Şimdi Ara

Ücretsiz Faks (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
278
Favori
62.715
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • halkbank fax i imzaladigim halde imzaniz yok diye dilekcemi isleme koymadi.Sanki normal fax ta islak imza gidiyor!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konu yine canlanmis, ben de uyarimi yapayim. siradan bir kullanim icin bu tur siteler gayet cazip ama imzaniz, kimlik bilgileriniz gibi bilgileri iceren faxlariniz icin kullanmamanizi tavsiye ederim.

• toplam 5 sayfa diyor? Azaltmışlarmı?
  • zamanında kaydetmiştim deneme fırsarım olmadı hiç

http://www.freepopfax.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

Fax almayı sağlayan internet sitesi var mı? Tabii bir de fax numarası tahsis etmesi gerekecek bir şekilde

kaynaksms.com

• quote:

Orijinalden alıntı: TunaV

Bu konu yine canlanmis, ben de uyarimi yapayim. siradan bir kullanim icin bu tur siteler gayet cazip ama imzaniz, kimlik bilgileriniz gibi bilgileri iceren faxlariniz icin kullanmamanizi tavsiye ederim.

bir sayfa faks göndermem gerek lakin kimlik fotokopisi olduğu için pek güvenemiyom açıkcası..yalnız sitede diyor ki biz godaddy ssl ile çalışıyoruz bilgileriniz şifreleniyor vs...göremiyoruz türevinden..ama gelde güven şimdi...
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    Bence kimlik olduğu için hiç riske girme. Ptt şubelerinde sayfa başı 1,5 TL imiş bilginize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

Orijinalden alıntı: TunaV

Bu konu yine canlanmis, ben de uyarimi yapayim. siradan bir kullanim icin bu tur siteler gayet cazip ama imzaniz, kimlik bilgileriniz gibi bilgileri iceren faxlariniz icin kullanmamanizi tavsiye ederim.

bir sayfa faks göndermem gerek lakin kimlik fotokopisi olduğu için pek güvenemiyom açıkcası..yalnız sitede diyor ki biz godaddy ssl ile çalışıyoruz bilgileriniz şifreleniyor vs...göremiyoruz türevinden..ama gelde güven şimdi...

Yanilmiyorsam belli bir sure tutuyorlar server'larinda gonderilen faksi. Hatta link uretip buradan yuksek cozunurluklu olarak gorebilirsiniz filan diyorlar. Bu yuzden guvenmem ben hic bir sekilde.

• YAPI KREDİYE ATMIYOR:(
  • bankalarada gönderebilseydi iyi olurdu gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknbyz

bankalarada gönderebilseydi iyi olurdu gerçekten

Vakıfbanka gönderdim ben.
  • süper site, süper sıcak fırsat.
    teşekkürler.
  • Fax için ideal
  • guzekmis.faksda bedava oldu ya la

• takip
  • takip

• Bazen gerek olabilir gerçekten pratikmiş oldukça. Teşekkürler
  • takip
  • hata verdi bende
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.