Şimdi Ara

İnstagram isimle aramada çıkmamak mümkün müdür?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (4 Mobil) - 2 Masaüstü4 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
43.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnstagram ismimi değiştirdim, ama aramalarda çıkıyorum hala.
    Ad yazan kısımda bir şey yok, kullanıcı adı ise alakasız bir isim aldım. Ama hala aramalarda çıkıyorum. Facebook bağlantısını da kapattım. Neden hala çıkıyorum, fikri olan var mıdır?
    İki gündür uğraşıyorum çözemedim.

İlginizi çekebilir: İnstagram dondurma
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Merhaba,
    Eğer Instagram kullanıcı adı ve isminizi değiştirdiğiniz halde hala aramada eski isminizle arandığınızda çıkıyorsanız sebebi sizden değil Instagram'dan kaynaklıdır. Hesabınızın ismini tekrar değiştirip dondurun, 1-2 hafta donuk kalsın. Tekrar açtığınızda eski isim veya kullanıcı adı ile arandığında çıkmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiimfght

Merhaba,
    Eğer Instagram kullanıcı adı ve isminizi değiştirdiğiniz halde hala aramada eski isminizle arandığınızda çıkıyorsanız sebebi sizden değil Instagram'dan kaynaklıdır. Hesabınızın ismini tekrar değiştirip dondurun, 1-2 hafta donuk kalsın. Tekrar açtığınızda eski isim veya kullanıcı adı ile arandığında çıkmayacaktır.
    Merhabalar, çok teşekkür ederim. Doğru tesbitlerde bulunmuşsunuz. Sorun instagram'dan kaynaklanıyor. İsim ve soyismk sildim, kullanıcı adını değiştim, bir gün sonra aramalarda çıkmamaya başladım. Demek ki zaman geçmesi gerekiyormuş.

Teşekkür ederim geri dönüş için🍃
    Aynı problemi yaşayanlar bakıp faydalanabilir buradan.
  • Gizlilik ayarlarından aramayı kapatabiliyorsun diye hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesimpoyrz

Gizlilik ayarlarından aramayı kapatabiliyorsun diye hatırlıyorum.
    Evet aslında, ama öyle de olsa bir süre sonra aktif hale geliyor yenilikler sanırım. Zira benim görünmemem de bir gün sonra oldu. İsim ve soy ismi silince. Değiştirsem de olabiliyormuş.
  • Senle alakalı değil o .Zamanla düzelir
  • Instagram yeniliklerindede, bazen buglar oluşuyor. Yapabilecek bişey yok onada.
  • Evet, iki gün içinde düzeldi. Allah razı olsun ^^
  • yesimpoyrz Y kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, tıpkı hesap kapatmak gibi; zaman içinde silinmesi gibi aynen bunda da öyle oldu.
    Çok teşekkür ederim ^^
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.