Şimdi Ara

ÜCRETLİ OKUDUĞUM BÖLÜMÜ BURSLU KAZANIRSAM NE OLUR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçtiğimiz yılki YKS'de Atılım Psikoloji bölümünü burslu kazanmıştım. Ancak ikinci üniversitem olacağı için üniversite bana burs vermeyi kabul etmedi (burs yönetmeliğinde yazdığını söylediler), ben de kayıt yaptıramadım. Bu yıl sınava tekrar girdim ancak hem sınavın kolay olması hem de OBP'nin düşmesi sebebiyle sıralamam geçen yılın çok gerisinde kaldı.

Ben şimdi bir üniversiteyi %50 burslu tercih etsem, seneye tekrar sınava girip bu üniversitenin aynı bölümünü burslu kazansam burslu şekilde okumaya devam edebilir miyim? Bu şekilde 1 yıl daha kaybetmeden başlamayı düşünüyorum. Daha önce bunu yapan, deneyen ya da yapan birini bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deimos -- 26 Temmuz 2022; 10:45:22 >

• Bu durum her ününün yönetmeliğine göre değişebilecek bir durum.

ayrıntılı bir şekilde arastırman gerekiyor. Yönetmeliği olu, eğer göremezsen ünüden bu durum ile ilgili yazılı belge iste.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merve.asena54 M kullanıcısına yanıt

bozkutça baktım sana yaktın beni asena

turana yolculukta eşim ol sen asena

cur beni gözlerinle yak beni sözlerinle

canım koydum yoluna sık bir kurşun asena

kızımız devlet kursun oğlumuz ordu olsun

öyle bir nesil ver ki türk yurdu turan olsun

vur beni sözlerinle yak beni sözlerinle

canım koydum yoluna sık bir kurşun asena

şu anda ilk tercihim ufuk üniversitesi olacak eğer tutarsa. ancak onlar da yazılı belge vermediği gibi mail ile öğrenci işlerine ulaşılamıyor. telefonda aldığım bilgiye güvenmek zorundayım.

• 👏👏

bu arada gerçek soyadım asena 😂

• deimos kullanıcısına yanıt

ufuk üni burs yönergesi olarak aratırsan belki çıkar. O yönerge de yoksa böyle sartları olmadıgını düşünüyorum. Tabi yine de ulaşmaya çalışmakta fayda var

geçen sene ağzım yandığı için bu sene burs yönergesine baktım. o yönde bir ibare yok. öğrenci işlerini aradığımda da eğer yerleşirsen okursun dedi. ama dediğim gibi beyanlar sözlü. teşekkür ederim fikirler için. sanırım ufuk üni yazıp yerleşmeyi umacağım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.