Şimdi Ara

TYT Problemler Kaynak Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde Rutin Olmayan Problemler var,4 ana bölümünden birini çözdüm fakat sene sonuna doğru çözülecek bir kitapmış hissiyatına kapıldım.Şöyle yeni nesil,sağlam soruların olduğu bir problemler kitabi tavsiyeniz varsa bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam ben de yeni rop siparişi verdim sorular nasıl?
  • Hocam ülkede kaynak mı tükeniyor daha bunun apotemisi,acili,çap akıl oyunları var.Sene sonuna doğru endişeniz artacaktır.Çözün gitsin.(çaktırmadan kaynak önerisi vermem...)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nYselmech

hocam ben de yeni rop siparişi verdim sorular nasıl?
    Hocam kolay sorular da var zor sorular da var.Ama bu ikisinin ortası yok mesela.İki sayfayı üst üste çözüp 4 soru üst üste boş bıraktığım olmuş,şimdi baktım kitaba.Dediğim gibi 4 ana kısım var ilk kısmını çözüp bıraktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ichabod

Hocam ülkede kaynak mı tükeniyor daha bunun apotemisi,acili,çap akıl oyunları var.Sene sonuna doğru endişeniz artacaktır.Çözün gitsin.(çaktırmadan kaynak önerisi vermem...)
    Doğrudur hocam da Rutin Olmayan Problemler ile başlamak yerine araya bir şey sıkıştırayım diyorum,Akıl oyunları çok tavsiye edilmişti.Edildiği kadar var mıdır?Acilin şimdilik problemler adına çıkarttığı 16'lık bir deneme var diye biliyorum.Kendi problemler kitabı var mı ki?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.