Şimdi Ara

U Watch U8 Akıllı Saat İncelemem (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
15
Favori
66.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • thunderksk kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde iphone vardı sanırım hangi app'i kullanıyorsunuz saatle? Uygulama saat uyumu nasıl acaba

• Yardımcı olursanız sevinirim
    49dolar almak istiyorum kameralı model almak istiyorum kullanan varmı sizce nasıl

http://m.banggood.com/index.php?com=detail&t=showMoreDesc&products_id=958211
    Birde alttaki model var kamera görünüyor ancak özelliklerde bahsetmiyor
    http://m.banggood.com/R5-1_54-Bluetooth-MTK2501-Smart-Phone-Watch-for-IOS-7_0-Above-Andriod-p-957208.html

Sizce hangisini almalıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,

U8 saat ios 8 ile uyumlumudur.Genel olarak android den bahsedilmiş.AppStore de uygulaması var ise saatteki bütün özelliklerini desteklermi.

Sitedeki arkadaşlar genelde bu linki atmış ancak saat özelliklerindeki sms ve çağrı kaydı gibi bazı özellikler de IOS desteklemez yazıyor.

http://www.banggood.com/U8-Sport-U-Watch-1_48-Inch-Bluetooth-Smart-Wrist-Sports-Watch-Bracelet-p-922313.html

Sitedeki satıcı IOS un tam uyumlu çalışan model için yukarıdaki ilanında aşağıdaki linki önermiş.SKU190483 ü önermiş.

http://www.banggood.com/U8L-Sport-Watch-Bluetooth-Smart-Wrist-Sports-Watch-for-iPhone-Android-p-959429.html

Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demirc1905 -- 22 Aralık 2014; 13:55:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: platinone

Hocam sizde iphone vardı sanırım hangi app'i kullanıyorsunuz saatle? Uygulama saat uyumu nasıl acaba

Platinone iphone da herhangi bir app yok henüz light blue diye bir app var ama saatin yazılımını yükseltmek gerekiyor mesaj ve bildrmleri görüntülemek için bu fonksyonlar haricinde telefon müzik kontrolü falan gayet düzgün çalşıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: demirc1905

Merhaba,

U8 saat ios 8 ile uyumlumudur.Genel olarak android den bahsedilmiş.AppStore de uygulaması var ise saatteki bütün özelliklerini desteklermi.

Sitedeki arkadaşlar genelde bu linki atmış ancak saat özelliklerindeki sms ve çağrı kaydı gibi bazı özellikler de IOS desteklemez yazıyor.

http://www.banggood.com/U8-Sport-U-Watch-1_48-Inch-Bluetooth-Smart-Wrist-Sports-Watch-Bracelet-p-922313.html

Sitedeki satıcı IOS un tam uyumlu çalışan model için yukarıdaki ilanında aşağıdaki linki önermiş.SKU190483 ü önermiş.

http://www.banggood.com/U8L-Sport-Watch-Bluetooth-Smart-Wrist-Sports-Watch-for-iPhone-Android-p-959429.html

Teşekkürler...

Apk yazılımını kurmanız gerekir diyor ios için ben indrdim ama kurulum videosu çince olduğu için pek olayı çözemedim umarım daha kolay kurulan bir yazılım yapılır

• Ayın 17 sinde verdiğim sipariş 22 sinde "deniz aşırı gönderimi yapılmıştır" diye yazıyor kargo takibinde, 1 hafta 10 güne elime ulaşıcak galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_86

Ayın 17 sinde verdiğim sipariş 22 sinde "deniz aşırı gönderimi yapılmıştır" diye yazıyor kargo takibinde, 1 hafta 10 güne elime ulaşıcak galiba.

Ben 7'sinde aldım kargo gönderildi diye mesaj da geldi ama sonra dün şok başka bir mesaj gönderdi satıcı yoğunluktan gönderemedim şimdi gönderim mi iptal mi edim diye çok iyi ingilizcem de yok gönderme diyorum ama gönderim yanında hediye de gönderecem diyor gönder diyorum ama zarar edecem diyor ne yapmaya çalışıyo çözemedim hala

• platinone kullanıcısına yanıt
    Satıcıdan yada siteden gelen mseaj değil. Hem Singapore Post hem de PTT nin kargo takibinden aynı yazıyı görüyorum.
    Tabi biri ingilizce biri türkçe
    Sizin sanırım alışveriş yaptığınız siteden gelen bir mesaj o.
    Satıcı yorumları iyiyse ve tabi daha fazla beklemeye sabrınız da kaldıysa göndersin bence, Bakarsınız işe yarar güzel bir hediyesi çıkar içinden.
  • murat_86 M kullanıcısına yanıt
    Bende sabır kalmadı artık bi haftadır satıcıyla anlaşamadık para iadesi yapılacak ben de xiaomi mi band alcam sanırım 😣

• platinone kullanıcısına yanıt
    Bileklik tarzı olan cihazlar ilgimi çekmiyor hiç. Sporcuların işine yarar daha çok.
    Pedometre ve kalp ritmi ölçme dışında telefonla bir etkileşimi yok sonuçta cihazın. Bildirimleri göremezsin, Telefon görüşmesi yapamazsın.
    Herşey ihtiyaçlara göre tercih meselesi sonuçta. Kullanmayacağım iki üç özellik için ben tercih etmem.
    Sırf almış olmak için bu tür bir ürüne yönelmeyin siz de.
  • murat_86 M kullanıcısına yanıt
    Valla benim en büyük sorunum çalan telefonu duymamam ondan dolayı ona yöneldim. hani zaten bileklikle görüşme yapmam sanırım ama yine de kafam karıştı tekrardan. görüşleriniz için çok teşekkür ederim ben biraz daha düşünsem daha iyi olacak sanırım

• Platinone iphone ile tam uyum istiyorsan u8 plus öneririm u8 malesef yazlımla plus seviyesine yükselmiyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: thunderksk

Platinone iphone ile tam uyum istiyorsan u8 plus öneririm u8 malesef yazlımla plus seviyesine yükselmiyormuş

U8 ile U8 Plus ın farkları nedir ?
    Biraz araştırdım ama pek birşey bulamadım.
  • Arkadaşlar u 10 akıllı saatim geldi sandığımızdan daha güzel. 08 de sipariş ettim bugün geldi

• U10 bozuk arkadaşlar sakın almayın şuan pişmanım

• quote:

Orijinalden alıntı: Lycia

U10 bozuk arkadaşlar sakın almayın şuan pişmanım

Ne sıkıntısı var ?
  • Offff. Ağır çin malı.. Nasıl kullanıyorsunuz arkadaşlar bunu? :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_86

quote:

Orijinalden alıntı: Lycia

U10 bozuk arkadaşlar sakın almayın şuan pişmanım

Ne sıkıntısı var ?

Ekranı açma kapama tuşu çalışmıyordu tamirciye götürdüm 10 tl ye yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OperasyonAdami

Offff. Ağır çin malı.. Nasıl kullanıyorsunuz arkadaşlar bunu? :(

Kullanıpta memnun olmayan çok az. Ne eksiği var diğer akıllı saatlerden biz de bilgilenmiş olalım. Ben dış görünüşünüve malzeme kalitesini beğendim. Ha şu da var çinde üretilmeyen bir elektronik eşya mı kaldı?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.