Şimdi Ara

U Watch U8 Akıllı Saat İncelemem (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
15
Favori
66.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lycia

quote:

Orijinalden alıntı: gekren

indirime girmiş. kaçırmayın derim. benim kuponlarla aldığım fiyata gelmiş.

http://www.banggood.com/U8-Sport-U-Watch-1_48-Inch-Bluetooth-Smart-Wrist-Sports-Watch-Bracelet-p-922313.html

,Hocam siz bu siteden mi alacaksınız ? Güvenli değil mi ?

Banggood güvenilirdir bugüne kadar 10-15 siparişim oldu hem hemen kargoya veriliyor hem de daha hiç gelmeyeni olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: platinone

quote:

quote:

http://www.banggood.com/U8-Sport-U-Watch-1_48-Inch-Bluetooth-Smart-Wrist-Sports-Watch-Bracelet-p-922313.html

Banggood güvenilirdir bugüne kadar 10-15 siparişim oldu hem hemen kargoya veriliyor hem de daha hiç gelmeyeni olmadı.

Hocam peki ort. kaç günde geldi. Ebay gibi kullanıcılar mı satmakta yoksa ayrı bir sitemi. Yani kendi mallarını mı satıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: platinone

quote:

quote:

Hocam peki ort. kaç günde geldi. Ebay gibi kullanıcılar mı satmakta yoksa ayrı bir sitemi. Yani kendi mallarını mı satıyor.

Valla o kısmını bilmiyorum ama 15-18 gün arası geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben banggood dan aldım.

• Alıp almamakta kararsız aldım, diğer alan arkadaşlar yorum ve izlenimlerini yazarlarsa sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

Alıp almamakta kararsız aldım, diğer alan arkadaşlar yorum ve izlenimlerini yazarlarsa sevinirim

aynen hocam kararsızım bende. Ekranı dandik gibi duruyor.
  • windows phone üzerinden deneme şansın var mı? bi eş dostta mutlaka vardır, deneyip bilgilendirsen çok sevinirim.

wp mağazasında smartwatch app'ı yok, (eğer çalışırsa wp'de) ne tür dezavantajları olacaktır, uygulamanın olmamasının.
    cevabını sabırsızlıkla bekliyorum, inceleme için teşekkürler
    son olarak:aliexpressten mi aldın?

-müzik ve arama sırasında saatten gelen sesi, telefona verebiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N20 -- 6 Aralık 2014; 17:29:29 >
  • Bir de şu model var dün 20 dolardı bugün 50 dolar olmuş nedense, zarif birşey ama iyimidir bilmiyor

https://www.banggood.com/Waterproof-U9-U-Bluetooth-Smart-Sports-Watch-Wristband-iPhone-Android-p-933572.html

Ben u8 u9 ve pebble modelleri Arasında kararsız kaldım

Pebblehttps://getpebble.com/pebble

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayatgezi -- 6 Aralık 2014; 17:34:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bir de şu model var dün 20 dolardı bugün 50 dolar olmuş nedense, zarif birşey ama iyimidir bilmiyor

https://www.banggood.com/Waterproof-U9-U-Bluetooth-Smart-Sports-Watch-Wristband-iPhone-Android-p-933572.html

https://www.banggood.com/Waterproof-U10-Sport-Bluetooth-Smart-Wrist-Watch-for-Smartphones-p-949975.html

onun üst modeli. Hoşuma gitti. Ama gelir mi bilmiyorum

• quote:

Ben banggood dan aldım.

Hocam u10'u tavsiye eder misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: N20

windows phone üzerinden deneme şansın var mı? bi eş dostta mutlaka vardır, deneyip bilgilendirsen çok sevinirim.

wp mağazasında smartwatch app'ı yok, (eğer çalışırsa wp'de) ne tür dezavantajları olacaktır, uygulamanın olmamasının.

wp ile uyumludur ancak şöyle ki adım sayarın verilerini senkronize edemezsin, rehberini muhtemelen göremezsin, ayrıca gelen mesajları bildirimleri okuyamazsın. sadece telefon numarası görüp cevap verebilirsin.
    banggod üzerinden aldım. 13 15 günde istanbulda kapıma kadar takipli geldi.
    müziği ve aramayı saate verebiliyorsunuz. telefon uzaktaysa ortam müsaitse kolumdan konuşuyorum. ses kalitesi iyi.

• quote:

quote:

Alıp almamakta kararsız aldım, diğer alan arkadaşlar yorum ve izlenimlerini yazarlarsa sevinirim

aynen hocam kararsızım bende. Ekranı dandik gibi duruyor.

ekran dandik denemeyecek kadar iyi. dokunmatik hassasiyeti inanın discovery den daha iyidir. o konuda örnek fotoğraf aşağıda. öylesine şu an çektim. normalde bu büyüklükte ekran bu kadar yakından pixellenir ancak görünürde öyle bir his bile yok.

quote:

Bir de şu model var dün 20 dolardı bugün 50 dolar olmuş nedense, zarif birşey ama iyimidir bilmiyor

anladığım kadarıyla ince modellere bakıyorsun. pebble bu işin ustası ve eskisidir ancak saatlerinin pil ömrü sebebiyle ekranları siyah beyaz ve pixellidir bildiğim kadarıyla. o yüzden birbirinden çok farklı kulvarlar. u8 u9 pebble arasında u8 derim. u10 işin içine girerse daha güzel saat görüntüsü nedeniyle u10 derim.

quote:

quote:

Ben banggood dan aldım.

Hocam u10'u tavsiye eder misiniz ?

sonuçta yeni model mutlaka artıları vardır. sanıyorum saat arayüzü değişmiş. bence almaya değer.
     U Watch U8 Akıllı Saat İncelemem

• quote:

quote:

windows phone üzerinden deneme şansın var mı? bi eş dostta mutlaka vardır, deneyip bilgilendirsen çok sevinirim.

wp ile uyumludur ancak şöyle ki adım sayarın verilerini senkronize edemezsin, rehberini muhtemelen göremezsin, ayrıca gelen mesajları bildirimleri okuyamazsın. sadece telefon numarası görüp cevap verebilirsin.
    müziği ve aramayı saate verebiliyorsunuz. telefon uzaktaysa ortam müsaitse kolumdan konuşuyorum. ses kalitesi iyi.

Bunlar tâhmin mi yoksa denedin mi

• quote:

quote:

quote:

Bunlar tâhmin mi yoksa denedin mi

denemedim ancak uygulamayı androide kurmazsan olan bu. yani bildirim almıyor. çağrı ve ses iletimi yapıyor. telefona cevap vermeye izin veriyor.

• Hcm selam bende senin güzel ve detaylı hazırladığın incelemenden sonra aliexpress den u8 siparişi verdim umarım bende beğenirim gelince detayları ve yorumlarımı yazacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: thunderksk

Hcm selam bende senin güzel ve detaylı hazırladığın incelemenden sonra aliexpress den u8 siparişi verdim umarım bende beğenirim gelince detayları ve yorumlarımı yazacağım

umarım beğenirsin. ben kolay kolay böyle şeyleri takmam. daha doğrusu maymun iştahlıyımdır. kenara atacağıma emindim ancak az önce fotoğraf paylaştım halen kolumda. ha bu arada oakley saatin yerine geçti bu saat :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thunderksk

Hcm selam bende senin güzel ve detaylı hazırladığın incelemenden sonra aliexpress den u8 siparişi verdim umarım bende beğenirim gelince detayları ve yorumlarımı yazacağım

umarım beğenirsin. ben kolay kolay böyle şeyleri takmam. daha doğrusu maymun iştahlıyımdır. kenara atacağıma emindim ancak az önce fotoğraf paylaştım halen kolumda. ha bu arada oakley saatin yerine geçti bu saat :)

Ekrana sağ köşeden bakıldığında saat okunuyor mu ? Ondan kkorkuyorum. Görüntü fazla bozulmasında

• sağ köşe derken?
  • quote:

sağ köşe derken?

Önden düz görünümünde netler canlı. Saati y ekseninde 45 derece döndürdükten sonra gözüken ekran kararıyor. Onu sormak istemiştim de anlatamadım. :D. Resimdeki gibi bakınca
     U Watch U8 Akıllı Saat İncelemem

• Ben de aliexpress'den aldım fakat merak ettiğim iphone app'i var mı? bazı sitelerde uwatch app'i uymuyor yazmışlar, ben de appstore'da uygulama olarak bi tek onu bulabildim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.