Şimdi Ara

Ücretsiz Linux Ubuntu Cdsi Evinize gelsin, kargo posta ücreti yok ücretsiz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
9.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ugur67

arkadaslar bugun 2. posta 40cd geldi pttye gittim 1.75ytl gumruk parası odedik.ve pttci bunları ne yapıon icinde ne var falan sordu.bi daha alırsan ticaret belgesi cıkarman lazım falan dedi.

30 cd den fazlası sorun çıkarıyor
  • Merhaba arkadaşlar:
    Yukarıda bir arkadaşımız hakaret etmiş bunu herkes görüyor. Fakat başka arkadaşlar da güzel bir yere değinmiş. Bu firma niye açmış bu siteyi? Bunları dağıtmak için. Bizim gibilerde doğal olarak girip aisteyecek bunları. Mesela ben geçen yaz elektronik malzeme satan bir firmadan yaklaşık olarak 100$'lık elektronik malzeme aldım. İçinde dsp, entegre, ses kontrol entegreleri v.s. Biz bunları türkiyeden temin bile edemez iken niye istemeyelim.
    Haksızmıyım arkadaşlar?
    Sahi bende biraz önce istedim, bakalım ne zaman gelecek? Zaten sıkıldım xp den değişik işletim sistemi lazım bana acaba ne yüklesem bana yardımcı olabilirmisiniz?
  • istedim bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugur67

arkadaslar bugun 2. posta 40cd geldi pttye gittim 1.75ytl gumruk parası odedik.ve pttci bunları ne yapıon icinde ne var falan sordu.bi daha alırsan ticaret belgesi cıkarman lazım falan dedi.

Allah Allah.

Bende 10 küsür felan istetmiştim geçen yıl ama direk eve geldi hiç parada istemediler.
  • 3 hafta önce istedim ama hala gelmedii
  • tam 1ayda geliyor..
  • bende kayıt oldum
  • cdlerim bugün elime geçti.8 tane 32 bit 1 tane 64 bit birtane de mac için.ücretsiz.posta ile geliyor.
  • biz hala bekliyoruz gelecek diye.24 Mayıs'ta dağıtım firmasına yollanmış,shipit öyle diyor.4-6 hafta arası da diyor,bakalım eli kulağındadır herhalde artık...
  • bende istemiştim 22 haziranda 26 haziranda dağıtıma verilmiş bakalım ne zaman gelcek
  • diğer sürümler için

http://shipit.kubuntu.com
    http://shipit.edubuntu.com

adreslerine bakabilirsiniz
  • Arkadaşlar biraz önce 1 kubuntu , 1 ubuntu sipariş ettim, umarım yeni sürümlerden gelir
  • quote:

Sorry, something just went wrong in ShipIt. We’ve recorded what happened, and we’ll fix it as soon as possible.

If your ShipIt request is an urgent one, e-mail system-error@launchpad.net, including the error ID OOPS-182A303 in your message, and “bug” in the Subject line. Otherwise, try again in a few days.

Thanks for using ShipIt, and sorry for the inconvenience.

ya bu nedir ya? kubuntu, ubuntu hepsi aynı hatayı veriyor.
  • Benim CD lerim geldi
    5 tane "Ubuntu 6.06 for PC"
    8 tane "Kubuntu 6.06 for PC"
    3 tane "Ubuntu 6.06 for 64-bit PC"
    2 tane "Kubuntu 6.06 for 64-bit PC"
    2 tane "Ubuntu 6.06 for Mac"

20 tane CD geldi tek kuruş ödemedim. Süper bishi
  • benimde 5 tane ubuntu 6,06 ım geldi. izmitte oturan arkadaşlardan isteyen varsa 4 tanesini verebilirim. bide ben sipariş ederken kubuntu seçeneği yoktu acaba yenimi eklendi? kde masaüstünüde denemek isterim.
  • 1 ay geçmesine rağmen benim 8 tane pc 1 64 bit 1 mac hala gelmedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugur_bek

benimde 5 tane ubuntu 6,06 ım geldi. izmitte oturan arkadaşlardan isteyen varsa 4 tanesini verebilirim. bide ben sipariş ederken kubuntu seçeneği yoktu acaba yenimi eklendi? kde masaüstünüde denemek isterim.

Bende izmit teyim bak bize geldi istanbul dakilerden hala tık yok. Ehuehu izmit işini iyi yapıo işte kardeşim ehuehu bende izmit oturanlara veririm başkalarına da veririm ya yazın siz yeterki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmetcantasci

quote:

Sorry, something just went wrong in ShipIt. We’ve recorded what happened, and we’ll fix it as soon as possible.

If your ShipIt request is an urgent one, e-mail system-error@launchpad.net, including the error ID OOPS-182A303 in your message, and “bug” in the Subject line. Otherwise, try again in a few days.

Thanks for using ShipIt, and sorry for the inconvenience.

ya bu nedir ya? kubuntu, ubuntu hepsi aynı hatayı veriyor.

site de arıza varmış...birkaç gün sonra yine deneyin diyorlar....
    aceleniz varsa hata metni ile birlikte "subject" bölümüne "bug" yazarak
    mail gönderin gibi bir seçenek de sunmuşlar....

bugün, ben isteyeli (6 adet) tam bir ay oldu....İstanbul...

• 4 Hafta sonra geldi
  • Benim cdleri gondermişler adrese girdim isterseniz bakın orada yazıyor kabul edilip edilmediği yanlız kubuntu nerede onu bulamadım?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.