Şimdi Ara

Ücretsiz Linux Ubuntu Cdsi Evinize gelsin, kargo posta ücreti yok ücretsiz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
9.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben Live CD yi taktım pc yi açtım. Bilgisayar açılıyo mouse fln gözüküyo ama hiçbişey gelmiyo ekrana varmı böyle bir sorun yaşayan. İnstalla cd y itakmaya gözüm yemedi uğraşmak istemedim ama live cd neden çalışmıyo ?
  • aktivasyon maili gelmedi bana.register kısmından üye oldum mailimi girdim ama gelmedi....
  • arkdaşlar hangi kargo ile geliyor
  • arkadaşlar 25 adet cd bugün elime geçti bu linux'u çok seviyorum ben ya

adana'da olan arkadaş varsa pm atsın cd vereyim
  • arkadaşlar benim elimde 60 tane geldi ptt ile geliyor 1,75ytl para ödedmiş annem(annem postanede çalışıyor o almış çok merak ettim dedi içindekini açtım dedi sanki şişme gelcek bize.)
  • bedava diye kamyon lastiği bile alırsınız siz!
    resmen çingenelik bu!
    CD'leri gönderen posta şirketi "yahu bu Türkler linuxa ne kadar aç kalmış" diyordur içinden!

alt tarafı 650 MB girin nete indirin, arkadaşınızdan rica edin indirsin, benden rica edin göndereyim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ohara

.... benden rica edin göndereyim.

bak pişman olursun demedi deme

şaka şaka , işte bu ya bravo
  • benim cd ler geldi t ekrar teşekkür ediyorum debaina baya benziyor ama onla boy öölçüşemez şimdiye kadar gördüğüm en iyi linux sürümü debian ve mandrake
  • quote:

bedava diye kamyon lastiği bile alırsınız siz!
    resmen çingenelik bu!
    CD'leri gönderen posta şirketi "yahu bu Türkler linuxa ne kadar aç kalmış" diyordur içinden!

alt tarafı 650 MB girin nete indirin, arkadaşınızdan rica edin indirsin, benden rica edin göndereyim.

abartma konusunda sana katılmıyorum.çünkü arkadaşları bilmem ama ben cd'leri çevreme dağıtıyorum zaten cd'leri yollayanlarında amacı bu değil mi?
    ayrıca linux'un yaygınlaşmasına katkıda bulunabiliyorsak ne mutlu bize
  • ben de isterken çevremdekilere dağıtırım amacıyla istedim düşündüm kim hangi sistemi kullanıyor yoksa 10 cd yi boşuna almaya tenezzül etmiyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: bjv16

ben de isterken çevremdekilere dağıtırım amacıyla istedim düşündüm kim hangi sistemi kullanıyor yoksa 10 cd yi boşuna almaya tenezzül etmiyoruz

256 adsl ile 1 cd'nin inmesi 5-6 saat sürer..tanesi 25 kuruştan 10 tane cd yazarsın eder 2.5 lira..
    bu kadar basit...
  • adamlar ben ve arkadaşlarıma ürünlerini göndermeyi istiyolar hatta bunun için site açmışlar ve işlerini gayet güzel yürütüyorlar.. bizde bize yetecek kadar olanını istedik fazlasını deil. diyelim birileri bedava süt dağıtıyor (ve sütten fazlasıyla var ellerinde ) herkes alıyor sen yok ben bunu almam gidip aynı süte illa para verecem parasıyla alacam mi dersin ? nasıl bir mantıktır seninkisi anlamadım
  • adamlar elbette diodur bu turkler linux a ne kadar aç kalmış. Ama şunu bilmiolarki ülkemizde 512kbps sınırsız bağlantı ücreti 100ytl hatta faturaya 120ytl gelio. Bence bu olay süper. 20 tane alırsın isteyenlere dağıtırsın. Bende istek yaptım. 1 tane kendime alacam. Sonra buraya topic açacam isteyenlere göndercem... Olay budur yani.
  • bn de 10 tane aldım.ptt ile mi geliyor cd ler?ayrıca maliyeti ne olacak?1.75ytl diyen arkadaş, 60 cd olduundan mı öle yoksa sabit bi ücret mi bu??
  • quote:

Orjinalden alıntı: aykutix

adamlar elbette diodur bu turkler linux a ne kadar aç kalmış. Ama şunu bilmiolarki ülkemizde 512kbps sınırsız bağlantı ücreti 100ytl hatta faturaya 120ytl gelio. Bence bu olay süper. 20 tane alırsın isteyenlere dağıtırsın. Bende istek yaptım. 1 tane kendime alacam. Sonra buraya topic açacam isteyenlere göndercem... Olay budur yani.

işte tam bir türk düşüncesi
    bizim millet bi dükkana üç kuruş verince adamı kendi zengiin etmiş giibi konuşmaya başlar. ya ne biliyonuz en az talep eden ülke olmadığımızı yaa

bu arada ben beş tane istemiştim hiç bir ücret odemedim.cd ler kargo ile geliyor.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: bjv16

ben de isterken çevremdekilere dağıtırım amacıyla istedim düşündüm kim hangi sistemi kullanıyor yoksa 10 cd yi boşuna almaya tenezzül etmiyoruz

256 adsl ile 1 cd'nin inmesi 5-6 saat sürer..tanesi 25 kuruştan 10 tane cd yazarsın eder 2.5 lira..
    bu kadar basit...

ya olay o kadar basit değil aslında.bu linux'u destekleyen o kadar yazılım firması varki saymakla bitmez.çünkü her yazılım wimdows üzerinde çalışabilmek için bill amcaya para ödemek zorunda.
    yani demek istediğim biz bu cd'leri oradan aldığımız sürece linuz daha fazla destek görmeye başlayacak rağbet görüyor diye yani burada yaptığımız zarar vermekten çok destek olmaktır.

• benim cdler hala gelmedi
  • alıştı adamlar artık 1 hafta 4 günde geldi

çevremde linux kullanmayan kalmasın istiyorum.kopyalamakda uzun sürüyodu.böyle paketli filan gelince insanı cezbediyor,kurmak ihtiyacı hissediyor.

ilk 4 ay önce istemiştim 4 ayda gönderdiler(5cd)

2.yide dediğim gibi 1 hafta 4 günde yolladılar(30 cd)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Söylev -- 1 Haziran 2006; 23:27:28 >
  • arkadaslar bugun 2. posta 40cd geldi pttye gittim 1.75ytl gumruk parası odedik.ve pttci bunları ne yapıon icinde ne var falan sordu.bi daha alırsan ticaret belgesi cıkarman lazım falan dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur67 -- 7 Haziran 2006; 18:08:22 >
  • bende kubuntu ve ubuntu sipariş verdim bugün inşallah erken gelirde uğraştırmaz bide bencede böle ambaljkı fln olunca insanın bi hiç olmazsa bakası gelio.Hiç bilmeyenleri alıştırmak için güzel bence.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.