Şimdi Ara

-Üç Harfliler Hakkında- [Dalga Geçicekler Lütfen Gelmesin]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
7.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle kendi durumumdan bahsedeyim. İlk okul yıllarımda severek Ayna programını izler diğer ülkeler hakkında bilgi edinmekten zevk alırdım. Öyle böyle turistlere karşı sempati besleyerek büyüdüm. Seneye LYS-5 Dil-1 sınavına İngilizceden girerek turizm rehberi olmak gibi bir hayalim var. Bunun için elimden geldiğince İngilizce çalışmaya özen gösteriyorum ama size şunu söylemek istiyorum geçen sene bu zamanlar yazılımcı olmak istiyordum. Bu yazılımcı olma isteği hayalden çok işin maddi yönü cazip geliyordu ve birisi mesleğimi sorduğunda programcıyım demek çok havalı geliyordu. Birazda hacker olanlara özenmiştim. Bu işin içine girmeyi denedim HTML, CSS, PHP derken ciddi anlamda beni çok sıkmaya başladı bu iş. Ve düşündüğümde kendi kendime ben napıyorum lan? hayatım boyunca sevmediğim bir işi mi yapacağım? dedim ve hayatımın böyle devam etmemesi için bu mesleği bıraktım. Şimdi çocukluk hayalim turizm mesleği üzerine çalışıyorum ama asıl olaya gelirsek. Ardahan da bir köyde ki kadının benim geleceğim hakkında yorum yapmasını söylemek istiyorum. Bu kadın bundan 2 yıl önce falan bizim eve gelip yorum yapmıştı. Söylenene göre 3 harfliler ile konuşabiliyor bu kadın. Benim hakkımda geleceği yurt dışı ile bağlantılı olacak. Kendinden büyük arkadaşlar edinmesin zarar görücek ve 2 kız arasında kalmasın demişti. Bu kadının söylediklerinin hepsi gerçekleşti. Turizm mesleği üzerine yoğunlaştım. Kendimden büyük olan arkadaşlarımın hepsinden zarar gördüm ve 2 kız arasında çok kaldım.

Aradan 2 yıl gibi bir zaman geçti. Bu kadının maddi durumu pekte iyi değil ama parada da gözü yok. Kullanmadığım kıyafetleri annem köye gönderiyordu. Bende verdim bi kaç kıyafet sanırsam 2-3 çuval kıyafet gitti köye. Şimdi bu kadında bu iyiliğe karşılık kendi köyüne özel kaymak, ekmek filan gönderiyor bize. Annem gene sormuş beni, kendisini geleceği falan. Kadın benim hakkımda kafası çalışıyor ama kafasını önemli şeylere vermekten kaçınıyor demiş. ve geleceğim hakkında hala daha aynı şey bir ayağı yurt dışında olacak demiş. Şimdi bu yazdıklarımdan bazıları şöyle yorumlanabilir. İki kız arasında kalacak olman kendinden büyük kişilerle olan arkadaşlığından zarar görmen gayet olağan bunda bir şey yok denebilir. Kadının benim zeki olduğumu söylemesi hiç kimse zeki olmadığını söylemez zaten denebilir ama ben böyle düşünmüyorum kaldı ki bu kadın turizm olayını nereden bilebilir ki? Açıkçası Allah'a inancım var ve elhamdülillah Müslümanım. Nihat hatipoğlunu izlerken şunu söylediğini hatırlıyorum. Demişti ki: Cinler gelecek hakkında bir şey bilmezler sadece çok tecrübelidirler. Bu olay benim kafamı çok karıştırıyor. Bu konu altında din tartışması çıksın hiç istemiyorum arkadaşlar lütfen dikkat edelim. Ateistlerin de görüşünü merak ediyorum. Her kesimden insan CİDDİ bir şekilde yorumlarsa yazdıklarımı minnettar olurum.

• sanmam, boyut kavramı çok farklı bir olay gelecekleri göreceğini bende sanmıyorum ama buna benzer hikayeler bende duymuştum bir arkadaşımda fal baktıormaya gidip kadının söylediklerinin birebir gerçek olduğunu duymuştum bir başka teori ise bir yerden duydum ama pek inanansımda gelmedi açıkçası paranormal şeylere çok fazla inanmam ve bu tarz metafizik olaylarınada ama biri bana bunun hakkında şunu demişti kendini bu tarz şeylere adayan insanlar( medyum,fal,büyü,vodoo tarzı) insanlar farklı boyuttaki bir takım varlıkları manipüle edebiliyormuş yani manipüle ederek ilgilendiği insana gerek büyüyle gerek başka bişeyle insanın başına bazı olayların gelmesi sağlanabiliyormuş diye duymuştum ne kadar gerçektir bilinmez ama bence işin daha mantıksal açıklanabilir bir noktası elbet vardır mesela evine gelen kişinin tecrübesi gibi bir takım şeyler denk gelmişte olabilir
  • Valla dostum kadın bu işi para için yapmıyor zaten kaldı ki ilk defa kadını görmüştüm o gün nasıl manipüle edebilir ki beni?
  • kadının yanına git bi tokat at madem geleceği görüyon bunu niye göremedin de ve moonwalk yaparak uzaklaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uplifting

Valla dostum kadın bu işi para için yapmıyor zaten kaldı ki ilk defa kadını görmüştüm o gün nasıl manipüle edebilir ki beni?

bu işi para karşılığı yapmayan insanlar genelde temiz kalpli oluyor ama sen hayatını birinin dediği şeylere göre yönlendirme
  • quote:

Orijinalden alıntı: heatrash

quote:

Valla dostum kadın bu işi para için yapmıyor zaten kaldı ki ilk defa kadını görmüştüm o gün nasıl manipüle edebilir ki beni?

bu işi para karşılığı yapmayan insanlar genelde temiz kalpli oluyor ama sen hayatını birinin dediği şeylere göre yönlendirme

Yok asla o kadın dedi diye bu işi yapmıyorum. Dediğim gibi bu turizm sevdası yıllardır içimde olan bir şey. İlk okuldayken puanlarım düşük olduğu için turizm liseleri almadı beni çok istiyodum turizm lisesine gitmeyi. Lise 1 de arkadaş ortamım çok kötüydü 9 zayıfım vardı sınıfta kalma noktasına gelmiştim arkadaşlarımın hepsi okuldan atılınca 15 gün filan derslere çalıştım 9 zayıfı 2 ye düşürüp sorumlu geçtim 9. sınıfı dedim bari bu sefer turizm lisesine gideyim. Gene puanım düşük diye hiç bir lise kabul etmedi beni bu olaylar yaşanırken bu kadının adını bile bilmiyordum

• Uplifting kullanıcısına yanıt
    seni manipüle etmiyor zaten başka boyuttaki bir varlığı manipüle ederek bazı olayloarın onun sayesinde senin başına gelmesini sağlıyor ama kalbi temiz insansa eğer hani ermiş gibi falan diğer üyenin dediği gibi öyle olan insanlarda var o tarz bişeyde olabilir
  • kardeşim cok emin degilim ama 3 harffililer sen o kadının karşısındayken zihnini okuyor ve bilgileri kadına aktarabiliyorlar . ve yaşadıkları boyut bizden zaman olarak daha ilerde olabilir. gitmeyin öyle falcılara falan . Allah ın yasak kıldıgı şeyler bunlar. hayırlısı olsun diyip geciştirin.
  • Sizin ki biraz karışık hocam ama bende size anlatayım birtane annem devamli anlatir annem ben dogmadan önce bir yaşlı teyzeye fal baktırmış bu kadin da veba hastasiymiş kadın anneme ikiz çocukların olacak demiş erkek olan çocugun da veba hastaligina çare olacak demiş ve durum şöyle oldu şuan da ikiz kardeşim var ve tıp fak. 2.sınıfım , sizin söylediklerinize de inaniyorum bence gelecekten haber alma var ama bu kadın 21 yıl önce fal dan bakmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkayy78

kardeşim cok emin degilim ama 3 harffililer sen o kadının karşısındayken zihnini okuyor ve bilgileri kadına aktarabiliyorlar . ve yaşadıkları boyut bizden zaman olarak daha ilerde olabilir. gitmeyin öyle falcılara falan . Allah ın yasak kıldıgı şeyler bunlar. hayırlısı olsun diyip geciştirin.

Yok hocam biz gitmedik zaten. Bu kadının durumu gerçekten hiç iç açıcı değil. Bundan yıllar önce bize geldiğinde gene bir yardım yapılmıştı diye hatırlıyorum. Bende hiç benim hakkımda yorum yapılmasını istememiştim. Annem önceden söylemiş ne düşünüyorsun falan diye. Ben hatta ilk zamanlar baya kızmıştım bunun günah olduğunu söylemiştim kadının yalancı olduğunu falan ama baktım hepsi birer birer gerçekleşti. Birde cinlerin geleceği bilmediğini ama tecrübeli olduklarını öğrenince baya tedirgin oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: Guitarist Boy

Sizin ki biraz karışık hocam ama bende size anlatayım birtane annem devamli anlatir annem ben dogmadan önce bir yaşlı teyzeye fal baktırmış bu kadin da veba hastasiymiş kadın anneme ikiz çocukların olacak demiş erkek olan çocugun da veba hastaligina çare olacak demiş ve durum şöyle oldu şuan da ikiz kardeşim var ve tıp fak. 2.sınıfım , sizin söylediklerinize de inaniyorum bence gelecekten haber alma var ama bu kadın 21 yıl önce fal dan bakmış.

Ovvv. Hocam bu yazdıklarınız inancımı daha da arttırdı. İşin ilahi bir kısmı olduğuna şüphe yok. Konunun dine yönelmesini istemiyorum çünkü forumda bu yasak ama Kuranı baştan sona okumuş arkadaşların bu konu hakkında fikirlerini almayı çok isterim
  • quote:

quote:

quote:

Yok asla o kadın dedi diye bu işi yapmıyorum. Dediğim gibi bu turizm sevdası yıllardır içimde olan bir şey. İlk okuldayken puanlarım düşük olduğu için turizm liseleri almadı beni çok istiyodum turizm lisesine gitmeyi. Lise 1 de arkadaş ortamım çok kötüydü 9 zayıfım vardı sınıfta kalma noktasına gelmiştim arkadaşlarımın hepsi okuldan atılınca 15 gün filan derslere çalıştım 9 zayıfı 2 ye düşürüp sorumlu geçtim 9. sınıfı dedim bari bu sefer turizm lisesine gideyim. Gene puanım düşük diye hiç bir lise kabul etmedi beni bu olaylar yaşanırken bu kadının adını bile bilmiyordum

hocam sen kadına kulak as ama yani çok fazlada şey yapma yani

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam sen kadına kulak as ama yani çok fazlada şey yapma yani

Bakalım hocam artık hakkımızda hayırlısı olsun

• Cinlerle iletişime geçip, onları kullanabilirsiniz. Hz. Süleyman'a verilmiş bir yetenekti bu. Kabala ile iletişim kuruyordu. O Kabala kitabı bugün Illuminati dediğimiz tepedeki kişilerin elinde. 1. Haçlı seferi Kudüs'ten Kabala kitabını almak içindi. Yani bu tür cinleri kullanan insanlar var.
  • bayyan genç çıtır cin musallat olsa da cinsel ilişkiye girsek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Cinlerle iletişime geçip, onları kullanabilirsiniz. Hz. Süleyman'a verilmiş bir yetenekti bu. Kabala ile iletişim kuruyordu. O Kabala kitabı bugün Illuminati dediğimiz tepedeki kişilerin elinde. 1. Haçlı seferi Kudüs'ten Kabala kitabını almak içindi. Yani bu tür cinleri kullanan insanlar var.

Bende bu olay hakkında bir kaç şey duydum. Kabala şeytani bir yöntem değil mi? Hatta Adolf Hitlerin de bu yöntemi kullandığı söyleniyor. Illuminati konusunda ise konuşacak çok şey var ama bizi de indirirler inan. Bilgilerin gerçekten çok değerli. Dünya çok büyük bir manipülasyonun altında artık bazı şeyleri bilmemizde yetmiyor. Çünkü gerçekten insan oğlu kukla gibi yönetiliyor şuanda.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Cinlerle iletişime geçip, onları kullanabilirsiniz. Hz. Süleyman'a verilmiş bir yetenekti bu. Kabala ile iletişim kuruyordu. O Kabala kitabı bugün Illuminati dediğimiz tepedeki kişilerin elinde. 1. Haçlı seferi Kudüs'ten Kabala kitabını almak içindi. Yani bu tür cinleri kullanan insanlar var.

Bende bu olay hakkında bir kaç şey duydum. Kabala şeytani bir yöntem değil mi? Hatta Adolf Hitlerin de bu yöntemi kullandığı söyleniyor. Illuminati konusunda ise konuşacak çok şey var ama bizi de indirirler inan. Bilgilerin gerçekten çok değerli. Dünya çok büyük bir manipülasyonun altında artık bazı şeyleri bilmemizde yetmiyor. Çünkü gerçekten insan oğlu kukla gibi yönetiliyor şuanda.

Evet İblis taraftarı kötü cinleri kullanıyorsun. Sen onların istediği gibi hizmet ediyorsun onlarda sana yardım ediyor. Evet insanları narkozlamışlar resmen. Narkozun etkisi geçince hiç bir şey hatırlamayacaklar neler oluyor diyecekler. O zaman ameliyat çoktan gerçeklemiş olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Schwarzgert

kadının yanına git bi tokat at madem geleceği görüyon bunu niye göremedin de ve moonwalk yaparak uzaklaş

• Cinler geleceği görmez zihnine girip geleceğini yine göremez. Geçmişi ayrıntısı ile verir başına bir şey geldi ise onun nasıl oluştuğunu bilir kimin yaptığını görür ama geleceği yorumlayamazlar. O kadın başka bir şekilde yapıyor bunu başına geleceklerde onun söylediklerine göre oluyor düşünüyorsun ama yönlendirmiş bir bakıma seni. Özele gelebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazamsar

Cinler geleceği görmez zihnine girip geleceğini yine göremez. Geçmişi ayrıntısı ile verir başına bir şey geldi ise onun nasıl oluştuğunu bilir kimin yaptığını görür ama geleceği yorumlayamazlar. O kadın başka bir şekilde yapıyor bunu başına geleceklerde onun söylediklerine göre oluyor düşünüyorsun ama yönlendirmiş bir bakıma seni. Özele gelebilirsin.

Bir kaç arkadaşla daha tartıştım bu konuyu. PM atıyorum hocam.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.