Şimdi Ara

Üç günlük Kodamanlık.Nissan X-Trail Skypack 1.6 Dci130 X-tronic (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
2.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    "Yoo araba zaten çok güzel, süslemeyi düşünmüyorum"
    Bunu duyunca kuafördeki tüm personel bana tip tip baktı. Gelin hanımda ters ters bakınca
    " Hemen süslüyorum hayatım" diyip arabanın başına gittim.

"Ay tatlım gelin arabamız bumu"
    "Evet değerlim , sana layık değil ama, bir kere evleniyoruz. Sana Kodaman arabası kiraladım"

Hocam bunlar nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Saçma sapan boş bir yazı olmuş.bu yazıyı okurken hayatımdan boşu boşuna geçen bir 5dk geçti gitti.

• Amerikan kafası iş..
  • Adama S500 versen marsa gidip gelicek demek ki

• Yazık
  • V12 mercedes biniyoruz, adamın 3 günde aldığı keyfi 3 senede alamadık insanlar sahip olmadıkları şeylere özenip heves ediyorlar fakat elde ettikten sonra maalesef gözümüzde değersizleşiyor elde ettiklerimiz tüketim toplumu dedikleri bu olsa gerek...
  • Bence yakıt değeri çok fazla, benim aracım 80 Lt ile şehir içi 1000 km yapıyor ki, 2,0 LT 2000 kg civarı bir araçtan bahsediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

"Arabayı süslettinmi canım" dedi bana
    "Yoo araba zaten çok güzel, süslemeyi düşünmüyorum"
    Bunu duyunca kuafördeki tüm personel bana tip tip baktı. Gelin hanımda ters ters bakınca
    " Hemen süslüyorum hayatım" diyip arabanın başına gittim.

"Ay tatlım gelin arabamız bumu"
    "Evet değerlim , sana layık değil ama, bir kere evleniyoruz. Sana Kodaman arabası kiraladım"

Hocam bunlar nedir?

Arkadaş adına ben utandım,harbi bu nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Bence yakıt değeri çok fazla, benim aracım 80 Lt ile şehir içi 1000 km yapıyor ki, 2,0 LT 2000 kg civarı bir araçtan bahsediyorum.

Bu resimde, pendik içerisindeki turlamalarımın gps traking var.

Pendik çarşıya defalarca girdim.
     Üç günlük Kodamanlık.Nissan X-Trail Skypack 1.6 Dci130 X-tronic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberJager -- 4 Ocak 2016; 17:30:27 >

• Adam emek verip yazmış ama bizim forumun ulemalarına yine beğendirememiş kendini. İki lafı bir araya getiremeyen asosyal ergenler incelemeye burun kıvırıyor. Sanırsın altlarında Cayenneler, Macanlar,GL'ler ML'ler var.
  • Nasıl bir ruh fakirliğiyse iki lafından biri metal parçasının fiyatı üzerine, bu kadar çok tapmamak lazım bir metal parçasına.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Godoman arabası x-trail bu keslimeyi ilk defa duyuyorum artık godoman arabası diye bişeymi kaldı yav.

• pendik merkezde cvt arıza yapıp yolda damat gelin kıyafetleri ile kalsaydınız size güzel bir düğün heyecanı yaşatırdı herhalde. para için hem sizi hem arabayı yıkarlardı herhalde
  • demek xtraili satin alsan roman yazacaktın hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: UberJager

quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Bence yakıt değeri çok fazla, benim aracım 80 Lt ile şehir içi 1000 km yapıyor ki, 2,0 LT 2000 kg civarı bir araçtan bahsediyorum.

Bu resimde, pendik içerisindeki turlamalarımın gps traking var.

Pendik çarşıya defalarca girdim.
     Üç günlük Kodamanlık.Nissan X-Trail Skypack 1.6 Dci130 X-tronic

Hocam eleştirmek gibi bir niyetim yok, belki aracı kiraladığınız için iki üç günlük kullanımda rahatsız etmemiştir ama uzun süreli kullanımda baya can sıkar yakıt olayı.

• Knka x-trail seni bu kadar mutlu ediyorsa gel sana 2-3 hafta ödünç vereyim.Yazılardan epey sevindiğin ortaya çıkıyor.Bende sevap işlemiş olurum
  • Ben daha once okumustum gayet hos bir yazi olmus. Bir omur boyu mutluluklar dilerim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.