Şimdi Ara

Ubisoft Mağazası'nda %85'e varan indirimler başladı: Valhalla, Watch Dogs ve daha fazlası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ubisoft Mağazası'nda %85'e varan indirimler başladı: Valhalla, Watch Dogs ve daha fazlası

Birçok popüler oyunun yayıncılığını yapan Ubisoft'un kendi mağazası Ubisoft Store'da da indirimler başlamış durumda.

Ayrıca Bkz.Biomutant - İnceleme: 3 yıllık bir ertelemenin ardından başarılı olabilmiş mi?

Legendary Sale ismi ile başlayan indirimlerde Ubisoft'un son çıkan büyük oyunlarının neredeyse hepsi indirime girmiş durumda. Son çıkan oyunlara ek olarak eski oyunlarda da indirimlre mevcut ve tahmin edebileceğiniz gibi onların indirim oranı daha yüksek. 

Bu indirimlere ek olarak satın alma sayfasına LEGEND20 kodunu kullanırsanız indirimlere ek olarak %20 indirim de kullanabilirsiniz.

Ayrıca Ubisoft Mağazası'nda U Puan ile şu anda bulunan indirimlere ekstra yüzde 20 indirim kazanbileceğinizi hatırlatalım. Sayfaya girdiğinizde sağ üstten ekstra yüzde 20 indiriminizi U Puan ile alabilirsiniz.  LEGEND20 indirimi ile U puan indiriminin aynı anda kullanılamadığını hatırlatalım.

Tüm indirimlerin bulunduğu sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

• Assassin's Creed Valhalla - 201,75 TL

• Immortals Fenyx Rising - 134,50 TL

• Watch Dogs: Legion - 134,50 TL

• Anno 1800 - 134,50 TL

• Assassin's Creed Odyssey - 67,25 TL

• %85 İndirimli hali buysa orijinal fiyatı gerçekten merak ediyor insan.
    Assassin's Creed Valhalla - 201,75 TL
    Immortals Fenyx Rising - 134,50 TL
    Watch Dogs: Legion - 134,50 TL
    Anno 1800 - 134,50 TL

• monacomen kullanıcısına yanıt
    %85 e varan diyor hocam. Ac de %85 demiyor ki

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Playstation stor da 470 TL yazik

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Assasin's Creed %25'lik indirime girmiş. Bir an %85 bu ise çıkış fiyatı Ubisoft mağazasında ne kadardır diye merak edip baktım. Şuan %80 indirim dahilinde olan birkaç oyun var; Watch Dogs 2, Assasin's Creed Origins, The Crew 2, Onlar bile 200 TL'ye yakın :) İndirim de bile pahalı geliyor artık.

• Epicten 60 lira indirim kuponuyla alın daha ucuza geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TncyKrmn kullanıcısına yanıt

Bildiğin satış stratejisini haberin başlığına koymak da garip olmuş. 1000 yerine 999 demek demode oldu, 99 liraya varan indirim deyip 999 lira etiket koymak moda oldu.

• Şu AC Valhalla inmedi gitti arkadaş ya. Sürekli Odyssey'e indirim yapıyorlar. Adam gibi bir indirim göremedik.

• Bu indirimler ne zamana kadar?

• Birkaç şey alacaktım ama alışveriş yapamıyorum. İşlemi banka reddediyor. Anlamadım ki, Türkiye'deki kartlarla alınamıyor mu? Mesela Steam'den alım yaparken Mastercard logosu olan kutucukta Türk bayrağı var. Onunla mı alakası var acaba? Bu Ubisoft'ta Türk bayraklı Mastercard logolu bir şey yok örneğin.

• Epic 60 tl kuponu ile daha uyguna geliyor, sakın bulaşmayın. 200-300 tl indirimli oyun diyorlar bir de.

• Ben de ac almayı düşünüyorum epic gamesten. Epic gameste sorun oluyor mu oyun açarken ona göre full paketi alacağım benim de kuponum var. Kararsız kaldım.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

Hic bir sorun olmaz birsuru oyun aldim hic sorun yaşamadım assasinleri bende epic den aldim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.