Şimdi Ara

öne çıkan hikayelere bakanları göremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
31.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Instagram hikayeler öne çıkarılanlara hikaye ekliyorum fakat bakanları göremiyorum bunun sebebi ne olabilir?kardeşimin hesabından öne çıkanlarıma bakıyorum fakat bende bakanlar gözükmüyor. Yardımcı olur musunuz?

İlginizi çekebilir: İnstagram hesap dondurma
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Hikaye bildiğin üzere 24 saat sonra otomatik olarak siliniyor. Bu 24 saat içerinde kim görmüş etmiş bakabiliyorsun ancak 24 saat sonunda otomatik olarak hikaye siliniyor ve kim baktı etti artık göremiyorsun.

Öne çıkardığın hikayelerin üzerinden 24 saat geçmişse kim baktı, kaç kişi baktı vs. gibi istatistiklere erişemezsin.

Çok uzun zaman önce gelen bir güncelleme ile artık arşivindeki hikayelere kaç kişi baktı gibi istatistiklerin görülmesi engellenmişti. Başına gelen bir hata değil herkeste olan bir durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: InspiredTiger

Hikaye bildiğin üzere 24 saat sonra otomatik olarak siliniyor. Bu 24 saat içerinde kim görmüş etmiş bakabiliyorsun ancak 24 saat sonunda otomatik olarak hikaye siliniyor ve kim baktı etti artık göremiyorsun.

Öne çıkardığın hikayelerin üzerinden 24 saat geçmişse kim baktı, kaç kişi baktı vs. gibi istatistiklere erişemezsin.

Çok uzun zaman önce gelen bir güncelleme ile artık arşivindeki hikayelere kaç kişi baktı gibi istatistiklerin görülmesi engellenmişti. Başına gelen bir hata değil herkeste olan bir durum.

Öne çıkan hikayelerin zaman kısıtlaması olmaksızın kim baktığı gözüküyor sanıyordum cevap verdiğimiz çok teşekkür ederim

• Öyle olmuyor hocam, 24 saat ardından hiç bir hikayenize kim bakmış bu istatistikleri göremiyorsunuz.

Rica ederim.

• hikayelerde 24 saati geçtiyse kimin baktığını göremezsin, fakat bu süre dolmamış ise görebiliyorsunuz

• bir saat önce koleksiyona eklediklerimi dahi kim görmüş gözükmüyor.

Hikayeler arşivde kalsa dahi kim bakmış görünüyor ancak, öne çıkanlara eklendiğinde görülmüyor,bu geçen seneye kadar var olan bişeydi artık siliniyor sadece kaç kişi bakmış o var.

öne çıkan hikayelere bakanları göremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgrkdn -- 22 Temmuz 2022; 9:0:3 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.