Şimdi Ara

ucaga binerken kupemi cikaracak miyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
12.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabah 8.10 da pegasusla bodrumdan istanbula ucacagim. Ilk ucak deneyimim olacagi icin bir kac sorum olacak.
    Ucaga binerken kupe mi cikaracak miyim
    Ucak sicak oluyor mu klimasi var mi
    Siz cevaplari yazin aklima geldikce sorarim ben

• Alet öterse cikaricaksin.

Klima var tabi
  • Gerek yok hocam hostesler gelip cikartiyor. Küpenin miknatisli olmadigini varsiyorum tabi, miknatisliysa hosteslere rezil olabilirsin. Bu arada bunlar ekonomik sinif icin gecerli, business class'da kucak dansi yaparak cikartiyorlar küpenizi. First class'ta ise, neyse

Ayrilik yaramadi bana

• 1-)Cıkarmana gerek yok.
    2-)Klimamız mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

Gerek yok hocam hostesler gelip cikartiyor. Küpenin miknatisli olmadigini varsiyorum tabi, miknatisliysa hosteslere rezil olabilirsin. Bu arada bunlar ekonomik sinif icin gecerli, business class'da kucak dansi yaparak cikartiyorlar küpenizi. First class'ta ise, neyse

Ayrilik yaramadi bana

Mıknatıslıysa emerek çıkartıyorlar diye duymuştum ama...
  • quote:

Gerek yok hocam hostesler gelip cikartiyor. Küpenin miknatisli olmadigini varsiyorum tabi, miknatisliysa hosteslere rezil olabilirsin. Bu arada bunlar ekonomik sinif icin gecerli, business class'da kucak dansi yaparak cikartiyorlar küpenizi. First class'ta ise, neyse

Ayrilik yaramadi bana

Geçmiş olsun kardeşim biz varız burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Ayrilik yaramadi bana

Mıknatıslıysa emerek çıkartıyorlar diye duymuştum ama...

• quote:

Orijinalden alıntı: alik01

quote:

Ayrilik yaramadi bana

Geçmiş olsun kardeşim biz varız burda

Alıntıları Göster
    Güvenlikten geçerken sakın adamın yüzüne bakma yoksa direk sorguya alıyorlar üstünü soyuyorlar xraydan geçiriyorlar hiçbir şey olmamış gibi geç

• Dalga gecmeyin durum ciddi benim kulak deligim biraz problemli. Kupeler hop deyince cikmiyor. Ona gore evde cikarip gidecegim
  • klima var küpe sorun olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-75E5D0A4D

klima var küpe sorun olmaz
    Küpede sıkıntı yok klima var hatta ara ara çok soğuk olabiliyor yalnız kabin basıncı kötü ya kulaklarım delinecek gibi oluyor
  • Yani kupemi cikarmama gerek yok. Alet kupe icin kesin otmez dimi?
  • Klima yok.Camın yanında bi kol var onu çeviriyorsun araba camı gibi açılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yhut

Yani kupemi cikarmama gerek yok. Alet kupe icin kesin otmez dimi?

Onun garantisi yok mesela benim kemer zürihte öttü türkiyede ötmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felina.

quote:

Yani kupemi cikarmama gerek yok. Alet kupe icin kesin otmez dimi?

Onun garantisi yok mesela benim kemer zürihte öttü türkiyede ötmedi

Alıntıları Göster
    küpe sağ kulakdamı sol kulakdamı
  • Klima yok bıldiğım kadarıyla altta bi kol var onu çeviriyosun(aynı tofaştaki sistem)
    küpeyıde yağlayıp yıkayıp kerpetenle çıkartıyolar
  • quote:

Sabah 8.10 da pegasusla bodrumdan istanbula ucacagim. Ilk ucak deneyimim olacagi icin bir kac sorum olacak.
    Ucaga binerken kupe mi cikaracak miyim
    Ucak sicak oluyor mu klimasi var mi
    Siz cevaplari yazin aklima geldikce sorarim ben

Klima yok kardeş cam açıyorlar
  • Ucakta klima yok zaten oralar -40 derece oldugu icin fazla yakmasin diye acmiyorlar. Bir de Pegasusun ucaklari tuplu oldugu icin her yolcu 20 milyonluk gaz doldurtturuyor. Paran yoksa dogal yollardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chucky_31

Klima yok.Camın yanında bi kol var onu çeviriyorsun araba camı gibi açılıyor.

Resimdeki sen misin
  • Küpeyi çikarmana gerek yok
    Klima yok ama sıcak olursa camı açarsın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.