Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (1085. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.478
Cevap
1.292
Favori
1.469.570
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10831084108510861087
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hızlı whatsapp mesajı için https://api.whatsapp.com/send?phone=905469450243&text=&source=&data=
    Otomatik yönlendirme çalışmazsa whatsapp hattı: 0546 945 0243

Dikkat sadece Fastpay-Tosla-Paycell-Papara ile ödeme alınır.
    Farklı şekilde ödeme almıyorum, lütfen ona göre yazın.

Shopflay üzerinden 250-500 TL arasında uçak biletlerinize %15 indirim yapılır.
    Ucuzabilet referans alınarak 200-270 TL arasındaki uçak biletlerinize %15 indirim yapılır.

Şu güzargah ne olur gibi soru sormayın lütfen ilgili site isimleri ilanda verili, girip uygun sefere bakın son tutarın %15 ini hesaplayın.

• 4617 TL lik Türk hava yolları bileti için indirim istiyorum. Tekliflerinizi bekliyorum. THY mil bileti istemiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Parafly seyahat hattından 900 TL'ye kadar biletlerinize %20 indirim

• Araç kiralamada %35 ind. sağlanır.

paraflytravel.com sitesinden adınıza uyguna araç kiralama işlemi yapılır. (en fazla 1100 tl lik işlemlerde yard. olunur)
    redferanslarım malum..
    genelde Sixt firması oluyor paraflytravel sitesinden kiralanınca, bazı bölgelerde intercity firmasıda olabiliyor..

adınıza araç kiralanırken:
    -aracı teslim alacak kişiye ait kredi kartı olacak, başkasının kartı geçmez. provizyon çekilir karttan çünkü
    - yaşı ve ehliyet süresi yeterli olacak. firma int. sitesinde geekli şartlar var..
    -findex kredi notu çok düşük olmuyacak. ( firma ofislerine sorulup notunuz kiralamaya uygun mu değilmi öğrenelim)
  • www.shopandfly.com üzerinden 1700 ₺ ye kadar olan yurtiçi & yurtdışı uçak bileti alımlarınıza son ödeme adımındaki tutar üzerinden net % 15 indirim yapılır.

biletleme şartlarımız.

✅ • shopandfly.com.tr için minimum 1500₺'lik biletleme yapabiliyorum, Lütfen 1500₺ altındaki tutarlı uçuşlarınız için mesaj atmayın.( bu tutarda sadece 2 hakkım mevcut.)

✅ • adınıza uçuş araması yapamıyorum, belirtilen site üzerinden uçuş bilgilerinize uygun bilet varsa yazabilirsiniz

✅• işlem öncesi ücret alıyorum ( uymayan arkadaşlar yazmasın lütfen )

• -1000 liraya kadar uçak biletleriniz shopandfly.com.tr'den %15 indirimli alınır (minimum biletleme: 250tl. Bilet fiyatına siteden bakabilirsiniz)

-flypgs (pegasus) sitesinden 200tl ve üstü uçak bileti 25tl indirimli alınır.

-Pegasus 100tl hediye kart (her biletlemede tek kart kullanılır. kart bakiyesinin yetmediği biletlerde kredi kartla ödeme yapılabilir)
    Fiyat: 90tl (stok: 2)

Not: lutfen belirttigim sitelerden bilet fiyatlarini kontrol edin ve indirim orani uygunsa mesaj atin.

• 960Tl hakkım kullanılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 7 Ekim 2020; 13:25:47 >
  • Turna 25 TL yurtiçi uçak bileti indirim kodu 10 TL
    Ödeme enpara papara cepteteb

• www.shopandfly.com üzerinden 2000 ₺ ye kadar olan yurtiçi & yurtdışı uçak bileti alımlarınıza son ödeme adımındaki tutar üzerinden net % 15 indirim yapılır.

biletleme şartlarımız.

✅ • shopandfly.com.tr için minimum 1800₺'lik biletleme yapabiliyorum, Lütfen 1800₺ altındaki tutarlı uçuşlarınız için mesaj atmayın.( bu tutarda sadece 2 hakkım mevcut.)

✅ • adınıza uçuş araması yapamıyorum, belirtilen site üzerinden uçuş bilgilerinize uygun bilet varsa yazabilirsiniz

✅• işlem öncesi ücret alıyorum ( uymayan arkadaşlar yazmasın lütfen )
  • 750 TL ye kadar olan biletlere yüzde 15 indirim yapabilirim.

Paraflytraveldan alacağım. Ordaki fiyattan yüzde 15 indirim yapıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shopandfly.com üzerinden 3500 ₺ ye kadar olan yurtiçi & yurtdışı uçak bileti alımlarınıza % 15 indirim yapılır.

THY mili ile uygun fiyata uçuş garantili biletler tarafımca satın alınır.

https://api.whatsapp.com/send?phone=905064413070&text=&source=&data=&utm_campaign=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omurinak -- 17 Ekim 2020; 1:5:10 >

• https://www.shopandfly.com.tr/ sitesi üzerinden 1100 TL'ye kadar yapacağınız yurtiçi veya yurtdışı uçuş biletlerinize %17 indirim yaparım.

Hızlı iletişim ve işlem için PM atabilir, WhatsApp'tan yazabilirsiniz.

Aşağıdaki linki tarayıcınıza yapıştırın.

https://api.whatsapp.com/send?phone=905534246234

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 5 Ekim 2020; 20:23:1 >
  • 2000TL hakkım kullanılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 9 Ekim 2020; 15:9:32 >
  • Ucuzabilet 300/35 indirim yurt içi uçak bileti için
    10 TL

• 750 TL ye kadar olan biletlere yüzde 15 indirim yapabilirim.

Paraflytraveldan alacağım. Ordaki fiyattan yüzde 15 indirim yapıyorum.

• https://www.shopandfly.com.tr/ sitesi üzerinden 1800 TL'ye kadar yapacağınız yurtiçi veya yurtdışı uçuş biletlerinize %17 indirim yaparım.

Hızlı iletişim ve işlem için PM atabilir, WhatsApp'tan yazabilirsiniz.

Aşağıdaki linki tarayıcınıza yapıştırın.

https://www.whatsapp.com/unsupportedbrowser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 9 Ekim 2020; 23:42:32 >

• adınıza araç %40 ind. ile kiralanır.. 1600 tl ye kadar.

adınıza uçak bileti %15 ind ile alınır. 1000 tl ye kadar - paraflytravel.comdan

paraflytravel.com sitesinden adınıza uyguna araç kiralama işlemi yapılır. (en fazla 2000 tl lik işlemlerde yard. olunur)

redferanslarım malum..

genelde Sixt firması oluyor paraflytravel sitesinden kiralanınca, bazı bölgelerde intercity firmasıda olabiliyor..

adınıza araç kiralanırken:

-aracı teslim alacak kişiye ait kredi kartı olacak, başkasının kartı geçmez. provizyon çekilir karttan çünkü

- yaşı ve ehliyet süresi yeterli olacak. firma int. sitesinde geekli şartlar var..

-findex kredi notu çok düşük olmuyacak. ( firma ofislerine sorulup notunuz kiralamaya uygun mu değilmi öğrenelim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nabiaga -- 17 Ekim 2020; 13:47:31 >
  • Paraflytraveldan 255 liralık bilet alımım olacaktır 200 liraya alabilecek olan mesaj atarsa sevinirin, hep ben alırdım bu sefer bana lazkm oldu :)

• Turna 25 TL yurtiçi uçak bileti indirim kodu 10 TL

• 750 TL ye kadar olan biletlere yüzde 18 indirim yapabilirim.

Paraflytraveldan alacağım. Ordaki fiyattan yüzde 18 indirim yapıyorum

• 
Sayfa: önceki 10831084108510861087
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.