Şimdi Ara

Ücretsiz Faks (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
278
Favori
62.715
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler fırsat için, gönderdim başarılı bir şekilde. Az önce de bir e-posta geldi

Hi

I saw you just signed up for hellofax.com. Let me know if there is anything I can do to help.

-Emma
  • Nüfus cüzdanlı fax göndermem gerek. Sizce bir sakıncası var mı? Nüfus cüzdanı bilgilerimi vermek istemiyorum aslında.
  • Geçen hafta petrol ofisine faks çekmem gerekiyordu bu sistem sayesinde yolladım, ulaştığına dair arandımda. Gitme açısından sıkıntı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

mezaracılar boş yere sağa sola fex çekmeyinde patlamasın site

• Bu arkadaşlar da günde 5 sayfa faks bedava diyor.. Kapak sayfası falan da yazabiliyormuşsunuz.
    Referanlar doğruysa sağlam olmalı, şu ana kadar 6,674,738 adet faks çekilmiş siteden..

http://faxzero.com/

(Deneme imkanım yok ama deneyen olursa sevinirim..)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

İstismar edilmezse patlamaz.

valla inşallah edilmez de işimizi görür ara sıra,
    paylaşmasamıydık ne :) :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesil-111

Nüfus cüzdanlı fax göndermem gerek. Sizce bir sakıncası var mı? Nüfus cüzdanı bilgilerimi vermek istemiyorum aslında.

İster elden olsun isterse faks ile olsun nüfus cüzdanı fotokopisini nereye veriyorsam üzerine tükenmez kalem ile sol alttan sağ üst köşeye doğru, ne için verildiğini yazıyorum.

Turkcel abonelik başvurusu içindir.
    D-Smart abonelik iptali içindir.
    İş Bankası hesap açımı içindir.
    ...
    gibi

Daha güvenli oluyor bence
  • Teşekkürler işe yarıyor denedim fax geldi. Biraz geç geldi ama geldi sonuçta.

Yalnız gönderdiğiniz fax haricinde yanında Hello Fax kağıdı da geliyor.www.hellofax.com/HighRes
    Diye link yazıyor ve bir kod gönderiyor o kod ile sizi sisteme üye yaparak gelen faxın yüksek çözünürlük haline bakabiliyorsunuz.

Sistem çok güzel beğendim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakaik -- 10 Ocak 2013; 14:59:15 >
  • Bulunduğum şehirden başka bir ilçeye yolladım 15 dakikada gitti ama sonuçta gitti, lazım oldukça kullanırım. Haber veren arkadaşa teşekkürler
  • Haber verdiğin için teşekkürler çok güzel site :)
  • kullanım hakkınız dolduğunda imza ekle bölümünden yanlış bilmiyosam ya da imza ile ilgili bi bölüme bişeyler karaladığımızda tekrar 5 hak veriyo diye biliyorum. kulanmadım ama kullanan bi grup var oda hergün fax gönderiliyor 50 60 tane bu şekilde ücretsiz istediğiniz kadar gönderiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drummer_bjk

kullanım hakkınız dolduğunda imza ekle bölümünden yanlış bilmiyosam ya da imza ile ilgili bi bölüme bişeyler karaladığımızda tekrar 5 hak veriyo diye biliyorum. kulanmadım ama kullanan bi grup var oda hergün fax gönderiliyor 50 60 tane bu şekilde ücretsiz istediğiniz kadar gönderiliyor.

Bu şekilde oluyorsa eğer süper olur. İmza bölümü karşı tarafta çıkıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

bir ara yopluyo mu nedir bedava SMS gönderen bir site vardı
    millet eşşek şakasını aşan kısa mesajlar gönderiyorlardı
    numaran da zaten yazmıyordun ama SMS karşı tarafı kalpten götürüyordu
    o site ve bedava SMS kapandı kayboldu

korkarım bu "bedava faks sitesi" de böyle suistimallere gebe!!
    Çabuk kapanır kapatılır bizim millet beleşi de sever bir hizmeti kötü kullanmayıda

inşaalah kötü işler yazılmaz millet işletilmez bu beleş faks gönderme sitesiyle

ama siz, siz olun kesinlikle bu siteden bedava faks diye NÜFUS CÜZDANI KİMLİK FOTOKOPİSİ gibi kişisel ve değerli evrakı GÖNDERMEYİN!!!!
    hani halkbank istiyor parafcart için ya, ne olur ne olmaz site kendi veritabanına kaydediyordur ne gönderiliyorsa

bu benim düşüncem ve uyarım.teknoloji ve yazılım çok gelişti.her bir şey olabilir tedbirli olmak lazım.basit ,zararsız ve önemsiz şeyler bu sitenin hizmetiyle elbette gönderilebilir

http://www.sendmassage.com/process/1.html hala var

• link

burda anlatımı var arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

mezaracılar boş yere sağa sola fex çekmeyinde patlamasın site

• teşekkürler..
  • HelloSign die cok basit ve basarili iPhone/iPad application ini da var arkadaslar, tavsiye ederim. Kagittaki islak imzali atiyorum bi banka talimatinizin resmini cekip, faxa gonderebiliosunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

bir ara yopluyo mu nedir bedava SMS gönderen bir site vardı
    millet eşşek şakasını aşan kısa mesajlar gönderiyorlardı
    numaran da zaten yazmıyordun ama SMS karşı tarafı kalpten götürüyordu
    o site ve bedava SMS kapandı kayboldu

korkarım bu "bedava faks sitesi" de böyle suistimallere gebe!!
    Çabuk kapanır kapatılır bizim millet beleşi de sever bir hizmeti kötü kullanmayıda

inşaalah kötü işler yazılmaz millet işletilmez bu beleş faks gönderme sitesiyle

ama siz, siz olun kesinlikle bu siteden bedava faks diye NÜFUS CÜZDANI KİMLİK FOTOKOPİSİ gibi kişisel ve değerli evrakı GÖNDERMEYİN!!!!
    hani halkbank istiyor parafcart için ya, ne olur ne olmaz site kendi veritabanına kaydediyordur ne gönderiliyorsa

bu benim düşüncem ve uyarım.teknoloji ve yazılım çok gelişti.her bir şey olabilir tedbirli olmak lazım.basit ,zararsız ve önemsiz şeyler bu sitenin hizmetiyle elbette gönderilebilir

Fax olayı akıllıca kullanıldığında kesinlikle faydalı. Paylaşan arkadaşa Teşekkürler..

Bir de "Bizim millet beleşi sever" cümlesine bir anlam veremedim. Beleşi sevmeyen ecnebi milletleri mi varmış? Ayrıca site zaten ecnebi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knn06 -- 11 Ocak 2013; 0:40:48 >

• Çok iyiymiş.
  • mesajım bulunsun dicem ama sıcak fırsatlarda paylaşıldıysa yakında patlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.