Şimdi Ara

Ücretsiz AppStore uygulamaları ve iTunes hesabı açma [Ana Konu] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
223.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yönergeleri iyi okuyun arkaşadaşlar çok net bir şekilde sorunsuz kayıt oluyor yani
  • bu şekilde açmış olduğum hesabım 3 gündür

"please review your account information"

uyarısı ile hesap bilgilerini yeniden doldurmamı istiyor,
    bu şekilde girince de ödemelerde none seçeneği çıkmıyor, illaki kredi kartı veya paypal hesabı istiyor, bu konuda fikri olan varmı...
  • peki çocuklr ücretsiz bir hesapla ücretli bir video alinabilirmi
  • evet alınabilir. seçtiğin zaman ödeme kısmı geliyor zaten. hem merak etme apple sen ödemeyi yapmadan onu sana vermez
  • allah senden razı olsunm kardeş.
  • iPhone 3G restore yapip 4.2.1e guncelledim. Appstoredan uygulama indiremiyorum. Problem neyden kaynaklaniyor olabilir?
  • peki ilkerring, ödeme kısmında hangi tür ödeme çeşitleri var söyleye bilirmisin rica etsem
  • ya arkadaşlar . ben sizin dediğiniz her şeyi yaptım. ücretsiz bir uygulama sectiy creat and account seçeneğine tıkladım . sözleşme şartlarını kabul ediyorum dedim. ordanda şiframi e posat adresimi gizli soruyu yanıtladım ama bir sorun çıktı. yazdığım hiçbir şifre kabul edilmiyor

LÜTFEEENNNNNN YARDIMMMM!!!
  • ineyse bpoşverin hallettim de başka bir sorun çıktı. ilkerring . ben bir video almaya çalışıyorum. bunun için kredi kartı bilgilerimi girdim. herşeyi doğru yazdığıma 100 de 100 eminimmmmmm girdiğim sıradada none seçeneğine tıklıyorum . sonrada lütfen security number ı tekrar girin diyor.

bunu yapmam için lütfen bana yardım edermisin? çıldırıcam

• hocam iphone ve itunes hakkında hiçbir fikrim yokken olayı çözdüm sayende. çok sağol ellerine sağlık
  • Yav biri hesap adı ve şifre versin bir tane hayrına çok karışık :)
  • None seçeneğini aktif edebildek için hiç hesap açılmadan FREE bir aplikasyon indirirken "Yeni Hesap Yarat" dediğimizde Paymentlerde "NONE" seçeneği çıkıyor.Fakat FREE aplikasyon indirirken çıkar bu NONE.
  • Beyler ben kredi kartsız üye olunabileceğinden haberdar değildim oraya da bilgilerimi girdim.. Bunu düzenleyerek ben de none yapabilir miyim yardımcı olabilir misiniz?
  • bak kardesım bendede bu sorun oldu sımdık 6 tane rakam gır ve bır buyuk harf ekle bırde kucuk yanı ornk sıfre verım sana 123456Gs byle yanı
  • Arkadaşlar İtunes 10 için bana ücretsiz hesap açmayı ayrıntı şekilde anlata bilir misiniz hiç bir şey bilmiyorum
  • ben aldım iTunes 10'dan biraz zorladı ama aldım yeni zellanda'yı seçip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eric _Theodore_Cartman

ben aldım iTunes 10'dan biraz zorladı ama aldım yeni zellanda'yı seçip

Biraz aça bilir misin ? bende bugün aldım 4s için ama bir türlü yapamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Styric

quote:

hocam ücretsiz türkiye hesabı açtım ben yeni zellenda hesabı açtıktan sonra,iTunes 10 u kuruyorsun,ücretsiz uygulamalara tıklıyorsun ama ücretsiz olması lazım mutlaka yoksa kredi kartı istiyor.ben türkiyeden ücretsiz fotomaç uygulamasını seçip öyle almıştım..

• quote:

quote:

quote:

hocam ücretsiz türkiye hesabı açtım ben yeni zellenda hesabı açtıktan sonra,iTunes 10 u kuruyorsun,ücretsiz uygulamalara tıklıyorsun ama ücretsiz olması lazım mutlaka yoksa kredi kartı istiyor.ben türkiyeden ücretsiz fotomaç uygulamasını seçip öyle almıştım..

Tamamdır hallettim. Teşekkürler :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tamamdır hallettim. Teşekkürler :)

Rica ettim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.