Şimdi Ara

Ücretsiz SMS atabileceğim site?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ücretsiz SMS atabileceğim site biliyormusunuz.
    Teşekkürler...

• dostum öle bi site yok (tam manası ile) ama hattını söylersen belki yardım edebilirim? telsim turkcell avea
  • quote:

Orjinalden alıntı: saner1911

dostum öle bi site yok (tam manası ile) ama hattını söylersen belki yardım edebilirim? telsim turkcell avea

Telsim var bende nasıl atcaz bir bilen varsa olayı beleşe dnk getirelim
  • Şu anda yok ki açılsa bile kapanıyor abartıyoruz olayı bedava sms bulunca
  • quote:

Orjinalden alıntı: Negative

Şu anda yok ki açılsa bile kapanıyor abartıyoruz olayı bedava sms bulunca

ehehe kesinlikle katılıyorum:) Bi zamanlar netbulpower vardı.. O sıralarda yine A1.net ti sanırım ordan atıyoduk, sonradan bildiğim kadarıyla türklere kapadılar orayı da euhueh.Bitane daha vardı hatırlayamadım.Ama hiçbiri çalışır durumda diil şuan heralde:)
  • abi nokiadan atılıyo ilk mesaj paralı ama sonra 20 mesaj beleş atabiliyosun
  • dostumwww.telsimcom.tr ye giriyosun bireyselden şifre alıyosun bir defada 50 teker teker günde 15 msj atabiliyosun extradan ayda 30 msj hediye bütün hepsi ücretsiz ok mi?
  • nasıl yok ya işte www.sms.ac
  • evet dostum eğer ing varsa ve uğraşmak istiyorsan burası ideal...
  • +1

quote:

Orjinalden alıntı: saner1911

dostumwww.telsimcom.tr ye giriyosun bireyselden şifre alıyosun bir defada 50 teker teker günde 15 msj atabiliyosun extradan ayda 30 msj hediye bütün hepsi ücretsiz ok mi?
  • bu site ücretli gibi geldi bana be. bide siz bakın. üye oldum ama 30gün sonra felan birşeyler yazıyordu anlamadım. bi el atın be. ücretli mi bura?
    quote:

Orjinalden alıntı: brobiy

nasıl yok ya işte www.sms.ac
  • o tarz siteler garantili değil bazen gitmiyor
  • ben gittiğini denedim.
    kendime gönderdim mesaj geldi
    ama her zaman gitmiyor.
    kötüsü hangisinin gidip gitmediğinide anlayamıyorsun
  • ya kardeş gidip gitmemesi sorun değil. bi ark. böyle bir siteye üye olmuş durduk yere bir anda hattındaki bütün kontorler gitmiş. bende de 500 küsür kont var şu an. bu bir anda bitmesin. yani güvenilir mi bu site. bide ücretsiz olduğundan emin misiniz buranın?
  • dostum bırakın şu neydiği belirsiz yerleri resmi takılın biraz hangi hat san onun sitesinden bağlan adamlar boşamı yapmış oraları?
  • Ufak bir hort oldu ama aynı soruyu bende soruyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.