Şimdi Ara

UEFA Şampiyonlar Ligi 5.Maç | Beşiktaş - Benfica | 23 Kasım | 20.45 (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
822
Cevap
1
Favori
18.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aralık ayına geliyoruz Bjk sezonda daha hiç maç kaybetmedi...Arena'da yenilmezlik devam ediyor.

Bjk'yi izlemek kesinlikle keyif veriyor oyuncular çok inanmış...3-0'dan maç eşitlemek CL'de herkesin yapacağı iş değil.

Olurda Uefa'ya düşerlerse bence alma şansları var...Bu özgüven başka birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekadamm

quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Avrupa'nın maskarası, yüz karası ŞL'yi göremeden ilk turlarda elenen GS ve FB liler burayı saçma sapan yorumlarla iyice kirlettiniz. Gidin kendi çöplüğünüzde ötün.

Çatkapı sporla oynuyoruz sanki. Karşımızda Avrupa'nın en formda grubun en iyi takımı var. Sanki kendileri olsa sonuç farklı olacak.

Ahahaha. Espiri mi yaptın avrupanın rezili? GALATASARAY senin yaşın kadar CL de grupları geçti. Sizin tarihinizdeki en büyük başarı ne ? 1 Kere bile grupları geçemediniz.

Avrupanın rezilleri, 8 likler..

• Helal olsun.kahvede yanimdaki adama devre arası insallah valerenga maçının tersini bu defa biz yaşarız dedim.Helal valla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • X oynamıştım 3-0'dan sonra umudu kesmiş cs:go oynuyordum. bi baktım 3-3 olmuş

• Portekiz spor kanalı Sport TV Muhabiri: ''İkinci yarıda Türkler çılgınlar gibi oynadı ve maçı kazandı. Onlarla baş etmek imkansızdı.''

-Türkler çılgınlar gibi oynadı.

Sağolun beşiktaş teşekkürler,umarım gruptan çıkıp iyi yerlere gidersiniz...Bu ülkenin kıskançlığa ihtiyacı yok birlik zamanı artık.Tebrik etmek bu kadar zor olmamalı
  • Maç 3-0'ken konuda ''3-0 yetmez, 5-6-7 olsun'' diyip, 3-3 olunca yalandan gole sevinenler var. Bu iki yüzlülükler ayrı komedi. Başından beri destekleyenlerin her türlü başımın üstünde yeri var tabii ama bu iki yüzlüler katlanılacak gibi değil. Azıcık onurlu olup, lafınızın arkasında durun bari.

Başta ve sonda da düşman olanları zaten saymıyorum bile. Girmeye yüzleri yok buraya.
  • ''Barça ve Madrid gibi modern taraftarların olduğu takımlarda oynadım ama hayatımda ilk kez ilk yarısı 3-0 biten maçta takımı alkışlayan taraftar gördüm. Bu durum inanılmazdı, etkilendim.''
    - Luis Figo
  • Benfica 3 gol attığında yeni liverpool mağlubiyeti geliyor diyerek ŞEREFLİ TÜRK takımına karşı atıp tutan veletler, Beşiktaşın 3-3 yapması sonucunda sus pus oldular. Şeref, gurur gibi kavramlar herkese nasip olmaz.

• emek hırsızlığı oldu biraz. idare etcen artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Abubakardan bir üçlük vee beşiktaş soyunma odasına beraberlikle giriyor

Harbi bilmiş adam
    0-3 ken trolleein msj lari tam bi efsane olmuş

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulağım hala çınlıyor o sesler beynimden hiç çıkmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: barut78

quote:

Orijinalden alıntı: teacher30

quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Öncelikle tebrikler. Ama abartının sebebi ne. Ana bacı kaymak ne.

Kendi evinde 3-0 dan 3-3 yapmak iyidir de kendi evin bir zahmet yap yani.

Sanki 5 gol atmış gibi sevinmek ne 3 32gblık gol nasıl yendi deyip biraz kapınızı
    Şapkayı önünüze almanız gerek. Bu gece iyi bir dönüş hataların telafisi oldu ama çekirge hep sıçramaz bir gün gelir dönmezse.

katılıyorum başakşehir ilk önce bir hopp kardeşim çeker haftaya 2 hafta sonra biz de fişi çekeriz çok ballı takım bjk benfica da eski benfica değilmiş iki takım da hak etmiyor gruptan çıkmayı bence kaldı ki dinamoyu deplasmanda çok zor yener beşiktaş kış şartları benfica haftaya maçı alır uefa yolu gözüküyor

Kınalar hazır

inş bjk geçer turu da ülke puanına katkısı olur elalemin adı sanı duyulmamış ülkelerinden şampiyonlar ligine direkt ilk iki takım giderken bizden sadece 1. olan takım gidiyor. Bu bence çok kötü bir durum. Takım formunu görmek gerek o zamana kadar çok maç çok hadiseler gelişir. Bjk dinamoyu kendi sahasında yenseydi iş çoktan bitmişti. Bakalım ne yapacaklar ?

• Şenol dedi Takım zehirlenmiş hepsinin midesinde sorun varmış ne yedilerse

• Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Bizde pozisyonları sayalım 8 e giderdi merak buyurma. Goller sadece benfica ağlarına girmemiş anlaşılan, acıtmış canını.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: konuşantahta

quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

Noldu la namağlup gidiyoruz cl de bile diyodunuz. Söndümü havanız? azıcık ayaklarınız yere bassın.. Alırlar paçanızı böyle aşağı.

Erken konuşmuşsun delikanlı

dk 75 falandı skor 1-3 atamazsınız diye düşündüm. Şansınız iyi döndü 3-3 oldu maç. İyi oldu tabi ama ayaklarınız yere bassın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barut78

quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Abubakardan bir üçlük vee beşiktaş soyunma odasına beraberlikle giriyor

Harbi bilmiş adam
    0-3 ken trolleein msj lari tam bi efsane olmuş

helal olsun valla iyi bilmiş
  • madanci kullanıcısına yanıt
    Yok güzel oldu sslerle hem fenere vurduk hem bjk ye gs kazandı :D

• quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

şuan beşiktaş defansının içinden ne geçiyor bilmek isterdim

Fenerlilerin içinden maç sonunda ne geçti acaba bilmek isterdim...

• En başarılı Türk teknik direktör açık ara Şenol Güneş'tir.

Geçmişte çok hakkı yenmiştir...1 şampiyonluğu çalınmıştır,diğerini hakkıyla kazanmıştır.

Zamanında Dünya kupasında TR'yi 3.yapmasına rağmen

saçına osuna busuna taktılar...Çakma imparator kadar lobisi olmadığı için.

Adamın en başta her maç sonu basın toplantısında, sağa sola posta koymuyor birileri gibi.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.