Şimdi Ara

UEFA EURO 2008™ [ ÇIKTI -PS3,XBOX360] (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.326
Cevap
1
Favori
40.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi bu oyunun neresi güzel saçma sapan bir oyun demeyeceğim çünkü polemik yaratıp burada sabırsızlıkla bekleyen onlarca insanı kızdırmak istemem.

Oyun hakkındaki görüşlerim net olarak EA 2002den sonra ilk kez futbol severlerin zevkle oynabileceği kalitede, hızda ve grafikte bir oyun ortaya çıkarmış ayakta alkışlamak lazım. Oyun gerçekten bir pesci olarak beni çok tatmin etti. Tabiki fifa08de oynuyordum ama işte o futbol havasını bir türlü alamıyorum(yavaşlık en onemli etkendi) Ama şimdi futbol oyunu dendimi Euro 2008 tek başına alınmalı ve diğer oyunlardan ayrılmalı. Ne yazıkki böle pes bitirdi ea çoştu bir kere. Şimdi gelelim eleştiriye;

Yaw Ea Niye reset butonu koymuyorsun? 100lerce kez maç yapacagımızı tahmin mi edemiyorsun?
    Yaw Ea Niye 2 dk yapıyorsun? en az 5- 10 dk olmalı, oynasın millet ama nedense 2 dk

Birde soru sizlere;
    Yaw kaleciyle karşı karşıya kalınca nasıl gol atıyoruz

Grafik 100/98
    Ses 100/97
    Oynanabilirlik 100/90
    Genel 100/95

Bakalım sizlerin puan değerlendirmesi nasıl??

• Genel 100/95

Yok yahu o kadar da değil oyun çok güzel ama mükemmel değil, ileride çok daha iyisini yapacaktır EA buna 95 verirsek, fifa09,fifa2010 a ne vereceğiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Marmarali

Birde soru sizlere;
    Yaw kaleciyle karşı karşıya kalınca nasıl gol atıyoruz

Grafik 100/98
    Ses 100/97
    Oynanabilirlik 100/90
    Genel 100/95

Bakalım sizlerin puan değerlendirmesi nasıl??

Kaleci ile karşı karşıya iken RB + şut yapıcan o zmn ayak içi vuruyor topa abanmıyor, ceza sahası dışından da ayak içi plase şutlar çekebilirsin böyle falsolu falan :) bu PES'de olmayan bir özellik sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemnahit -- 11 Nisan 2008; 15:47:06 >
  • Arkadaşlar PS3 de fifa08 oynarken frikiklerde falso verirdim toplara ama Xbox da olmuyor bu hem euro da hemde fifa da veremiyorum
  • ya beyler ne bu ntsc falan bnde ps2 var ne zmn çıkıo basitce söyleyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: devilsemo

Genel 100/95

Yok yahu o kadar da değil oyun çok güzel ama mükemmel değil, ileride çok daha iyisini yapacaktır EA buna 95 verirsek, fifa09,fifa2010 a ne vereceğiz

çıksın o younlar once bu kadar kaliteli olsunlar da bizde 96,97,98,99,100 verelim
    Senin notunu merak ettim sende notla bakalım ne çıkacak ortaya

• yaw arkadaşlar ayın 11'iydi çıkış tarihi , 18 nerden çıktı yaw?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kralex_2

ya beyler ne bu ntsc falan bnde ps2 var ne zmn çıkıo basitce söyleyin

Arkadaşım ps2 oyunu çıkış tarihini xbox bölümünde bulman zor ve alakasız..
  • ya oyun olarak tamam inanılmaz bir gelişim içindeler ama ana menu ve maç taktik menuleru rezalet ötesi..pes deki rahat ve hızlı bir şekilde yaptıgımız taktikleri fifada ne yazıkki yapamıyoruz..benim en büyük şikayetim bu ve bu menu sistemini yıllardır hiç geliştirmeden devam ettiriyorlar..buna da el atmalarının zamanı gelmedi mi artık?
  • ya oyun olarak tamam inanılmaz bir gelişim içindeler ama ana menu ve maç taktik menuleru rezalet ötesi..pes deki rahat ve hızlı bir şekilde yaptıgımız taktikleri fifada ne yazıkki yapamıyoruz..benim en büyük şikayetim bu ve bu menu sistemini yıllardır hiç geliştirmeden devam ettiriyorlar..buna da el atmalarının zamanı gelmedi mi artık?
  • bende oyunu merakla bekleyenlerdenim pal olarak çıkış tarihi konusunda bilgisi olan arkadaşlarımın yardımını rica ediyorum...
  • Oyun çok süper harbiden gerçek maç havasını veriyor resmen.

Sanki 2-4-6 dakika değil de 45+45 90 dakika oynayın diyor ea o derecede gerçekci.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 12 Nisan 2008; 0:50:07 >
  • Gol atmak da bir o kadar zorlayabiliyor. Ama bu çok fazla karşı takım yüzünden değil, pozisyonları düzgün kullanmak açısından.

Oha diyorum ben bu işe sadece. Eğer düzgün bir taktik yaparsan 5 saniyede bile bulabilirsin golü ama o havayı yakalamak işte önemli olanı. Olmayınca hakikaten olmuyor. İlham gelecek önce :D Yani 90 dakika bile olsa maç, abartı skorlarla bitmez diye düşünüyorum. Mükemmel ya kelimelerin yetersiz kaldığı bir noktadayız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 12 Nisan 2008; 9:35:30 >
  • Konuyu yukarı alalım,heyecan artsın
    Hafta sonundan önce bekliyorum artık biraz erken çıksın şu oyun ya
  • Süper olacak
  • 16sında cıkacakmış...
  • arkadaslar oyunu malum yerlerde gordum gibime geldi bi bakın isterseniz düstü galiba dün gormustum
  • Düşmedi ya çatladık
  • Millet başladı oynamaya her an düşebilir artık

http://www.mygamercard.net/leaderboard.php?gt=&g=458&z=&c=&x=56&y=14
  • Şu oyunu ve gta4 ü aldım mı tamamdır, eve kapanabiliriz başka oyun istemem
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.