Şimdi Ara

Uefa Avrupa Ligi Play Off 2. Ön Eleme: BEŞİKTAŞ JK - TROMSO 29.08.2013 20:30 (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
589
Cevap
2
Favori
13.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kura çekimine davet edilmemişiz
  • Bu maç ayakları yere basan süratli bir forvet ve deneyimli iyi bir sol bek e ihtiyacımız olduğunun sinyallerini gayet net şekilde verdi. Sinyal vermedi hatta bas bas bağırdı.
    Hadi forvet musti-eneramo-almeida üçlüsü ile öyle böyle idare edilir de sol bek şart hemen
  • CAS kararına mı kaldık... Bana Fake haber gibi geliyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StillDre

quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Beyler futboldan anlamam bu skorla geciyomuyuz turu alıntılarsanızz....

böyle geçeriz 1 yersek uzar maç

Sağol kardeşim.... Maç iptal falan diyorlar? BU ARADA ALLAHA ŞUKURLER OLSUN BeŞİKTAŞ İYİ BAŞLADI..... NAZAR DEYMESİn

Cas ceza verdi diyorlar ama son dönemde hakkımızda ne kadar yalan haber çıktığını hepimiz biliyoruz.. Yarını bekliyoruz.
  • Bilic'i dinleyemedim, tam metin var mı ?
  • yahu Onder Ozen cikti birsey demedi, Ahmet Piper cikti birsey demedi ama bizim oturma organiyla haber yapan basin ile UEFA ve CAS merkezi arasinda galiba kirmizi telefon hatti var. Klubun bile haberi yokken aninda ogrenebiliyorlar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler futboldan anlamam bu skorla geciyomuyuz turu alıntılarsanızz....

böyle geçeriz 1 yersek uzar maç

Sağol kardeşim.... Maç iptal falan diyorlar? BU ARADA ALLAHA ŞUKURLER OLSUN BeŞİKTAŞ İYİ BAŞLADI..... NAZAR DEYMESİn

Cas ceza verdi diyorlar ama son dönemde hakkımızda ne kadar yalan haber çıktığını hepimiz biliyoruz.. Yarını bekliyoruz.

Haklısın kardeşim en iyisi kulübün veya cas açıklamasını beklemek...

• 57 bin seyirci vardı deniliyor ama bence 57 binden daha fazlaydı bana 65 bin civarı gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otuztemmuz

57 bin seyirci vardı deniliyor ama bence 57 binden daha fazlaydı bana 65 bin civarı gibi geliyor.

Henuz resmi rakam aciklanmadi ama 80.000 kisilik stadda bos yer pek kalmadigi icin 70.000 civari taraftardan soz ediliyor
  • Forza'dan bir yorum.

• İstatistiklere gel;

• Bilic'ten taraftara: "Beni de şaşırttılar"
    Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Norveç'te 2-1 mağlup olduğu Tromso'yu rövanş maçında Atatürk Olimpiyat Stadı'nda 2-0 mağlup ederek UEFA Avrupa Ligi Gruplarına katılmaya hak kazandı.

Karşılaşma sonrasında Beşiktaş Kulübü Teknik Direktörü Slaven Bilic, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Bilic, yaptığı açıklamada;

-İLK YARIDA DERLİ TOPLU OYNAMAYA ÇALIŞTIK AMA...-

"Maç biraz stres dolu bir hale geldi. Rakip ilk yarıda iyi savunma yaptı. İlk yarıda derli toplu oynamaya çalıştık ama ceza sahasına giremedik ve yeteri kadar orta yapamadık. Bunun sonucunda da stresli oldu. İkinci yarının başından itibaren denemeye başladık ve golleri bulduk. Son 10 dakika yorgunluğa bağlı stresli bir durum ortaya çıktı. Bunu bekliyorduk. Oyuncularımı kutluyorum. Kahramanca davranış şekli gösterdi. Rakip takımın oyuncularını da tebrik ediyorum. Ayrıca taraftarlarımızı da kutluyorum. Harika bir şekilde bizlere destek verdi. Onlara teşekkür ediyorum." dedi.

-BÖYLE BİR TARAFTARA SAHİP OLAN TAKIMIN...-

"Ben Beşiktaş taraftarını sözleşme imzaladıktan sonra tanımadım. Yaklaşık son 10 senedir zaten onları takip ediyordum. Doğrusunu söylemek gerekirse harika bir atmosfer yarattılar. Beni de şaşırttılar. Böyle bir taraftara sahip olan bir takımın teknik direktörü olmak benim için gurur verici."

-KADRONUN TAMAMINA İHTİYACIMIZ VAR-

"Kadronun tamamına ihtiyacımız var. Bunu daha öncede söyledim. Özellikle lig gibi uzun bir yarışmada buna ihtiyacımız var. Sadece 11 kişi ile oynamıyoruz. Bu kadrodaki herkesin katkı yapması gerekiyor. Özellikle bugün ki oyunda son 10 dakikada fiziksel olarak düştüğümüzde kenardan gelecek oyuncunun performansı çok önemliydi" dedi.

-UYGUN ZAMAN ŞİMDİ DEĞİL-

CAS'ın yarın açıklayacağı karar ile ilgili soruları yanıtlayan Bilic;"Bizim elimizde olan bir şey değil. Bizim ile ilgili olumsuz bir karar çıkarsa benim için hayal kırıklığı olacak. Bizi dışarıda bırakmak için uygun zaman şimdi değil. Bunu yapmaları gereken zaman daha önce olmalıydı. Böylesine güzel bir akşamın ardından bizi dışarda bırakırsalar üzülürüz." dedi.

Haber Kaynağı: HABER1903

• hakkaten ayıptır dalga geçer gibi fax çekmişler bir de bu demek yahu
  • en azından galatasaray'ın intikamını aldık. artık başları dik şekilde çıkabilirler tt arenaya
  • Maçın tekrarını CNN verecekmiş, saat kaçta bilen var mı ?
  • haberin basına tarafından sunulma zamanı manidar. tam maç sonrası sevincimizin içine edercesine bir zamanda çıktı haberler. Bu renkli basının ben ...
  • Atakan Kurt ‏@atakankurt2 3m

Arkadaslar haber dogru kulube yazi geldi ve kura cekimine gelmenize gerek yok dendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

Atakan Kurt ‏@atakankurt2 3m

Arkadaslar haber dogru kulube yazi geldi ve kura cekimine gelmenize gerek yok dendi

Twittercılara güven olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: deadpool2

quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

Atakan Kurt ‏@atakankurt2 3m

Twittercılara güven olmaz

Hocam Atakan Kurt'tan falso haber cikmaz, daimi Besiktas muhabiri kendisi.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.