Şimdi Ara

ucuzkitapal.com/100 tl ye 50 bonus/iki kampanya (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
11
Favori
18.332
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kitaplara bi bakim dedm pekde uygn degk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kitaplar dün geldi. Hepsi tertemiz çıktı. Ayrıca bir sürü çocuk kitabı hediye gelmiş. Ben çok memnun kaldım. Fiyatları karsılastırarark aldım. Uygun değilse sonra, başka yerden alırım diye çıkardım septten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya devam ediyormu çok uzun sürüyormu gelmesi kpss kitapları alacağım

• sepeti 150tl üzeri yaptım ama bu ücretsiz ekleme yapılan ürün nasıl görebiliriz yada varmı şuan acaba?

edit: kampanya olduğunda sepete otomatik ekleniyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeNNiSeR -- 18 Mayıs 2020; 16:46:14 >
  • ekoko54 E kullanıcısına yanıt
    Arayıp teyit alın sonra sipariş geçin derim. Ayın 11 de verdim biraz önce kargoya verilmiş en sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberty_15 -- 18 Mayıs 2020; 14:41:48 >
  • 102 tl ile bende katıldım.
    bir aksilik olmazsa 50 tl bonus gelecek.
  • Kitaplarim geldi sorun yok duzgun firmaymis

İdefix ve bir kaç baska firmayla sorun yasamistim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flexy kartı telefondan yapabiliyomuyuz?
    kampanyadan yararlanmak için fiziki kartın gelmesi gerekli mi?

• 13 mayısta verdiğim siparişim (Hepsi stokta olan ürünlerdi) 14 mayısta kargoya verildi ve kargo yoğunluğundan bugün teslim edilebildi, paketlemede falan sorun yoktu.
    ucuzkitapal.com/100 tl ye 50 bonus/iki kampanya
  • mng kargo hala bekletiyor, neden bekletiyor bilinmez

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    MNG gelmez, üstüne eve geldik siz yoktunuz yada ürün size teslim edilmediği hâlde teslim edildi mesaj'ı gönderir.

• ekoko54 E kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kpss kitaplarını buradan sipariş etmiştim. Ayın 12’sinde sipariş geçtim 18’i pazartesi günü elimdeydi kitaplar bilginiz.

• Paracard geçerli değilmiş ancak yüzde 20 bonus kampanyasından faydalanıp birkaç kitap almak istiyorum da bu site dışında garanti pos olan siteler( kitapyurdu-kitapsec vs. gibi) var mıdır acaba?

• sanal kart oluşturun
  • orphaned_land kullanıcısına yanıt
    yakınımdaki şubeye gelse ona da,raziyim. kendim gidip alcam. hükümete yakın firma olunca kafa böyle rahat

• Dün öğleden sonra 3 de sipariş vermiştim bugün öğleden sonra 3 de aras kargoya verildi. yarında öğleden sonra 3 de teslim edilirse süper bir üçlü olacak
  • 101 TL siparis geçtik hepsinin stok +40 görünüyordu bayramdan sonra gelirse iyi olur

• 1 kitapta yaşanan tedarik sorunu yüzünden 9 gün sonra kitaplarım elime ulaştı. Kitaplarda sıkıntı yoktu. Yanında verilen hediye çocuk kitapları çok iyi oldu. Yeğenime hediye ederim.
  • Bir saat önce verdiğim sipariş kargolandı aldıklarımın fiyatları diğer sitelerle aynıydı(ALES-KPSS-tyt) kitapları Mng bakalım ne yapacak

• Benim siparişim de saatler içerisinde kargolandı. Güzel bir fırsat oldu, haberdar eden arkadaşa çok teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.