Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (1223. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.488
Cevap
1.293
Favori
1.470.337
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12211222122312241225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu)

pegasus'ta geçerlidir.

Telegram: @muratig

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doory -- 8 Mart 2024; 23:30:54 >
  • Paraflytravel fiyatları üstünden 3500 TL üstü uçak biletlerinize 1000 TL indirim yapabilirim(hizmet bedeli vardır, ekonomik biletlerde çok avantajlı olmaz). Ayrıca gezkanatlan sitesii fiyatları üstünden 5 bin TL üstü yurtdışı/Kıbrıs biletlerinize %20 indirim yapabilirim (havayolu ile aynı fiyat, net %20 indirim olur) Ödeme biletleme öncesi peşin
  • Pegasus 2500 puanlık hesap kullandırmak isteyen arkadaşlar pmden ulaşabilir,

Veya dahadahadan 1000 puanı benim hesabıma yollayabilecekler teklif >> PM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kapıcizzet -- 14 Mart 2024; 15:12:8 >
  • alınık lounge room ve thy statu aranıyor

• istanbul - dalaman 2 kişi için 12 nisan bilet alacağım tekliflerinize açığım

• Ajet
    Ankara Kars
    7 Nisan - 13 Nisan
    2 kisi gidis donus alacagim fiyat icin acil dm tesekkurler
  • Dikkat edin zamanında Turna.comdan bilet alıyorum diye y*vsağın biri beni ve bir çok formdasi dolandırdı.. O zamandan beri girmiyorum Forma.. Gitsem Yapikredi bankası Heros cluba katilacaktim hayatıma etti şerefsiz.. Öğrenciydim paramı Aldı.. Bende öte tarafta sevaplarıdan Alacam Allah'a havale ettim.. Siz yine de dikkat edin!
  • Merhabalar indirmli uçak biletinz kesilir Pegasus ile mesaj atabilirsiniz
  • 6000 TL'ye kadar yurtdışı/Kıbrıs uçak biletlerinize %20 indirim yapabilirim. Hizmet bedeli olmadığı için havayolu fiyatı üstünden net indirimdir. Ödeme peşin enpara
  • Merhaba

DH'de yaklaşık 20 yıldır üyeyim ve yüzlerce PEGASUS uçak bileti sattım.

Satışlarıma dair yorum linki aşağıdadır.

https://forum.donanimhaber.com/pegasus-bolbol-puan-veya-indirimli-ucak-bileti--155731098

Uçak biletlerine yaptığım indirim tablosu şu şekildedir:

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu)

Dileyen olursa 1 yıl boyunca kullanabileceği AÇIK BİLETİ de 400 TL indirimle alabilir.

1100 TL karşılığında, 1500 TL değerinde ve 1 yıl boyunca yurtiçi-yurtdışı uçuşlarınızda kullanabileceğiniz, satın aldıktan sonra hemen Pegasus hesabınızda görünecek açık bilet almak için iletişime geçiniz.

TELEGRAM: @muratig

• Ajet premium bilet alsam iptal iadede kesintisiz iade alabilir miyim
  • bayrak14531881 kullanıcısına yanıt
    Amaç nedir?
  • ABATE kullanıcısına yanıt
    Ucusum esnek olabilir iptal vs edebilirim ama fiyat şuan uygun almak istiyorum
  • thy arjantin biletimi upgrade yapmak için min 115bin max 165bin mil arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seQkly -- 24 Mart 2024; 14:46:27 >
  • BlackStay kullanıcısına yanıt

Abi bana da anlatir misin taktiklerini? Ben de mil satin alacagim, yine gume gitmeyelim:

• ajet 4900 tl lik bilet alınacak indirim için pm

• 16 ekim gidiş 26 ekim dönüş için THY'den tayland uçağı alacağım indirimli bilet için mesaj bekliyorum.

• paraflytravel'da 2500 liraya kadar olan uçak biletlerinde %15, araç kiralamalarda %25 indirim yapılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 1 Nisan 2024; 9:52:10 >
  • THY’den 10.000 mil ile alınacak biletim var,indirim yapabilecekler ulaşabilir mi
  • 6000-7000 tl civarı yurtdışı biletlerinize en az %20 indirim yapılır.
    Stok :3
  • 
Sayfa: önceki 12211222122312241225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.