Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (918. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.480
Cevap
1.293
Favori
1.469.745
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurt içi PEGASUS kod alinacaktir pm lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 06.01.2019 tarihinde TCDD Van Gölü Ekspresi için 2 adet yataklı vagon tren bileti bulunmaktadır. Tanesi 160₺ 'dir. İlgilenenler özelden geri dönüş yapabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kivanc277

2 adet yurtdışı kod var tanesi 450 TL pazarlık yok. pegasus kod ile ilgili referanslarım mevcut yani ilk defa ilan açıp satış yapmıyorum.Ankara içi elden teslim edebilirim.
    300e satıyor herkes. hatta üstündeki 280 diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

300e satıyor herkes. hatta üstündeki 280 diyor.

Alıntıları Göster
    daha dün 275 e satan kişi birini dolandırdı, fazla paraya satmaya çalışan adam çalmadığı çırpmadığı sürece bırakın insanlar ne fiyat istiyorlarsa istesinler, onların kimseye zararları yok.
  • ra1dz kullanıcısına yanıt
    tamam 275 dolandırıcı ama , diğer tüm satıcılar 300 civarı

400 de biraz olta atmak gibi olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

tamam 275 dolandırıcı ama , diğer tüm satıcılar 300 civarı

400 de biraz olta atmak gibi olmuş.
    28 adet sattim 400'den, uzatmayacağım, iyi akşamlar dilerim.
  • Turna 125 üstü uçak biletleri 20tl indirim yaparım
  • Cepteteb ile Turna.com da %18 indirim yapabilirim kendi turna hesabımdan. Pm son gün.

• Yüzde 15 indirim ile yurtiçi 500 -600 tl arası uçak biletinizi alabilirim.

• 8.750 mil THY bilet alacağım. Yer garantili.
    Yardımcı olabilecek yazabilir mi
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwert_1 -- 1 Ocak 2019; 21:38:30 >
  • Turna da benim hesabımdan 350 liraya kadar %20 indirim yaparim. Son gün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 Ocak-29 Mart en ölü sezondur. Londra gidiş-geliş 700 lira, Ukrayna gidiş-geliş 600 lira, Venedik karnaval ve Milano fashion week Şubat ortası en yoğun zamanı İtalya’ya 750 lira giidiş-geliş bilet var. Dubai Mart ayı 1000 lira gidiş-geliş bilet var. Beyrut gidiş-geliş 800 lira. Ayrıca ara ara %20 indirim var ve sürekli oluyor bu indirimler, %40 aslında ama “vergiler düşünce” diye yeni bir adet çıkarttıklarından ben %20 diyorum.)

Bu şartlar altında dahi 600 lira gidiş-geliş kod almak çok mantıksız.
    Yani bir 200-300 lira kâr etme imkanı yok değil elbette.

400 liraya kod satanlar şayet Dubai-Abudabi yılbaşında çok pahalıydı falan filan derse, “pahalıdı” derim. Bundan 4 ay önce Dubai tek yön gidiş 2000 lira idi. 1 hafta önce tek yön gidiş 500 liraya düştü!

28 tane 400 liradan kod satan kişiler...buna sadece iyi pazarlama derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 1 Ocak 2019; 16:55:23 >
  • sarveniko kullanıcısına yanıt
    önümüzdeki 3 aylık periyotta bilet fiyatlarının o kadar düşeceği hiç aklıma geldi, eyvallah :)
  • avis ve sixt den araç kiralamada yardımcı oluyurum. %35 e varan ind ile.. 4 güne kadar yardımcı olabilirim..
    referanslarım malum.
  • ra1dz kullanıcısına yanıt
    arkadastan 4 kod aldim 1600tl ye biletlerin normal fiyatlari 9800tl idi dunya sandiginizdan daha buyuk arkadaslar bu arkadasta bunun farkinda olan bir arkadas tabiki kazanacak

• Merhaba arkadaşlar, pegasus yurtiçi kampanyası dahilinde 2 adet kod arıyorum. yardımcı olabilecek arkadaşlar mesaj atabilir
  • cptposeidon C kullanıcısına yanıt
    Benim de söylemek istediğim tam olarak bu. Pegasus 9800 lira olan 4 adet biletin fiyatına, uçmadan 3-5 gün önce bakar mısınz?

Ağustos ayında, 27 Aralık Dubai gidiş 4 kişi 10.000 lira idi. Ayrıca tek yön! Ben de 300 liraya kod alıp biletledim. Uçmadan 20 Aralık baktım, 4 kişi fiyat 3.000 lira idi ve dünya hala büyük)

Ayrıca, ki ayrıca kere ayrıca!

2 ay önce “31 Ekime kadar kimse kod almasın. Kodu satanlar uçuşunu yapmazsa, aldığınız kod elinde patlayabilir ve 31 Ekim sonrası 50 liraya bile satacaklar kodları, milletin elinde patlayacak, bekleyin” tarzı dünya kadar algı kasıp beynimizin etini yiyen birinin, çıkıp 1600 liraya 4 tane kod alması, çok manidar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 1 Ocak 2019; 17:22:23 >
  • 12 ocak ataturk sivas 10.30 ucagi ne kadar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 15 ocak Lefkoşa Antalya 21.50 kalkışlı pegasus ucagina 1 kişilik bilet lazım. Dm den bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.