Z

Yüzbaşı
03 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar benım 2 yıl 2 aylık bir ilişkim vardı,biz bu ilişkide kavga eder barışırdık,genelde kavga benim fevri halimden kaynaklanırdı ama her zaman barışırdık,gerekirse ben özür dilerdim.Sevgilime çok aşığım,yaklasık 7 gun once tatile gitti.Aramız o tatildeyken cok cok güzeldi,hep beni arardı hep konusurduk vs. , daha sonra bu tatilden donmesıne 2 gun kala ben sebepsiz yere bomboş bir kavga cıkarıp moralini bozdum onun.Akşamına özür diledim ve özrüm kabul oldu,ama sonraki gün yine boktan bir sebepten kavga çıkardım.Evet tam bir gerizekalıyım bunun farkındayım,ama sevgilime cok aşığım ve oda beni cok seviyordu.Birbirimizi herşeye rağmen hep affedebilen tonlarca anıya sahip bir çiftiz istanbulun her yerinde anılarımız vardır.Her neyse,kız son kavgamızdan sonrakı gun aksam 5 edoğru mesaj atıp '' ben cok dusundum senden ayrılmak ıstıyorum,üzgünüm '' diye bir mesaj attı.Sonra ne yazdıysam hiçbir işe yaramadı.Aradım nefret kustu bir daha beni arama sorma vs. dedi.Engelledi whatsapptan falan.Evine geldi dün,yine konustuk annesiyle dahi konustuk annesi bana yeşil ışık yakmıştı olumlu konuşmuştu ancak kız '' artık seni sevmiyorum,seni istemiyorum '' dedi.Yemin bile etti.Ben gerçekten psikolojik tedavi dahi almaya başlayacağım ve kendimi düzeltmek için emin adımlar attım.Özür dilememe hatta yalvarmama rağmen beni kesinlikle istemediğini ve artık herşeyin bittiğini söyledi.Bugun için son kez görüşelim iki senelik ilişkiyi bari yüz yüze bitirelim dedim,onu da kabul etmiyor.Ama hala whatsapp durumu aynı,sosyal medyadan hiçbir fotoğrafı kaldırmadı.Eline cok fırsat geçti kaldırsa 3 gündür kaldırırdı ama kaldırmadı ve bu bana umut veriyor ister istemez.Ben kızın 2 gunde bana sevgisinin sıfırlanacağını sanmıyorum,bana belki kırgınlıktan söylüyor bunları hiçbir fikrim yok,bir tecrübesi olan Allah aşkına yardımcı olsun bana.Ben 18 yaşındayım o 17 yaşında.Yaşına göre çok olgun bir kız,babasız büyümüş ve çok şey tecrübe etmiş seviyeli bir insan yaşıtlarıyla alakası yok.Su an geri dönüyorum dese hiçbir hatamı tekrarlamam ama nuh demiyor peygamber diyor kız.Kaldıramıyorum yediremiyorum kendime 2 senelik ilişkide 2 günde nasıl sevgi biter? Anılar bu kadar kolay unutulur mu,ben onun için yaptıgım iyilikleri hiç hatırlamıyor mu hep kötü yanlarımızı hatırlıyor? Bana dusman gıbı ayrılmamalıydı , en azından insan gibi yapabilirdi bunu iki senenin hatrına.Bugun kursu var,3 te cıkacak.Yarın sakın gelme arkamı döner giderim gibisinden birşeyler konustu,şimdi gitsem gerçekten arkasını dönüp gider mi? Biz yüz yüze birbirimize hiç kıyamadık şimdiye kadar,belki de bundan korkuyor bundan gelmemi istemiyor olabilir mi? Aklımda bugun cıkısına gıtmek var,ya arkasını dönüp gitmezse ihtimaline karşılık bir umut yanıyor içimde sadece.Birşeyler söyleyin bana bir çözüm cıkış yolu gösterin yemeden içmeden kesildim lütfen yardım
Merhaba arkadaşlar,tüm telefon kulaklıklarım bozuldugundan en son çare bir arkabamdan iphone kulaklıgı aldım.Telefonda arkadaşımla konuşmak istiyorum(oyun oynarken vs. kulaklık olmadan zor oluyor) lakin kulaklıgın mikrofonu bozuk.bu mikrofonu düzeltmek için yapabileceğim ekstra birşey varmı?

artı olarak kulaklıgın mikrofonunu iptal etme gibi bir şansımız var mıdır? eğer varsa kulaklık mikrofonundan değil telefonumdan sesim duyulsa,bende ses alsam yeterli.

biraz karışık anlatmış olabilirim eğer cümlelerde düşüklük yaptıysam affola.
Arkadaşlar merhaba,ben son günlerde çok ciddi bir kasma problemi yaşıyorum oyunla ilgili.Şehirde hiçbir problem yok fakat ne zaman farm amaçlı bir yere gitsem,yaratıkları topluca ne zaman öldürsem fps bir anda yerlere iniyor.5-10 fps ye kadar düşüyor neredeyse.Dolayısıyla farm benım için çok riskli bir hal alıyor,rare chestlerde falan neler oluyor siz hayal edin.Bugun ne zaman rare chest açsam öldüm illallah geldi cidden.Böyle oynamak işkence resmen.Sistemim çok iyi değil fakat dediğim gibi,daha önce bu derece problem yaşamadım.Ayrıca,bir anda ekranda bir çok şey belirince de kasma yapıyor.Örneğin flame golemi ne zaman açsam golem çıkarken 1 saniyelik bir kasma oluyor,yada vaal skeletons' ı bastıgımda 1,2 saniyelik bir donma yaşıyorum.Yada rogue exile chestten cıktıgı zaman.Çok efektleri olan bir buildim de yok açıkçası.Yardım amaçlı ne söyleyebilirseniz benim için kardır.
Bu problem ben oyunu silip tekrar yüklememden sonra olmaya başladı.Grafikleri düşürdüm vs. ama yok çare.
Bilgisayar özelliklerim ve oyunun görev yöneticisindeki halini aşağıda paylaştım.Şimdiden yardımlar için sağolun.
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi geceler,bildiğiniz üzere 14 şubat yaklaşıyor,aslına bakılırsa ben normalde bu tarz günleri genelde önemsiz görmüşümdür,fakat bu sene içimden geldi ve 2 senelik kız arkadaşıma çok özel birşeyler hazırlamak istiyorum.Daha oncede birşeyler ayarlamıştım ama fazla detaylı değildi açıkçası.Sizden bu kardeşinize ufak tefek öneriler vermenizi istiyorum,ama mümkünse çok klasik şeyler olmasın.Yanı biryerden birşey almak değil hazırlamak istiyorum munkunse,kafamı çok patlattım ama aklıma gelen şeyler çok sınırlı,sizlerden de fikir almak istedim.Yorumlar için şimdiden sağolun
Merhaba arkadaşlar.Yaşım 18,sevgilim 17 yaşında.1 senedir beraberiz ve birlikteliğimizde ufak tefek kavgalar hariç pek kavga etmedik.Mutluyuz bir sıkıntımız yok,fakat son zamanlarda ilginç bir ilgisizlik var üstünde.Arkadaşlarıyla skype'ta oyun oynuyor,2 saat falan yazmıyor.Bunu dert etmıyorum,dizi izliyor ediyor falan fistan.Neyse diyorum normal şeyler bunlar hep benımle konusacak hali yok,ama bu konuşma eşğimiz gün geçtikçe daha da daralıyor.Ornegın bugun 5 satır bile konusamadık,telefondan arasam sanki bir ilgisizliği var bir yere yetişecekmiş gibi konuşuyor.Benımle hep konusmak ısteyen kız,benı hep arayan soran,geç uyandıgım zamanlar defalarca mesaj atan vs. eden kızın ağzından cımbız ile laf alır hale geldim.Arkadaşlarıyla oynarken ederken arıyorum,2 sözcük ediyorum ama pişman oluyorum aradığıma.Yüzsüzlük etmiş gururumu ayaklar altına almış gibi hissediyorum.O hiç mesaj atmaz aramazken adımı hep ben atıyorum son zamanlarda,'' yazacak mısın '' demesem online olduğu halde falan yazmıyor mesela.Açık açık '' soğudun mu? '' diyorum.Ne alakası var diyor,oyuna girecekken falan beni de çağır en azından birlikte geçsin vaktimiz birşey kaybetmezsin diyorum tamam diyor.Bir bakmışım 2 dakika sonra bana sormamış girmiş yine arkadaşlarıyla.Ben erkek olduğum halde üstüne titriyorum,ama aynı şeyi ondan göremiyorum.Bazen çok iyi davranıyor bana,bazen de bu şekilde.Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum arkadaşlar bana bir yol yordam gösterin,resmen köpekmişim gibi davranıyor.Soğuk,saçma sapan tavırları var gururuma yediremiyorum ama bir tarafta da 1 senelik birlikteliğim var ve kızı gerçekten seviyorum.İçten yapacağınız her yorum benim için değerlidir yeterki kalp kıracak şeyler yazmayın.İyi akşamlar hepinize.
Replay programı önerisi olan var mı arkadaslar,LoL recorder bug splat veriyor.
Selam arkadaşlar,ne yapacağımı bilemedim buraya yazmak istiyorum.Ameliyat olmadan önce bir kız ile tanıştım,yakınlarımızda oturuyordu.Her anlamda pozitif bir kızdı ve gerçekten hoşlandığım tipte biriydi.Biz bununla konuştuk konuştuk bu günlere kadar,bu benden hoşlandığını ve kıskandığını çok belli ediyor.Bu hareketleri yüzünden de yavaş yavaş ona bağlanıyorum sanırım ama ortada bir sorun var.Simdi bu kızı seven bi tip var,bu bana ben sadece onu arkadaş olarak görüyorum diyor.Ama su an dışarıda oturuyorlarmış mesela.Aksam saatleri hava kararınca eve gireceksin diyorum,kabul ediyor ama 3,4 seferdir dışarıda.Bunun gibi birçok şey var daha.Biraz sorunlu bi çocukluk geçirmiş,çok yalnız kalmış,dışlanmış ama iyi bir kız fakat ben çok kıskanç bir adamım.Öyle böyle değil,eğer ben bu kızla çıkarsam 1 ay sürmez böyle davranırsa.Ama kızdan çok hoşlanıyorum.Kafamdan atamıyorum.Her gün her saniye konuşuyoruz.Hep ilk mesajları atıyor bana sabahın bir köründe.Ne yapacağımı bilmiyorum,bir akıl verin Allah aşkına.Ben 19,kız ise 17 yaşında.

Cümle düşüklükleri yaptıysam affola kafam allak bullak.
Selam beyler yenı basladım 10 level oldum killanda fakat etrafta insan göremıyorum,sunucunun kalabalık oldugunu soyluyorlar.İnsanların artı olarak toplandıgı bır yer falan mı var (satıs alanı gibi) yoksa oyun hep böyle ghost town modunda mı?
Merhaba arkadaşlar başlıkta tam anlatamadım fakat sorunum su sekilde,sımdı benım ekranımda bir bozukluk yok.Fakat şöyle bir sorunum var,görüntümün üstten 1cm lik bir bölümi simsiyah.Ve mouse'u oraya götürdüğümde o siyah bölüme çıkmıyor vs sanki ekranın tamamen dışındaymış gibi.(SS alırsam gözükmüyor,normal gibi gözüküyor) Bunun ıcın monitörümdeki Auto tusuna bassam da dengelemıyor.Auto hariç diğer ayarlardan elle yaptıgımda da ne kadar üste çıkarırsam cıkarayım o 1 santimlik bölüm hep böyle kalıyor.Mesela online oyun oynayanlar bilir,aşağıda XP barları olur örneğin.Bu durum yüzünden orayı göremiyorum mesela,ekran aşağı kayık durumda çünkü.Lütfen sorunun çözümüne yardım edin,cidden rahatsız edici.
Merhaba arkadaşlar.Ben yaklaşık 5 aydır superonline abonesiyim ve artık son 3 gündür illallah etmiş bulunmaktayım.2 gündür internetim hiç gelmedi.Her aradığımda arıza kaydı açıyoruz dediler,arıza kaydı sonuçlandı diye her arayışlarında ben sonuç alamadım.İstanbulun ortasında yaşıyorum ve bana bölgesel olarak internetimin 8 megabiti desteklemediğini söyleyip 4e sabitleyeceğiz dediler.Ben tam 8 senedir hep 8 megabit sorunsuz kullandım ttnette iken.Neyse 4e sabitlemelerine de eyvallah dedim,ama 4e de sabitleyememişler.1 megabit şu an internetim,bir şeye tıklıyorsunuz 5 saatte açıyor.İşin komik yanı her arayışımda baştan savma klasik cevaplar alıyorum.Geçen gün eve telefon yollamışlar bizim ufaklık kutusunu yırtmış açmış şimdi TTnete geri geçsem onun parasını da sokacaklar bana.Böyle bir rezillik aranızda yaşayan var mı? Yoksa sadece benim mi sabrımı sınıyorlar?
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.375
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 8.635 (Bu ay: 113)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 359 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.