Şimdi Ara

Uçak Mühendisliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. İTÜ Uçak mühendisliği bölümü istiyorum 12. sınıfım Havacılığa karşı ilgim var size sorum şu: Sizce bu meslek ölü bir meslek mi ? Yani bazı arkadaşlarım o mesleği olsan bile çalışacağın yerin çok kısıtlı ve maaşı az olduğunu iddaa edince bende çok büyük bir motivasyon eksikliği oldu siz bu konu hakkında bilgilendirme yapar mısınız ? Teşekkürler.

• itu ucak i tam bilemem ama ben bu sene odtu havaciliga yerlestim.dusunursen odtu yu o konuda yardimci olabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölü meslek, iş alanı kısıtlı, maaşı azmis demek hmm:) o arkadaşlarına şöyle cin olmadan adam çarpmaya kalkmasinlar.

Hem kendi mesleğim hem de o sektörde zaman geçirmiş biri olarak en güzel muhendisliklerden biridir, bol şans.

• iyi bölüm. iyi sanslar
  • Revaçta bir meslek uçak bakim teknisyenlerı bile 4.000 alıyor ve universite sayısı çok az bence tercih edilmesi gereken bir bölüm

• alanı geniş hemde mezun sayısı az rahatlıkla terih edebilirsin hem de koskocaman itüde okuyacaksın uçak bakım teknisyenleri bile hemen iş buluveriyor
  • youtubede uçak müh hakkında bilgi veren bir çocuk vardı istersen linkini atabilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.