Şimdi Ara

Ücretsize Düşen Kalıcı Oyun Fırsatları ve Key Paylaşımı [ANA KONU] (645. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Emre_z3
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
21.687
Cevap
2.085
Favori
2.380.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

QFHVG-7YP9V-QT4TI Heckabomb

PH7P5-E7XJ9-ZP5XK Horizon Shift

3BNI7-DKY3K-NA5TW Pixel Puzzles 2: Anime

T73MN-KAL3G-AJQ4L Pixel Puzzles: Japan

KVKD2-IJT2G-A56C4 Pixel Puzzles: UndeadZ

ZTLX6-5VCB8-GF3VZ Speed Kills
  • AQLH0-Z5IBM-7I28E Uriel's Chasm 2: את
  • Arkadaşlar elimde bir adet battlerite kodu var isteyen kişi özelden mesaj atsın yarın ilk mesaj atana göndereceğim. Malum beleşçiler pusuda, bir teşekkür bile etmeden alıp gidiyorlar. Bu şekilde üye olan bir arkadaş faydalanacak şimdiden iyi oyunlar.

Oyunu ilk mesaj atan Gurney5 isimli arkadaşa gönderdim güle güle oynasın. Bundan böyle fazla kodları bu şekilde göndereceğim. En iyi yol şimdilik bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alponsoo -- 18 Eylül 2017; 6:35:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alponsoo

Arkadaşlar elimde bir adet battlerite kodu var isteyen kişi özelden mesaj atsın yarın ilk mesaj atana göndereceğim. Malum beleşçiler pusuda, bir teşekkür bile etmeden alıp gidiyorlar. Bu şekilde üye olan bir arkadaş faydalanacak şimdiden iyi oyunlar.

pm attım :)
  • Arkadaşlar bende battlerite arıyorum varsa bende talibim teşekkürler şimdiden :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alponsoo

Arkadaşlar elimde bir adet battlerite kodu var isteyen kişi özelden mesaj atsın yarın ilk mesaj atana göndereceğim. Malum beleşçiler pusuda, bir teşekkür bile etmeden alıp gidiyorlar. Bu şekilde üye olan bir arkadaş faydalanacak şimdiden iyi oyunlar.

Oyunu ilk mesaj atan Gurney5 isimli arkadaşa gönderdim güle güle oynasın. Bundan böyle fazla kodları bu şekilde göndereceğim. En iyi yol şimdilik bu.

Kodu aldım ve aktifleştidim. Arkadaşa çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde 3 tane Think of the Children Beta oyununa ait steam kodu var özelden mesaj atan ilk 3 kişiye kodları vericem
    NOT:bütün kodlar verilmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlfaQ1 -- 19 Eylül 2017; 16:54:19 >
  • 0EXDD-YJTN6-XH5TE

https://www.humblebundle.com/store/oddworld-abes-oddysee

Bende zaten varmış :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacı1992 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim aldım sevdiğim bir oyundu tekrar bitiririm şimdi :D
  • QuantumALTIAnanHakkari'yeDÖRT-WallhackHaşinYEDİCediRıza-CumDolbyCefakarFarukKodoman

The Tempest

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 19 Eylül 2017; 21:34:22 >
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekten bravo ama bunu alanlarda olmuş. Özel Mesaj yoluyla verilmeli bana kalırsa keyler.
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    hocam keyi ben aldım teşekkür ederim, böyle yollamaya devam
  • AlfaQ1 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim iyi oyunlar. Güzel bir oyun.
  • DHZWP-7LXJ6-8HZD6
  • just one bad day kullanıcısına yanıt
    aldım hocam teşekkürler
  • AlfaQ1 kullanıcısına yanıt
  • elinde halen battlerite kodu olan varsa özel mesajla ulaşabilirse çok sevinirim
  • Oddworld: Abe's Oddysee

29V8J-P34M9-QKM0Z
  • Oddworld: Abe's Oddysee ve Back to Bed Steam'de ücretsiz. Oyunu yükle diyerek sahip olabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Oddworld: Abe's Oddysee ve Back to Bed Steam'de ücretsiz. Oyunu yükle diyerek sahip olabilirsiniz.

Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.