Şimdi Ara

udyr hakkinda bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler udyr hakkinda ne biliyorsaniz yazarmisiniz nezaman q nezaman r jungle yapilir run ve kabiliyetler hakkında bilgi verir seniz sevindirik olurum herkeze iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FizzyTime -- 20 Ekim 2014; 10:25:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Udyr ile 500 maçım rahat vardır,su yenı gelen feral flare itemınden sonra kamp temızlemek amaclı R fulluyorum,ve kısa sürede yüksek dps atabiliyorsunuz R ilede.Q fullemek bana her ne kadar saçma gelsede,early game'de feral stacklamanızı bekleyemeyecek kadar zayıf kompozisyona sahip takımınız varsa Lizard alarak Q fulluyorum.
  • Tanky oynicaksan R yok ben hasar veriyim dersen Q fulle sana kalmis bisey karsi takimi ve kendi takimini goz onune alarak vermelisin bu karari

• Rakipte kite yapabilecek şampiyonlar varsa flash yoksa ghost al.
  • Trick2g izle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Armor
    + 9
    Magic Resist
    + 4
    Attack Speed
    +15.28%
    Movespeed
    +4.5%
    Cooldown Reduction
    -5%

itemlerde çok fazla saldırıya yönelme. R senin kozun olmalı, atak çıkmadığın zamanda da saldırı hızı ve hareket hızı ile adama yapışmanı sağlıyor. Üçlü çıktığında normal atak sonrası gelen hız ile rakibini yakalayabiliyorsun.
    Dolayısıyla R eğer R fulleyip rakibin üzerine oynarsan oldukça etkili olacaktır. Saldırı itemin üçlü olsun ve takımının tank ihtiyacını karşıla, eğer topta tankınız mevcutsa birde mahvolmuş çık. Fakat şunu unutma, udyr çok hızlı kamp temizleyen bir şampiyondur, eğer farmda geri kalırsan zamanında tanklaşamaz; takımına fayda sağlayamazsın.

benim udyr tercih etme sebebim rakibin lee, vi gibi şampiyonlar alması. counter-gang riskini azaltıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wisrty -- 20 Ekim 2014; 12:03:51 >
  • Oxi çok güzel oynuyo udyr
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simos

Oxi çok güzel oynuyo udyr

Asdsadsas baya iyioynuyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Wi5rty

Armor
    + 9
    Magic Resist
    + 4
    Attack Speed
    +15.28%
    Movespeed
    +4.5%
    Cooldown Reduction
    -5%

itemlerde çok fazla saldırıya yönelme. R senin kozun olmalı, atak çıkmadığın zamanda da saldırı hızı ve hareket hızı ile adama yapışmanı sağlıyor. Üçlü çıktığında normal atak sonrası gelen hız ile rakibini yakalayabiliyorsun.
    Dolayısıyla R eğer R fulleyip rakibin üzerine oynarsan oldukça etkili olacaktır. Saldırı itemin üçlü olsun ve takımının tank ihtiyacını karşıla, eğer topta tankınız mevcutsa birde mahvolmuş çık. Fakat şunu unutma, udyr çok hızlı kamp temizleyen bir şampiyondur, eğer farmda geri kalırsan zamanında tanklaşamaz; takımına fayda sağlayamazsın.

benim udyr tercih etme sebebim rakibin lee, vi gibi şampiyonlar alması. counter-gang riskini azaltıyor.

Eyvallah kardeş

• trick2g izlemelisin kesinlikle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bi bitmediniz

• r veya q fulleniyor bence farklar şu:
    r fulleyeceksen ormanında farm yapcaksın feral stackiyeceksin çok uygun bir durum olmadıkca ilk başlarda gank atmayacaksın ve 3lüden sonra tank çıkcaksın belki birde aklın sonu alabilirsin.Phoenix udyr harita kontrolu ve objektifler üzerine kurulu rakibe baskı oluşturursun boş kalan lane ittirirsin sürekli zaten feral stacklendikten sonra hayvani hasarın yanına birde tank oluyorsun.
    q fulleyeceksen sürekli cj atmalısın karşı jungu oyundan düşürmen lazım riskli bu bazen karşı takım daha iyi koordine oluyor seni adamın ormanında araya alıyorlar onun dışında tiger udyr 1v1 de nerdeyse yenilmez 2v1 bile gideri vardır oyun başında yine 3lü alırsın bunun yanında yine feral alabilrsin ama elder lizard daha iyi oluyor gibi çünkü stackleme vaktin olmayacak bol bol gank atman lazım böyle.
    Genel olarak bu yani rün işini üstte arkadaş söylemiş phoenix için tiger için saldırı hızı yerine saldırı hasarı koycaksın genel olarak başka bişey yok yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: matakanh

quote:

Bi bitmediniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Under The Dome

trick2g izlemelisin kesinlikle

bencede izle her türlüsünü oynadı udyr ın
  • Izliyodum zaten onun sayesinde udyra sardim

• Merhaba ben hep masterle oynayip herkese tek atiyodum sonra bi udyr grlip bana tek atti o xaman udyr oynamaya basladim hep adc kasiyodum ama biraz degismis sanirim karakter artik tek atamiyo. Ve tank kasmak gerekiyor ama asla q dan vazgeçme bi dusun kuş mu kaplan mi?

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.