Şimdi Ara

Ücretsiz Apple müzik kodu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar 4 Ay Ücretsiz Apple Müzik için tek yapmanız gereken assagidaki linke tıklamak kullanıma başladıktan hemen sonra iptal etseniz bile kullanım süresi devam ediyor tamamen ucretsiz

bütün android ve ios sistemlerde çalışıyor sorunsuz bir şekilde ister kodu okutun ister linkten açın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4 ay sonra otomatik olarak tarafımdan ücret alımı yapmaya başlıyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crowne -- 23 Ağustos 2021; 16:41:48 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Crowne C kullanıcısına yanıt
    Yok abone ayarlarından iptal edince tamamen ücretsiz oluyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fotodiyari F kullanıcısına yanıt
    anladım hocam, teşekkürler

Buda benim kullandığım ücretsiz 12 aya kadar geçerli sonrasında tekrar Apple kimliği açıp tekrar kullanacam :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fotodiyari -- 23 Ağustos 2021; 17:28:57 >
    konuya da aynı qr kodunu atmıştınız, bu arada yeni apple kimliği açmak zahmetli olmuyor mu telefondaki çoğu uygulama bu kimliğe bağlı

edit: şu an gözüktü attığınız resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crowne -- 23 Ağustos 2021; 17:31:59 >

Evet bu kodu kullanıp yükleyebilirsiniz yada linkten ulaşabilirsiniz bana link daha kolay diye bunu yükledim yok çok sorun olmuyor Apple müzik için kullanıyorum müzik kalitesi çok iyi dairesel ve kayıpsız olarak dinleyebilirsiniz o yüzden android de kullansam Apple müzik kullanıyorum

uygulamayı kullanmıyorum diye yer kaplamasından silmiştim telefonumdan, yükleyip kullanmaya başladığımda bu söylediğiniz umarım işimi görür

• Bana 1 ay veriyor. Sonrası 13.99

• Abone yönetiminden bakın benim attığım gibi ücretsiz yazması lazım siz önceden ücretli kullandınız demek ilk kullanım için 4 ay veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mediamarkt çalışanlarının boynunda bu satıcı kodu ve karekod kart tarzında asılıydı eleman kullan 4 ay ücretsiz fln dedi spotify kullanıyorum diye denemedim. tamam ücretsiz 4 ay veriyorda mediamarktın kendi sitesindende 4 ay free veriyor? senin karekodla yapınca sana bişeylermi akıyor.. paylaş millete faydamız olsunda bu iş amazonun afility linklerinede dönmesin. bana yarıyor hem size faydası var hem bana demenin sana zararı yok.

• mytext kullanıcısına yanıt
    Bana bir faydası yok ben orada çalışan arkadaştan aldım ona faydası olur diye burda paylaşmamin nedeni oradaki arkadaşın bana yardımından dolayı samimiyetine dayanarak burada paylaştım

• Ücretsiz Apple müzik kodu
    Ücretsiz Apple müzik kodulightshot
    Screenshot
    https://prnt.sc/1qibpmg
  • BoomBookTR kullanıcısına yanıt
    Evet

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.