Şimdi Ara

Ücretsiz Linux Ubuntu Cdsi Evinize gelsin, kargo posta ücreti yok ücretsiz (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
9.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 27 MARTTA istemiştim gelen giden birşey yok

quote:

Orjinalden alıntı: hasok

1 PC 1 64 bit PC 1 Mac için sipariş verdim bakalım ne zaman gelecek.
  • 35 günde geldi..
  • ewt 5 hafta oldu tık yok
  • 5 haftada tık yok deme canım benim cdler marttan beri gelecek
  • bana bugun 10 tane daha geldi isteyen varsa göndereyim kubuntu-ubuntu. kargo masrafı size ait olur.
  • Request accepted. Please note that requests usually take from 4 to 6 weeks to deliver, depending on the country of shipping.

Verdik siparişi bekleyelim bakalım..
  • sanırım bana geldi ama evde yoktum fiş atmışlar ptt den aps ile gelmiş
  • arkadaşlar benim il siparişim gelmedi ancak 2ci sipariş 12 günde geldi ve sanırım gelmeme nedeni bizim ptt
    neden derseniz adamlar paketi apartman içiine bırakıp gitmişler
    ne imza ne alındı istediler koca paketi elektrik saatininönünde buldum binaya girince
  • arkadaşlar benim paketim bugün ulaştı ankaradayım, 1.5 ay gibi bir sürede geldi... ama olsun geldiya 2 mac 3 x64 5 tanede 32 bit sürüm geldi toplam 10 cd ve 10 tanede ubuntu stickerı çıktı içinden bu arada postacı zile basmış posta demiş ama kutuya bırakmış... neyseki sağ salim ulaştı
  • yaklaşık olarak 1 ay kadar önce sipariş vermiştim 2 gün önce elime ulaştı. Takdire şayan bir çalışma olarak telakki ediyorum. bizim pardusta böyle bi çalışma yapabilir eyü olur deyü düşünüyorum
  • ilk siparişim gelmedi diye söyleniyordum
    ancak bu gün kapıcı bulup getirdi sağolsun ptt öküzleri
    apartman içine atıp gitmişler bu arada
    2ci siparişim geldikten 3 hafta sonra
  • evet bana tam 1 ay sonra geldi teki uçakla atmışlar yani türkiyeye göndermişler teki normal posta ile geldi 2 gün arayla 2 siparişide aldım hiçbir parada ödemedim....:S:S
  • Ben chip dergisinden almıştım daha önceden.Ama "fazla mal göz çıkarmaz" madem bedava
  • Bişe sorcam kargo ücreti yok demişsin.Cd lerin ücreti var mı?Hani olur ya bişeyi parayla alırsın ücretsiz yollarlar.CD ler de ücretsiz mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: _yasin_

Bişe sorcam kargo ücreti yok demişsin.Cd lerin ücreti var mı?Hani olur ya bişeyi parayla alırsın ücretsiz yollarlar.CD ler de ücretsiz mi?

hadi ya cevap vercek biri yok mu?
  • Hadi ya biri cevap yazsın.
  • http://www.ubuntu.com/support/faq#head-7eef2db63e0a75424cdd663ee6f7b8eedcf19607
    Burda sonlara doğru yazıyor,

How much does Ubuntu cost? 

$0.00. Ubuntu, Kubuntu, and Edubuntu are, and always will be, 100% free.

• Sağol
  • bugün cdlerim geldi hiçbir ücret ödemedim
  • Bekliyorum bakalım bir ay dolmak üzere gelsede kullansak
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.