Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (1083. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
24.481
Cevap
1.293
Favori
1.469.895
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10811082108310841085
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yurtiçi uçuşlarda geçerlidir
    Ödeme enpara iş bankası ziraat teb

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saw Bodrum 6 Eylül 2 kişilik bilet alacağım. Tekliflerinizi bekliyorum.

• www.shopandfly.com üzerinden alıcağınız minimum 2000₺ ve üzeri yurtiçi & yurtdışı uçak bileti alımlarınıza son ödeme adımındaki tutar üzerinden net % 15 indirim yapılır.

biletleme şartlarımız.

✅ • minimum 2000₺ lik biletleme yapabiliyorum, kütfen 2000₺ altındaki tutarlı uçuşlarınız için mesaj atmayın.( sadece 1 hakkım mevcut.)

✅ • adınıza uçuş araması yapamıyorum, belirtilen site üzerinden uçuş bilgilerinize uygun bilet varsa yazabilirsiniz

✅• işlem öncesi ücret alıyorum ( uymayan arkadaşlar yazmasın lütfen )

BU HAKKIM KULLANDIRILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnkrc -- 6 Eylül 2020; 19:14:5 >

• -Pegasus'un kendi sitesinden 200tl üstü uçak bileti 25tl indirimli alınır.

-Shopanfly.com.tr'den uçak bileti %15 indirimli alınır. (üst limit: 900tl)

Not: aktüel referansları profilimde inceleyebilirsiniz.
  • Selamlar ,

Istanbul-Baku icin 2 kisi milleri ile THY bileti alabilecek var mi?

Tarih esnek 10 EYLUL-25 Eylul arasi.

pm atabilirsiniz

Nereden alindigi onemli degil sadece THY olmali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alvarez -- 6 Eylül 2020; 10:25:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shopandfly.com üzerinden yapılan uçuşlarda 250-450 TL arasındaki uçuşlarınıza %15 indirim yapılır.

Adınıza uçuş araması yapmıyorum, sadece ilgili siteye girip bakabilirsiniz.
  • hasanbeyy H kullanıcısına yanıt
    selam limit varmi iki kisi baku alacagim

• -1000 liraya kadar uçak biletleriniz shopandfly.com.tr'den %15 indirimli alınır (minimum biletleme: 250tl. Bilet fiyatına siteden bakabilirsiniz)

-flypgs (pegasus) sitesinden 200tl ve üstü uçak bileti 25tl indirimli alınır.

-Pegasus 100tl hediye kart (her biletlemede tek kart kullanılır. kart bakiyesinin yetmediği biletlerde kredi kartla ödeme yapılabilir)
    Fiyat: 90tl (stok: 2)

Not: lutfen belirttigim sitelerden bilet fiyatlarini kontrol edin ve indirim orani uygunsa mesaj atin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 10 Eylül 2020; 12:54:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alvarez

Selamlar ,

Istanbul-Baku icin 2 kisi milleri ile THY bileti alabilecek var mi?

Tarih esnek 10 EYLUL-25 Eylul arasi.

pm atabilirsiniz

Nereden alindigi onemli degil sadece THY olmali.
    Gunceldir.

• Pegasus 1+1 kampanyası

• www.shopandfly.com üzerinden 1700 ₺ ye kadar olan yurtiçi & yurtdışı uçak bileti alımlarınıza son ödeme adımındaki tutar üzerinden net % 15 indirim yapılır.

ykm turizm çağrı merkezi üzerinden alınacak 1000₺ ve üzeri yurt içi & yurt dışı uçak bileti alımlarınızın 1000₺ kısmı için son ödeme tutarı üzerinden % 20 indirim yapılır

biletleme şartlarımız.

✅ • shopandfly.com.tr için minimum 1500'lik biletleme yapabiliyorum, Lütfen 1000₺ altındaki tutarlı uçuşlarınız için mesaj atmayın.( bu tutarda sadece 1 hakkım mevcut.)

✅ • adınıza uçuş araması yapamıyorum, belirtilen site üzerinden uçuş bilgilerinize uygun bilet varsa yazabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnkrc -- 10 Eylül 2020; 19:27:8 >

• Merhabalar, millerim satılık teklif alınır.

• 7 Ekim 2020 Sivas - Houston ve 7 Ekim 2020 Sivas - Austin fiyat verebilir misiniz? Veya uluslararası indirim kuponunuz varsa teklif alabilirim.
  • 🟦www.shopandfly.com.tr üzerinden 2100 ₺ ye kadar olan yurtiçi & yurtdışı uçak bileti alımlarınıza son ödeme adımındaki tutar üzerinden net % 15 indirim yapılır.

🟥 ykm turizm çağrı merkezi üzerinden alınacak 1000₺ ve üzeri yurt içi & yurt dışı uçak bileti alımlarınızın 1000₺ kısmı için son ödeme tutarı üzerinden % 20 indirim yapılır

biletleme şartlarımız.

✅ • shopandfly.com.tr için minimum 1750'lik biletleme yapabiliyorum, Lütfen 1750₺ altındaki tutarlı uçuşlarınız için mesaj atmayın.( bu tutarda sadece 1 hakkım mevcut.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnkrc -- 13 Eylül 2020; 10:41:17 >

• Ucuzabilet 350/50 indirim 20 TL
    Yurtiçi uçuşlarda geçerlidir

Ucuzabilet 350/100 indirim 30 TL
    Yurtdışı uçuşlarda geçerlidir

Ucuzabilet 400/150 indirim 40 TL
    Yurtdışı uçuşlarda geçerlidir

• Vassos kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, belirtmiş olduğunuz uçuş normalde 5765TL. Bu ücret üzerinden 1000 TL indirim yapabilirim size 4765TL olur.

• 🟦www.shopandfly.com.tr üzerinden 2800 ₺ ye kadar olan yurtiçi & yurtdışı uçak bileti alımlarınıza son ödeme adımındaki tutar üzerinden net % 15 indirim yapılır.

🟥 ykm turizm çağrı merkezi üzerinden alınacak 1000₺ ve üzeri yurt içi & yurt dışı uçak bileti alımlarınızın 1000₺ kısmı için son ödeme tutarı üzerinden % 20 indirim yapılır

biletleme şartlarımız.

✅ • shopandfly.com.tr için minimum 2000'lik biletleme yapabiliyorum, Lütfen 2000₺ altındaki tutarlı uçuşlarınız için mesaj atmayın.( bu tutarda sadece 1 hakkım mevcut.)

• Merhabalar,

✅• THY dışhat uçuşlarda 1000 TL'ye varan indirimler!

✅• Fiyat teklifi için istediğiniz uçuşun fiyatlı ekran görüntüsünü atmanız yeterlidir.
  • plansizadam kullanıcısına yanıt
    1000 liraya varan indirim derken? Mantıklı bir açıklaması var mı? Mesela 12.000 liralık Los Angeles THY tek yön business bilet için mi 1000 lira indirim?

• silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukdanis -- 27 Aralık 2020; 11:50:16 >
  • 
Sayfa: önceki 10811082108310841085
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.