Şimdi Ara

Ücretsiz Takipçi Kasma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Takipçi kasma sitemizle karşınızdayız. Sitemizwww.geritakip.com
    Sitemiz isminden de anlaşıldığı üzere "takibe takip" prensibine dayanarak kullanıcılarına hizmet vermektedir.
    Sitemizde diğer sitelere oranla daha az takipçi kasılsa da hesabınızın kapanma riski bulunmamaktadır. Asla yüzlerce kişiyi takip etmeyeceğinize söz veriyoruz.
    Adresi tekrar vererek veda edelimwww.geritakip.com

Girip yapan arkadaşlar kullanıcı adını ÖMdan iletirlerse ücretsiz kredi verilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LirikaLL -- 5 Şubat 2017; 13:37:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• takipçi sayısı ile takip edilen sayısı aynı olan hesapları dikkate almıyorum ben. o nedenle saçma bence

• takipçiniz çok olunca noluyor önemli biri mi oluyosunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rahmanbey kullanıcısına yanıt
    İnstagramda takipçinize göre muamele görüyorsunuz.Çünkü insanlar sizin ürettiğiniz içeriklerden önce takipçi sayınıza bakıyorlar. Sürü psikolojisi sizi takişçisi çok olan sayfayı takip etmeye yönlendiriyor. Özellikle instagram üzerinden satış yapmayı düşünenler tercih ediyorlar.

• LirikaLL L kullanıcısına yanıt
    instagram takipçisine göre muamale görmek ne ya yaş kaç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rahmanbey kullanıcısına yanıt
    Sadece bir cümle okuyup bana yaş kaç gibi gereksiz konuyla zerre alakası olmayan laubali sorular sormayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: LirikaLL

İnstagramda takipçinize göre muamele görüyorsunuz.Çünkü insanlar sizin ürettiğiniz içeriklerden önce takipçi sayınıza bakıyorlar. Sürü psikolojisi sizi takişçisi çok olan sayfayı takip etmeye yönlendiriyor. Özellikle instagram üzerinden satış yapmayı düşünenler tercih ediyorlar.

haha popüler kültür beni hep iğreti etmiştir zaten
  • Simone Simons kullanıcısına yanıt
    İnanın bana ben de popüler kültürden hoşlanan biri değilim. Bir tane kişisel sosyal medya hesabım yok ama bunu talep eden insanlar var isteyenler bu tarz (takipçi vs) şeylerle uğraşabilirler. Gelgelelim bu da benim ekmek teknem. Yanlış bir iş yaptığımı da düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: LirikaLL

İnanın bana ben de popüler kültürden hoşlanan biri değilim. Bir tane kişisel sosyal medya hesabım yok ama bunu talep eden insanlar var isteyenler bu tarz (takipçi vs) şeylerle uğraşabilirler. Gelgelelim bu da benim ekmek teknem. Yanlış bir iş yaptığımı da düşünmüyorum.

tabi canım arz talep meselesi sizin yaptığınızda bir hizmet sonuçta gelgelim işin mentalitesi bana ters geliyo yoksa size bişe dediğimden değil yanlış anlamayın lüfen
  • Simone Simons kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, bu forumun sizin gibi insanlara ihtiyacı var cidden.

• Takipçi satın alıp etkileşimden memnun olan görmedim.

Bunlar kalitesiz oluyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.