Şimdi Ara

uçak elektrik elektronik (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
4
Favori
105.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ilhamihancer7

@arifakinti İsim ver tanışalım

Pm attım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uee de 4. Sınıfım Erciyes Üniversitesi Ojt yapıyorum şuan hazırlığı sınavla geçmiştim okulu da yarım dönem erken bitiriyorum toplamda 1.5 yıl erken bitirebiliyorsunuz mesleği kötüleyenler olmuş bolca my technicteyim ben şuan 1050 $ başlangıç maaşı takım liderim 3250$ alıyor mesaileri ekleyince aylık 12000₺ civarı oluyor THY 3500₺ civarı veriyor ve üç ayda bir çift maaş alıyorlar act firmasında biraz işe girmek zor lakin başlangıcı 3000$ gezici teknisyen olduğundan dolayı bölüm güzel maaşlar Türkiye standartlarına göre çok üst seviye lakin iş ağır denilebilir eliniz temiz kalmaz genelde yağ üstünüzün temiz kalması gibi bir olay yok lisans olayına gelirsek takım liderim lisanslı olduğu için yüksek maaş alıyor bölümü okumazsanız 17 adet sınav ve 5 yıl tecrübe istiyor bölümü okursanız 3 sene tecrübe 3 sınav ve ek olarak bir sınavın yazılı mülakatı var onu vermeniz gerekiyor olay çok geniş ekstra sorunuz olursa cevaplarım buradan

• SefaYrtsvr S kullanıcısına yanıt
    Bölümü okusak bile 17 sınav dediğin modüller yani vermemiz gerekiyor diye biliyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kawaguchi

Bölümü okusak bile 17 sınav dediğin modüller yani vermemiz gerekiyor diye biliyorum ?

En son aldığım bilgide erü Shyo yeni adıyla hubf yetki aldığı için modül sınavlarının 17sine de girmeyi zorunlu kılmış modül alabilmek için iş tecrübesi 2 sene isteniyor onlardan shyo mezunu olacağım aralıkta ben 3 sınav yeterli benim için örnek olarak

• Up.
    Tercih dönemi yaklaşıyor ve ben Anadolu Üni. Havacılık Elektrik ve Elektroniği veya Uçak Gövde-Motor düşünüyorum aktif olarak okuyan veya çalışan bir arkadaş dönebilirse çok mutlu olurum.
  • Konu neydi ben ugm mezunu bir çalışanım sormak istediğinizi net sorarsanız özelden bildiğim kadarını cevaplayabilirim 😉

• quote:

Orijinalden alıntı: fbseyhan

Konu neydi ben ugm mezunu bir çalışanım sormak istediğinizi net sorarsanız özelden bildiğim kadarını cevaplayabilirim 😉

Okumak zormu ? İs varmi ? Okurken paramiz ne kadar gider ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okumak kolay , hatta erciyeste birçok kişi okulu yarım dönem erken bitiriyor.

Is şu anda var.

Eğer ikinci öğretim değilseniz Kayseri ucuz bir yer ancak ne kadar harcayacaginiz size bağlı.

• Arkadaşlar bu sene Erciyes UEE kazandım.Ailemin tavsiyesi üzerine yazdım bölümde iş sıkıntısı çok varmı?şuan piyasaya göre ne kadar ücretle işe başlarız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabit86

ben bu bolume marmara univeristesi elektrik ogretmenligini ikinci sinifta birakarak geldim cok buyuk beklentilerle gelmistim ve oss de 1400.oldum. su an 4. siniftayim kendimi gelistirmek icin elimden geleni yaptim ingilizcemi gelistirmek icin abd ye gittim erasmuslu ev arkadaslarim oldu. Ama sonradan anladim ki hepsi bosunaymis cunku bu meslegi yapmak icin universite bile okumaya gerek yok ki thy de calisanlarin cogu havacilik mezunu degil ve ayni isi yapiyolar. 5 yilimi verdim ama mezun olunca 1500 lira gibi komik bir rakamla kendimden 6 yas kucuk insanlarla ise baslicam. Ustelik lisans almak icinde 2 yil tecrube suresi getirildi. Bence bu puani alabiliyosaniz baska bolumler secin bizim zamanimizda katsayi problemi vardi biz istedigime gidemedik eger inanmayan varsa hala facebooktan beni bulabilir bilgi almak istiyenler olursa eskisehir de yuzyuze de gorusebilirim.
    şimdi ne iş yapıyordur..
    vallaha meraklandım...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.