Şimdi Ara

tyt matematik 25 net ne kadar sürede yapılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
4.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar tyt mat temelim zayıf adam akıllı günde 5,6 saat ayırarak ne kadar sürede biter
    geometri hariç

• Denemelede kaç net yapıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortalama 5 net falan hocam liseye kadar matematiğim iyiydi baya teogda 440 yapmıştım bazı sorunlar oldu lisede hiç mat çalışmadım dolayısıyla herşeyi unutmuşum.

• tyt için kaf önerini ciddiye almadıkça yaparsın kaf ile calıstım batırdım keşke onun yerine deneme abanasa imişim
  • burakkiki B kullanıcısına yanıt
    Ahh keşke benimde matım iyi olsa tavsiye versem benim 15 civarı falan ama bence halledebilirsin ortakulda o puanı yaptıysan çalıştıkça bilgilerin gün yüzüne çıkar.

• Bence konu anlatımlı bir kitap almaktansa orta seviye bir soru bankası al(video çözümlü olsun bence) ve youtube da bir sürü matematik kanalı var beğendiğin birini seç(hocalara geldiğin matı iyidir) ve dersi dinle soru bankandan o konuda soru bırakma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yazın 1.5 ayda matematik netimi kafadan 20-25 artırdım diyebilirim. netten konu videosunu izleyip (ben ceyhun hocanın pdfsini çıkarıp videoda onunla beraber ilerliyordum) 345ten de o konuyu seri seri bitiriyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FantomİçinF kullanıcısına yanıt
    TYT için sadece 345 yeterli mi ? Elimde TYT Matematik için sadece 345 varda, 345 i hızlıca bitirip ardından yeni TYT soru bankası alarak ondan mı devam etmeliyim ?
  • Birey a ve b ile konuları temizledikden sonra 345 yapmayı düşünüyorum ama sorun zamanbunları yapmak ne kadar sürer

• berkcan1209 B kullanıcısına yanıt
    yeterli değil ancak büyük ölçüde açığını kapatır kolaydan zora gittiği için. bireyi bilmiyorum ama 345ten sonra çözüm biraz ağır kaçıyor pek yapamadığımdan çok çözmüyorum aylardır tyt matematik hoş bir durum değil bu da. limit fena değil ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TYT yi sadece 345 ten bitirsem yeterli olur mu peki yoksa yanına ek olarak limit mi alayim ? Limitin seviyesi nasil ? Hangi kitabini oneriyorsun limitin ?

• up
  • Birey a fazla basit kaçar bence birey b den başla nası olsa çözümlü

• burakkiki B kullanıcısına yanıt
    birey a hakkında bilgim yok ama b yi tavsiye etmem kesinlikle zamanına yazık. seni düşündürecek sorular çözmen lazım birey b falan hikaye.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.