu

• quote:

Orijinalden alıntı: redwolf0

Atiba neden kötü bu kadar bu maçta

Atiba nin kotu olmasi takimi etkiledi grrcekten toparlandi.

Oguzhan cok kotuydu

• quote:

Orijinalden alıntı: tekadamm

BJK tarihinde CL de grup aşamasını geçememiş. Gerçekten rezil bir tarihi var ve devam ediyor.. Bir 8 daha gelebilir.

aşağılık rezil bir takım görmek istiyorsan gs ye bakabilirsin
  • Millet ezbere yorum yapıyor. Son maç Beşiktaş dinamo Kiev'i yendiği takdirde her halükarda çıkıyor. Puan durumu ve averajlara bakın, ikili averajda napoli'nin üstündeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tasmalı Kedi

quote:

Orijinalden alıntı: Recep Tayyıp Erdoğan

İyice ağla anca açılırsın

yav ne ağlayacam sanki benficalıyım yenseniz de berabere kalsanız da umurumda mı olur beşiktaş kimmiş. ama siz görmemişler ofsayttan gol atıp berabere kaldığınız maça sevinecek kadar acizsiniz ne diyeyim tebrikler beşiktaş

Benfıca'lı degılsenız ve Besıktas umurunuzda degılse Neden Besıktas mac konusundasınız? Ornek vereyım Man:4 FB:1 macının oldugu gun ben sızın konunuza hıc gırmedım. Ayrıca sızın gıbı egolu fanatıklerın tebrıgıne ıhtıyacımız yok.

• Deli Komutan kullanıcısına yanıt
    Ne için çıldıracağım?

Tamam yendiniz gruptan da çıktınız 2 hafta sonra görüşelim. Deplasmandaki maça kadar inşallah yenilmezsiniz. Açılışı biz yapacağız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

Benfica'nın yarıda bıraktığı işi biz tamamlarız vesselam

Beşiktaş'ın köpeğine şampiyon Fener yazacağız

Siz kimsiniz la ?

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.