Şimdi Ara

Ücretsiz Findeks Kredi Notu Öğrenme. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
27
Favori
65.716
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

18 Nisan'da yapmıştım. 20temmuzda yeniledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Mayısın bilmem kaçında yapmışım ve sanırım sürem dolmadı henüz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • alpmirza kullanıcısına yanıt
    Krediyi erken kapamanın cezası mı olur ya :) asıl kolpa bu bilgi. Erken kapatırsan indirimli kapanıe hatta.

• atheriff A kullanıcısına yanıt
    O bankacıya selam söyle. Bi daha yalan söylemesin.

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    Ticari kredide vadesinden önce kapamalarda evet olur, bireysel kredide olmaz dediğiniz gibi kalan vadeye göre faiz indirimi olur

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler bende ilk defa ücretsiz aldım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • baba1993 kullanıcısına yanıt

Vay be. Ulan yıllardır 1 kez geciktirmedim bankanın limitimi neden arttırmadığı belli oldu. Garantinin zorla yolladığı kartın limitini düşürmüştüm.

• çok teşekkürler

• Puan 1478 verilen limit 533,80TL. 2 ayda bir bakabiliyoruz sanırım 9. ayda limiti güncelleyebilirsiniz yazıyordu.

Ben ekstre kesilmeden ödüyorum bazen, ekstre borcu ödenmiş olarak 0 lira geliyor, çoğu zaman da kesildiği gün oderim. 6 yıldır aynı puan.

2016 da 1733 müş 6 yıl sonra şimdi 1721.

Yanlış bilgi vermiş bence bankacı arkadaş.

Hb 5000 lira limit yazdı, Find uygulamaya girince anasayfada en üstte kocaman 1721 yazıyor. geçmiş notlara girmeden görünüyor. Tek seferde giriş yaptı bu arada.

Kredi kartı yüzde 90 dolu, limit açılınca da puanın artacağını sanmıyorum ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 3 Ağustos 2022; 0:19:19 >
  • teşekkürler ücretsiz bir şekilde çok iyi olduğunu öğrendim. nerdeyse hiç kullanmadığım garantinin kredi kartı var. limitini düşürmek puan artışına yarar mı?

• Babam emekli notu 1900'leri görmüştü şimdi 1460'a düşmüş kredi kartlarını ekstre gelince öder, faturaları erkenden öder, limiti yüksektir kartları çok kullanır ama hiçbir zaman asgarisini ödemez o ayki borcu kapatır sadece emekli maaşını aldığı bankadan ihtiyaç kredisi var puanı neden bu kadar düştü anlamadım. Resmi olarak emekli maaşı var sadece ama yan gelirleri de var acaba ona mı bakıyorlar bu adam aldığı emekli şu kadar ama her ay 2-3 katı kredi kartı ve kredi ödüyor o yüzden düşüyor olabilir mi?

aynı şekilde erkenden öderim, faturaların günü geçmez otomatik ödeme talimatı vardır. kredi kartında kesinlikle asgari ödeme yapmadım hiç, her zaman tamamını ödedim. ben de maaşımın 2-3 katı kadar ekstre öderim, benim kartları abim kardeşlerim de kullanır, onlar kendi taksitlerini öder. onlardan olacağını sanmıyorum ama yüksek miktarda kredi kullanmışsa o etki edebilir. yani zaten şu kadar kredi kullanmış, artık fazla kredi verilmez diye puanı düşüyor olabilir. emin değilim ama mantıklı geliyor. tabi bu işlerde düz mantık işlemeyebilir.

yani biz bie tek şeye göre düştü çıktı diye düşünüyoruz ama banka birçok farklı etkeni hesaba katıyordur. yaşının ilerlemesi bile düşürebilir misal.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

nasıl yeniledin ? yapamadım 108 gün olmuş yapalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iHopeYouDie -- 3 Ağustos 2022; 23:2:15 >
  • iHopeYouDie İ kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum ki. Girdigimde süresi dolmuş diyor. Bu kadar.

Emin olmamakla birlikte bir yaştan sonra da risk puanı artıp findeks puanı düşüyor deniyor

• HB 5.000 limit vermiş ama findeks puanı 1590 nasıl oluyor anlamadım :D

• Ocakta sorgulamışım Hepsiburada üzerinden. O zamanlar 5000 limit vermiş hala o gözüküyor, yeni sorgulama çıkmıyor. En üst limiti verdiği için mi tekrar sorgulatmıyor acaba anlamadım. Herkes ikinciyi sorgularken ben birde kalmışım.

• Pben yapalı 4 5 ay oluyor ilk mesajin tarihinde yaptım ikinci yapmaya izin çıkmadı.

• ronnieakin R kullanıcısına yanıt

puan ve limit farklı şeyler hocam. Limit gelirine göre belirleniyor, puan ödeme performansına ve limitlerinin doluluk oranına göre. puanım 1300 bana da hb 5000 limit verdi. 150k ihtiyaç kredisi borcum var, 80k da kredi kartlarına var :)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.