Şimdi Ara

Ücretsiz iWork ve Aperture

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
2.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba.MAS da dikkatinizi çekmiştir iWork uygulamaları free listesinde gözüküyor.Fakat bunlar ücretli uygulamalar.Biraz araştırma yapınca 2 haftadır bir çok kişinin ücretsiz olarak iWork ve Aperture sahibi olduğunu gördüm (Lisanslı) Bir açık sayesinde (Bilinçli bir açık kanımca) Yapılışına geçersek eğer;

* İlk olarak MAS açık ise kapatıyoruz.
    * Softpedia sitesinden (iWork 09 Trial) iWork ü indiriyoruz.
    *İndirdiğimiz iWork deneme versiyonunun kurulumunu yapıyoruz.
    *Deneme versiyonunu seçiyoruz (Try)
    *1-2 dk bekledikten sonra MAS u açıyoruz ,Günceleştirmeler geliyor.Güncellemeleri yaptığımız zaman MAS kayıtlı iWork sahibi oluyoruz.İstediğimiz zaman silip tekrar MAS dan indirebiliyoruz.
    *Son olarakta iWork klasöründen eski versiyon programları siliyoruz.(Pages, Keynote, Numbers)

Aynı işlemi Aperture ın Trial versiyonunu yüklenerek yapılıyor.(Eski versiyon)

-Her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kişinin kendisine aittir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BBB -- 21 Aralık 2013; 21:47:28 >

• deneme sürümünü indirdim yükledim.. şimdi ise app store den 3 tane güncelleme geldi bakalım. 290 mb,444 mb, 190 mb. teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAYAQ -- 21 Aralık 2013; 15:41:33 >
  • Aperture için hangi geçmiş sürümü indirecez bulamadım bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Aperture için hangi geçmiş sürümü indirecez bulamadım bir şey.

aynı bende onu arıyorum bulamadım. diğerlerini halettim..

acaba final cut pro da aynı bu şekilde oluyormudur ki bilgin varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAINN-TURK

quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Aperture için hangi geçmiş sürümü indirecez bulamadım bir şey.

aynı bende onu arıyorum bulamadım. diğerlerini halettim..

acaba final cut pro da aynı bu şekilde oluyormudur ki bilgin varmı ?

denemek lazım. Aperture için 2.1 versiyonunu ama indirilmiyor.
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir sürüm olabilir maksat güncelleme yapması.Ben 3.1 bulmuştum.Diğer Apple programlarında da aynı açık mevcut sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BBB -- 21 Aralık 2013; 20:06:59 >
  • teşekkürler. yükledim.
  • BBB kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam denicem şimdi yüklemeyi
  • final cut'ı yükleyebilen var mı beyler? o hariç diğerlerini hallettim ben. saolsun apple. :)
  • nerden indirdiğinizi yazarmısınız trial versyonları iwork u (ilife zaten hediye gelmişti) yaptım sadece :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz5555 -- 5 Mart 2014; 22:17:27 >
  • Ben de iLife uygulamalarını arıyorum. En son model Macbook Pro aldım fakat iPhoto ve iMovie paralı gözüküyor.
  • Tamam hallettim. Başka bir siteden bulup indirdim. Hala daha bu yol çalışıyor.
  • MAS derken MAC OS u mu diyorsunuz arkadaşlar ? Mac te yeniyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinematic

MAS derken MAC OS u mu diyorsunuz arkadaşlar ? Mac te yeniyim

App store

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler
  • merhaba,

soylediklerinizi yaptim programi acip try dedim bir sure sonra mas i actim.. guncellemelerini yapti. fakat halen programi actigimda buy/try butonlari geliyor..
    nerede hata yapmis olabilrim.

tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhdrctr

merhaba,

soylediklerinizi yaptim programi acip try dedim bir sure sonra mas i actim.. guncellemelerini yapti. fakat halen programi actigimda buy/try butonlari geliyor..
    nerede hata yapmis olabilrim.

tesekkurler.

Açık kapatılmış demekki aralık 2013 konusu
  • Hayır kapatilmadi, arkadaşım mas a girip güncellemeleri denetle. Bulduklarını yap oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yükledim hatta mas i kapatıp tekrar açtım. aklıma takılan soru mac versiyonu önemli mi? 2010 mid bendeki cihaz.
  • merhaba
    biraz kurcaladiktan sonra oldu.. iwork un kurulum dosyalarini sildim.. sonra tekrar calistirdim.. ve tamamdir.. tesekkurler tekrardan.. :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.