Şimdi Ara

Ücretsiz sahiplendirme paylaşımları, golden, terrier, melez, vs. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
4
Favori
6.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forum da ban yapan yetkilier chum lee adlı kullanıcıyı neden ban ladınız köpek satmıyor para istemiyor yazılarnda hakaret yada başka kötü içerik yok
    sokak köpeklerinin sahiplenilmesi için uğraşıyor hepimiz gibi
    ben böyle saçmalk görmedim ozaman hepimizi ban layın
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarçın-gulten

forum da ban yapan yetkilier chum lee adlı kullanıcıyı neden ban ladınız köpek satmıyor para istemiyor yazılarnda hakaret yada başka kötü içerik yok
    sokak köpeklerinin sahiplenilmesi için uğraşıyor hepimiz gibi
    ben böyle saçmalk görmedim ozaman hepimizi ban layın

başka bırşey vardır hocam hıcbır uye sınırsız banlanmaz durduk dura, genelde uyar ıverılır lakın arkadaş gerçekten yardım sever
  • Castiel kullanıcısına yanıt
    bende anlamadım ban sebebini ama mutlaka bi yanlış anlaşılma var sokak köpeklerinin yada barınakta sefil haldeki dostları sahiplendirmeye çalışıldığı için satış var sandılar sanırım forum yetkilileri duyun sesimizi yanlış anlaşılma varrrrrrr.....
  • Arkadaşlar evcil hayvan arıyorsanız ailevi sebeplerimden dolayı sahiplendirmek istediğim 1.5 aylık labrador mix köpeğim var. Konyadayım. İletişim için PM geçiniz.
  • Chumlee ile facedeki hayvanseverler bir gruptan, konuştum. Forum yetkilileri daha önceden (5-6 yıl önce) bir üyeliği olup banlandığını anlamış bu yüzden banlamışlar. O zamanki banlanma sebebi ise bir yöneticiye küfür etmesiymiş. Burda herkes şu konular üst konu olsun diye başlıklar açıp mesajlar atıyor, satış ilanları günlerce silinmiyor, yöneticilerden tepki yok ama küfür yiyince nasılda görev aşığı oluyorlar. Konuyu bilmiyorum, sormadım ama küfür eden kadar ettirende önemlidir, yöneticilerin şu foruma ilgisizlikleri zaten ortada. yardım etmedikleri gibi, yardım edenide banlıyıp engel oluyorlar. gölge etmeyin başka ihsan istemez diyorum bunlara. Bu mesajı bir yönetici okursa emin olun benide banlayacaktır. Kendilerini eleştirdiğim için. Reel hayatta değil burda, bu şekilde, yöneticilik gibi "çok mühim" bir işle kendilerini buluyorlar sanırım Neyse ben devam ediyim bari chum'ın kaldığı yerden;

Kırma
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1558833954349194&set=a.1558833767682546.1073742356.100006678124646&type=1

Golden yavru
    https://www.facebook.com/goldensahiplenme/photos/a.540585612680802.1073741869.536668559739174/779708645435163/?type=1

cins kedi
    https://www.facebook.com/sevgi.burunguz/media_set?set=a.783449681715236.1073742893.100001506333980&type=1

• DnzIrmk kullanıcısına yanıt
    tebrik ederim sizi.. forum yöneticileri ilgisiz satılık ilanlar var kimse silmiyor ilgilenmiyor kayıtsız kalınıyor chum lee arkadaş başka yerde ne demiş ne yazmış bilmem ama burda sahiplenme için çabalıyordu..
  • İzmir de 3 yaşındaki erkek Scottish fold cinsi kedimize acil yuva arıyoruz. Karnesi aşıları herşeyi tamdır. İskoçyadan geldi. Kimliğinde de yazıyor.

Uysal bir kedidir. Alerjiden dolayı vermek zorundayız. Eşyalarıyla birlikte vereceğiz.

Gerçekten sevebilecek, ilgilenebilecek, bakabilecek kişiler ulaşsın.

Tuvalet eğitimi vardır.

Tüm aşıları tamdır.

Eşyalarıyla (taşıma çantası, mama kabı,fırça, tırmalama tahtası) birlikte verilecektir.

Ücretsiz olarak vereceğiz.
     Ücretsiz sahiplendirme paylaşımları, golden, terrier, melez, vs. Ücretsiz sahiplendirme paylaşımları, golden, terrier, melez, vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: DnzIrmk

British shorthair

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=375843919262234&set=a.375843875928905.1073742088.100005098868913&type=1

tebrikler barınak hayvanlarının önem verdiginiz için up olsun
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.