Şimdi Ara

Ücretsize Düşen Kalıcı Oyun Fırsatları ve Key Paylaşımı [ANA KONU] (69. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Dj_Mami , LEAME
2 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
2.083
Favori
2.378.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pckopattr

quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

Orijinalden alıntı: Bibucuk

Rust ya da dayz keyi,gifti olan yollayabilirmi ?

cod ghost var o olmaz mı

cod ghost olmazm diyen o eger suçlu bnsem mazur görün bi aptallık yapmışım

Hadi yavrum yürü git başka yerde oyna burası Oyunları Seviyoruz değil.
  • inanamayacağım şeylerle karşılaşır oldum dalga geçtikçe düzeleceklerine daha beter oldular sonra ben dalga geçiyo oluyorum tiplere baksana
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

şaka gibi ama gerçek

• lütfen özür dilerim artık bu konu kapansın forumda yeniyim lütfen sizden rica ediyorum bu konu hskkınds konuşmsyslım yaptım bi saçmalık mazur görün lütfen.
  • quote:

lütfen özür dilerim artık bu konu kapansın forumda yeniyim lütfen sizden rica ediyorum bu konu hskkınds konuşmsyslım yaptım bi saçmalık mazur görün lütfen.

Tamam affettim seni beni uPlay'den bulursan sana Blacklist,AC:4,AC:3,Far Cry 3 ve AC:Brotherhood'lu hesabımı vereceğim.Hadi kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emporio

quote:

lütfen özür dilerim artık bu konu kapansın forumda yeniyim lütfen sizden rica ediyorum bu konu hskkınds konuşmsyslım yaptım bi saçmalık mazur görün lütfen.

Tamam affettim seni beni uPlay'den bulursan sana Blacklist,AC:4,AC:3,Far Cry 3 ve AC:Brotherhood'lu hesabımı vereceğim.Hadi kolay gelsin.

saolun beni affettiginiz için hepinize teşekkür ederim fakat uplay kullanmıyorum genede çok saolun hepinize ii oyunlar bu arada origin bornout paradise key var elimde isteyen pm atsın vereyimm herkeze ii oyunlar

• +1 katiliyorum sana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoomKing -- 12 Ocak 2014; 19:47:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emporio kullanıcısına yanıt
    Ben zaten elinde fazla olan varmidir, ne biliyim gift vardir birinde bedavaya gelmistir birine vericektir. Ha senin elinde herhangi birseyde gift olup vermediysen ben bisey diyemem. Keske giftlerle turşu kurabilsek. Ayrica benle nasil konusuluyorsa bende oyle karsilik veririm.

• quote:

Ben zaten elinde fazla olan varmidir, ne biliyim gift vardir birinde bedavaya gelmistir birine vericektir. Ha senin elinde herhangi birseyde gift olup vermediysen ben bisey diyemem. Keske giftlerle turşu kurabilsek. Ayrica benle nasil konusuluyorsa bende oyle karsilik veririm.

Türkçe öğretmenine saygılar...
  • Emporio kullanıcısına yanıt
    Hll knk

• quote:

Hll knk

dilenip dilenip oyun dağıtan adamlara laf ediyorsunuz ya
  • 75% OFF The Tiny Bang Story (Valid until Mon Jan 27 2014 04:17:33 GMT+0200 (Turkey Standard Time)) Varsa ilgilenen(sanmıyorum ama)pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

75% OFF The Tiny Bang Story (Valid until Mon Jan 27 2014 04:17:33 GMT+0200 (Turkey Standard Time)) Varsa ilgilenen(sanmıyorum ama)pm

Ben de vereceğiniz 5 oyun limiti dolmadıysa Mass Effect serisini istiyorum

• banada biri gta serisini göndersin yav oda olmadı cod serisi çok iyi olur en kötü ihtimal assasins sersini atın bari
  • banada biri pre-order olan hepsinden ortaya karışık little little in the middle yapsın
  • şu konuyu bir admin kilitleyip silsede kurtulsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

şu konuyu bir admin kilitleyip silsede kurtulsak

çok şikayet ettim takan olmadı
  • maili ver atayım hepsini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.LawLess

maili ver atayım hepsini

pilavlı@sohbet.ayran
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.