Şimdi Ara

Ücretsiz AppStore uygulamaları ve iTunes hesabı açma [Ana Konu] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
223.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende de itunes 9 var kayıt olurken adres istiyor diye vazgectim acaba adresi yazsam sorun olurmu kararsız kaldım :D napsam
  • arkadaşlar ben de iphone numu yeni aldım. ücretsiz uygulama indirmek için app store üyeliği yapmaya çalıştım ama bi türlü olmuyor. Bana "password must be at least 8 characters" hep bu hatayı veriyor. neden sizce? bilgisi olan var mıdır? Benim girdiğim şifre uzunluğu en az 10 karakter. Ama yine de bu hatayı veriyor.
    Bilgileriniz için teşekküler.
    "password must be at least 8 characters"
  • bir türlü hesap açamaıorum ıtunestorden my tunese gremiorum neden menüde my stroee çıkmıor
  • ne bicim sey buya arkadaslar kafayi yiyicem üye olamiyorum bir türlü sifreleri kabul etmiyor ne yaptiysam olmuyorrrr
  • @enflaz @ilker-bjk

ben de dün kyıt yaptım. ilk başta şifre hatası verdi harf ve sayı kombinasyonu yapmadığım için.
    sonra harf de ekledim fakat yine hata verdi. en az 1 tane büyük harf kullanın diye. öyle yapınca kabul etti. belki sizin de aynı sorundur.
  • kredi kartı istiyor lütfen yardım edin arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanx

kredi kartı istiyor lütfen yardım edin arkadaşlar

Amerikan Store'ye girip ücretsiz bir uygulamayı indirmeye kalkıp kaydolacaksınız.
  • İlk denememde oldu neden bukadar uzatıyorsunuz anlamıyorum yada okuduğunuzu anlamıyor musunuz?
    İhtiyacım yoktu benim zaten kredi kartı ile alınmış hesabım vardı denemek için yaptım.
     Ücretsiz AppStore uygulamaları ve iTunes hesabı açma [Ana Konu]
  • I TUNES hesabı atçıralı bir hafta olmadı daha. Makine yurtdışından gelme 32 lik. Hesabı ipod dan açtım. Açarken kredi kartı sorduğunda en altta none seceneği bulunuyordu... Yani kredi kartı vermeden hesabı açtım. Ama ıpodla yaptım bütün işi...
  • arkadaşım aynı sıkıntıyı bende yaşıyodum hiç umudum yoktu none çıkmıyodu ....
    sonra bi gün gece yeniden denedimm tek tek okudumm önce i tunnes storeyi açtım en altta türkiyeyi seçtim sonra başka bi e posta adresiyle yeniden denedim ve o çıkmayan none birden çıkıverdi hayret ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcan_gfb_06

arkadaşım aynı sıkıntıyı bende yaşıyodum hiç umudum yoktu none çıkmıyodu ....
    sonra bi gün gece yeniden denedimm tek tek okudumm önce i tunnes storeyi açtım en altta türkiyeyi seçtim sonra başka bi e posta adresiyle yeniden denedim ve o çıkmayan none birden çıkıverdi hayret ettim

Dostum peki pc denmi aldın üyeliği ?? Yoksa iphone denmi aldın ?? Ben denedim az önce none çıkmıyor. İphone2g
  • arkadaşlar şuan itunesden yeni bir hesap açmaya çalışıyoruz ne yapsak bir türlü none kısmını göremiyoruz. united , turkey her türlü ülkeyi deniyorum olmuyor
  • durmak yok denemeye devam devaam
  • Herhangi bir free app seçip indirmeye bas, ordan create account dediğinde çıkıyor.
    iTunes üzerinden app storea girdiğim zaman sadece iphone ve ipad için appler var. iPod touch yazmıyor bir yerde. Nasıl olcak bizim iş ?
  • iPhone a uyan iPod Touch a da olur.
    Sadece GPS ve telefon özellikleriyle alakalı uygulamalar olmaz.
  • Aldım hesabı teşekkürler yararlı bir konu olmuş.
  • Arkadaşlar ya ipod touch 4 için Sims 3 var mı? Rastladınız mı daha önce? Kardeşim tutturmuş bi'sims diye, çıldırıcam bulamıyorum.
  • Konuya ücretli uygulamalar ücretsiz oluyor diye bir heves girdim.....
  • Beyler bu 10.2 sürümünde olurmu ? ^^
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.