Şimdi Ara

,

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MortoZorto -- 21 Mart 2022; 23:29:47 >

• Olayın onunla alakası yok hocam, suçlamak için insanları suçlamayın.

Bu arkadaş daha geçende RDR 2 konusunda tartışıyordu. Buna "paralı grupçu" deyince insanlar translate savunucusu oluyor ama gelip burada onca ücretsiz Türkçe yama arasından gelip sadece Anonymous'un yamalarını paylaşıyor. Normalde kendi görüşü der geçerim ama arkadaşın tek amacı ortalık karıştırmak. Ciddiye almayın artık, kör olmuş.

•  

• Zorla pcye client kurdurup ücretsiz yamalarımızı kullanırken belki gözünüz ücretli yamalara ilişir de abonelik alırsınız kafasıyla sunulan ubisoft hizmeti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerald008 G kullanıcısına yanıt

Olayın onunla alakası yok hocam, suçlamak için insanları suçlamayın.

Bu arkadaş daha geçende RDR 2 konusunda tartışıyordu. Buna "paralı grupçu" deyince insanlar translate savunucusu oluyor ama gelip burada onca ücretsiz Türkçe yama arasından gelip sadece Anonymous'un yamalarını paylaşıyor. Normalde kendi görüşü der geçerim ama arkadaşın tek amacı ortalık karıştırmak. Ciddiye almayın artık, kör olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mükreminn5 -- 6 Ocak 2021; 10:51:22 >
  • ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MortoZorto -- 21 Mart 2022; 23:29:55 >
  • What Remains of Edith Finch hesabıma ekleyeyim dedim ama eklenmiyor, sebebi nedir bilmiyorum. Ha benim üyelik eski olandan devam, henüz para vermedim acaba ondan mıdır.

• Aferin

• ALPOLİC_FR kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: ALPOLİC_FR

What Remains of Edith Finch hesabıma ekleyeyim dedim ama eklenmiyor, sebebi nedir bilmiyorum. Ha benim üyelik eski olandan devam, henüz para vermedim acaba ondan mıdır.

,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MortoZorto -- 21 Mart 2022; 23:30:19 >
  • Aura çevirinin Control yamasını kullandım bazı yerleri anlayamadım bir de Anonymous'un çevirisini deneyeceğim.

• cozepud C kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: cozepud

Aura çevirinin Control yamasını kullandım bazı yerleri anlayamadım bir de Anonymous'un çevirisini deneyeceğim.

,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MortoZorto -- 21 Mart 2022; 23:32:40 >
  • Ücretsiz kaliteli yamalar ama Witcher 3 gönüllü çeviri yok, Skyrim yok, Fallout new vegas yok...

• Adol125 kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: Adol125

Ücretsiz kaliteli yamalar ama Witcher 3 gönüllü çeviri yok, Skyrim yok, Fallout new vegas yok...

,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MortoZorto -- 21 Mart 2022; 23:32:51 >
  • ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MortoZorto -- 21 Mart 2022; 23:33:0 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.