Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (917. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.481
Cevap
1.293
Favori
1.469.893
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 adet Pegasus yurtiçi kod, adedi 80 TL.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwert_1 -- 30 Aralık 2018; 3:28:54 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabradres -- 6 Ocak 2019; 14:4:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus33

270 TL'den 4 adet pegasus yurt dışı kodu satabilirim. satın almak isteyen kişiler özel mesaj atabilir.
    Kendisine dün saat 15te bilet için 275 lira ödeme yaptım. Ödemeyi aldığı gibi isim var sonra döneceğim dedi.Aksam 10a kadar bekledim herhangi bir gero dönüş olmadı.Bilet kodunu göndermesini rica ettiğimde telefonunu ve internetini kapattı.Suan tam 24 saat geçti benim ödemem üzerinden.Forumda eski üye olmasına güvenip ödemeyi önce yollamıştım.Gun içinde geri dönüş saglanilmazsa yasal işlemlere başlayacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Volkoff_007

Kendisine dün saat 15te bilet için 275 lira ödeme yaptım. Ödemeyi aldığı gibi isim var sonra döneceğim dedi.Aksam 10a kadar bekledim herhangi bir gero dönüş olmadı.Bilet kodunu göndermesini rica ettiğimde telefonunu ve internetini kapattı.Suan tam 24 saat geçti benim ödemem üzerinden.Forumda eski üye olmasına güvenip ödemeyi önce yollamıştım.Gun içinde geri dönüş saglanilmazsa yasal işlemlere başlayacağım

Alıntıları Göster
    sonucu ne olur bilemem fakat ben o arkadaşın ilanını görünce içimden geçirmiştim, bu 3.kez oluyor. ilan görüyorum, sakat diyorum ve birkaç gün sonra biri dolandırılmış oluyor. ha içime doğuyor diye her ilanı alıntılayıp laf edecek halim yok.

arkadaşlar bu kodların piyasayı 400 lira, 28 adet sattım 400 liraya, rica ediyorum 300'den aşağı satanlara benden az referansları varsa hiç bulaşmayın ya da önce kodu isteyin sonra para yollayın. aç gözlü olmayın 2 kuruş fazla kar edeceğim diye, garanti iş yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: jahnny

4 adet Pegasus yurtiçi kod, adedi 80 TL.
    işlemi nasıl yapacaksın?

• Thy yurtiçi business veya ekonomi biletinizi normal bilet fiyatından 75 tl indirimli alırım iletişim için dm

• ra1dz kullanıcısına yanıt
    kesinlikle katılıyorum size 275 e yurtdışı kod mu olur herkesin 400-450 sattığı yerde ama kişi hala engellenmemiş şikayet edilmedi mi siteye
  • 10.01.19 izmir istanbul ataturk aksam 89 dan sonra

13.01.19 aksam gec yada 14.01.19 sabah erken donus en ucuz alabilecek pm

• pegasus33 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar merhabalar,
    pegasus33 nickli arkadaş ile iletişime geçtik. Kendisinin hesabı maalesef başkaları tarafından ele geçirilmiş. O da mağdur:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgenc -- 4 Ocak 2019; 15:59:56 >
  • kivanc277 K kullanıcısına yanıt
    Hocam neden olmasın.2 ay önce 220 liraya yurt dışı kod aldım

• Arkadaşlar elimde 2 adet yurdışı uçuş kodu mevcut 325 tl fiyatı

• Arkadaşlar elimde 2 adet yurtdışı bilet kodu var 325 tlden satılık

• Arkadaslar bana yurtici bilet lazim thy pegasus fark etmez ankara ist ataturk havaalani olacak varmi satan iyaniklar ve dolandiricilar uzak dursun

• 250 TL ye kadar olan uçak biletlerinizde yüzde 25 indirim ile uçak bileti alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulker95 -- 31 Aralık 2018; 1:10:30 >
  • tgenc T kullanıcısına yanıt
    Hocam senin ki 40 yılın başında denk gelicek bişey bı mal var piyasa değerinin altında denk gelmiş ama bu şekilde 10 kişiden 9 u dolandırıyor

• Merhabalar. THY ile yurtdışı seyahatleri için mil ile bilet alabilirim. İstanbul içi yüzyüze işlemi gereçekleştirebiliriz. İlgilenenler PM ile ulaşabilirler.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwert_1 -- 31 Aralık 2018; 0:50:0 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabradres -- 6 Ocak 2019; 13:58:35 >
  • 2 adet yurtdışı kod var tanesi 450 TL pazarlık yok. pegasus kod ile ilgili referanslarım mevcut yani ilk defa ilan açıp satış yapmıyorum.Ankara içi elden teslim edebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.