Şimdi Ara

Ücretsiz Findeks Kredi Notu Öğrenme. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
212
Cevap
27
Favori
65.717
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yeni kart veya limit artırımı olduysa ondandır.

• mexalon M kullanıcısına yanıt

Bana da gelmiyor. Sürenin dolmasını bekledim, yeniden gönder dedim yine gelmedi 

Düzenleme: Uygulamayı kapatıp yeniden denedim oldu. 1686 ve iyiymiş. Şaşırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 15 Mayıs 2022; 18:38:26 >
  • Kredi puanimiz dusuyor mu bakinca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

Evet bu ara epey limit aldım demek ondan. Hatta yeni kartlar da çıkarttım. Ben limit arttıkça iyi bir şey oluyor sanıyordum meğer puan düşüyormuş öyle mi? Peki o düşüş zamanla geriye mi toparlayacak bu konuda bilginiz var mı hocam.

• sahin1001 S kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum şu işi bir araştırma yapmak istiyorum öğrenmek için hocam.

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt

Evet bana da sonradan geldi ama moralim bozuldu. İyi itibarımız ar sanıyordum ben de bankalarda 😁

yeni limit ve yeni kart devam ederse puan devamlı düşer. benim puan 2 yıl önce 1600lerdeymiş, 6 ay önce 1400 lerde, şuan ise 1270lere kadar düşmüş. şimdiye kadar hiç geciken ödeme olmadı, yeni kart ve limit artışı oldu. muhtemelen yeni limiti risk olarak görüp puanı düşürüyor. yükselir yine, ödeme gecikmesin o önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 15 Mayıs 2022; 20:40:23 >
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam. Tabi şuan mevcut puan düşük ise yeni kart başvurusu olumsuz bakıyor bankalar. Demek ara ara istediğim bir bankanın kart vermeyip vermeyip birden pat diye kart vermesi o yüzden. Puan yükselince veriyorlar. Arada faizsiz kredi çıkarsa alıp kapatıyorum hemen o da puan getirisi sağlıyor sanırım.

kredi ile iş yoksa puana pek takılmıyorum. önemli olan ödemelerin zamanında olması

• teşekkürler,

3 sene sonra yine notumuzu öğrenmiş olduk ücretsiz

• Limitinizin ne kadarını kullandığınızla da alakalı. Her ay kart limitini kafa kafaya harcayan birisinin kredi notu zamanında ödeme yapsa bile düşer.

@Diridiri06 ilginç ama evet, kredi notu sorgulandıkça düşüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Toplu ürün alımı düşürür. Risk alıyorsunuz sonuçta bu riskin de direk etkisi puan düşümü oluyor.
    Ben bu findeks işine inanmıyorum. Aslında sistem mantıklı ama birilerini zengin etmek için kuruldu. Büyük bir iş. Adam akıllı ücretsiz yapsalar daha saglıklı olurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 4-5 ay önce hepsiburada üzerinden aldığım raporu şimdi alamıyorum. Tekrar al diye bir şey göremedim.Daha önce limit 5.000 olarak çıkmıştı. O limiti yeniden görüyorum ama tekrar al diye bir seçenek yok. İkinci kez ücretsiz rapor alan var mı?

• granma79 kullanıcısına yanıt

Yeniden alabilsek iyiydi. Bana zaten üst limiti vermişti ama sanırım başka bi yolu yok yenilemenin.

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt

Bir önce ki sayfata raporu tekarr alabilir demiş bir arkadaş. O bakımdan söyledim. Ama dediğiniz gibi bende şu an alamıyorum.

• AslanAvda kullanıcısına yanıt

Nedir bu tarih peki? Kaç ay sonra tekrar alınabilir oluyor?

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    hocam 3 ,4 ay sanırım net bilmiyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • AslanAvda kullanıcısına yanıt

Henüz çıkmadığına göre o seçenek biraz daha zamanımız var sanırım :)

Teşekkürler.

• Bir bankacı kredi kartını son günü gelmeden ödersen, faturalarını son gününden önce ödersen filan kredi notu düşüyor demişti doğru mu acaba?

• atheriff A kullanıcısına yanıt

Kolpa, krediyi erken kapatırsan cezası oluyor sadece.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.