Şimdi Ara

ucuzkitapal.com/100 tl ye 50 bonus/iki kampanya (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
11
Favori
18.332
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faydalandik 100 e 50 tl iyi firsat konu sahibine tesekkurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Korkutmak gibi olmasın ama tutar olarak sınırda alışveriş tehlikeli. 1 Mayıs'ta yaptığım bir alışveriş için sms geldi şu tutarda iade yapıldı, kampanya kazanımlarınız etkilenecektir şeklinde.
    Ekleme: Hangi kitap/kitaplar iptal edildi onu da bilmiyorum, kargo bilgisi de gelmedi henüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgi@sayar -- 11 Mayıs 2020; 13:47:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • site göçtü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyaya katıldık. Umarım iptal olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Korkutmak gibi olmasın ama tutar olarak sınırda alışveriş tehlikeli. 1 Mayıs'ta yaptığım bir alışveriş için sms geldi şu tutarda iade yapıldı, kampanya kazanımlarınız etkilenecektir şeklinde.
    Ekleme: Hangi kitap/kitaplar iptal edildi onu da bilmiyorum, kargo bilgisi de gelmedi henüz.
    Bak bu sıkıntı olur.tam sınırda sipariş verdik
  • ismai1 kullanıcısına yanıt
    Bu kampanya bende gözükmüyor

• Bu arada paracard dahil değil sipariş verdikten sonra anladım ama kitap alışverişinden 25 tl bonus aldık

• mehmetyegen01 kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi konuştum müşteri temsilcisiyle.Tedarik edilemeyen kitaplar tutarında kampanyadan yararlanabilmeniz için hediye çeki tanımlıyoruz hesabınıza.Herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsunuz dediler.
  • teşekkürler 30 + 23 küsür bonus geldi. baya uyguna gelmiş oldu kitaplar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguner00

Hocam şimdi konuştum müşteri temsilcisiyle.Tedarik edilemeyen kitaplar tutarında kampanyadan yararlanabilmeniz için hediye çeki tanımlıyoruz hesabınıza.Herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsunuz dediler.
    İade için bir şey yapalım diye sormuyorlar ki bu dediğiniz olsun. Ben bankadan gelen SMS ile haberdar oldum. Bu arada az evvel mesaj geldi kargoya verildi şeklinde, böylece 11. günde kargolanmış oldu.

• Sanal karta yatan bonusu normal kredi kartınm aktarabilir miyim ?
  • Guzel kampanya siparisi gectim..

• Money Bonus'ta kampanya görünmesine rağmen dahil edilmedi o yüzden 30 puan gelmedi. Dikkat edin :(
  • Faydalandım saolun bonus flaşta ikiside görünüyor
  • SaWYeR_2234 kullanıcısına yanıt
    Herkesn gorunuyo senın nasıl gorunmedı hocam

• Haber veren arkadaşa çok teşekkür ederim 5 e giden kızıma istediği kitapları aldık 2 taksit seçtim, uygulama artı taksit istermisin diye sordu +2 taksitte uygulama verdi oldu 4 taksit. Toplam 60 TL bonusu aldık 😀

• Konuyu açan arkadşa teşekkürler fayddalandık. Normalde bu tür kampanyalarda kitap siteleri fiyatları yükseltiyor fakat diğer sitelerle fark göremedim yer yer daha ucuz.
  • HknGkts kullanıcısına yanıt
    tam olarak nerede görünüyor bana sadece mesaj olarak geldi kitap alışverişinden 30 TL kazandınız diye. Siteden gelen puanı göremedim üstad.
  • çocuğunuz yegeniniz falan varsa ilk orta giden jül vern in setini alın mutlaka.çocugun ufku genişlesin.
    https://www.ucuzkitapal.com/jules-verne-serisi-10-kitap-aperatif-kitap-yayinlari/
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.