Şimdi Ara

tyt mat neti nasıl artar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
4.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • karantina süresince 2 defa mat denemesi yaptım birinde 21.75 birinde 22.25 net yaptım her seferinde bir saat süre verdim ve son 10 soruya vaktim bile yetmiyor vaktim yettiginde de yapamiyorum bu sorunları nasıl düzeltebilirim tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• eksiğin problemlerde mi yoksa ilk 12 soru dediğimiz yerde mi bunu bilmemiz lazım. eğer ilk 12 soruda çok yanlışın çıkıyorsa kalan zamanda hızlıca bir soru bankası mesela tyt acil gibi çözmeni öneririm. problemlerdeyse sıkıntı hızlanmak için yine soru bankası ya da özel fasikül çözebilirsin. tyt mat çok sıkıntılı hatta bence tyt ayt hepsinin en sıkıntılı branşı tyt mat. öyle hızlı bir şekilde yükselmiyor netler. moralini bozma bu süreçte çalışmaya devam et. ayrıca yapamadığın soruyu hemen atlamanı ve turlama tekniği uygulamanı öneririm. geometriye zaman kalması için ve zamanın kalmadığı için göremediğin görsen belki çözebileceğin soruları görmüş çözmüş ve net kazanmış olursun. başarılar.
  • up

• eksiğin problemlerde mi yoksa ilk 12 soru dediğimiz yerde mi bunu bilmemiz lazım. eğer ilk 12 soruda çok yanlışın çıkıyorsa kalan zamanda hızlıca bir soru bankası mesela tyt acil gibi çözmeni öneririm. problemlerdeyse sıkıntı hızlanmak için yine soru bankası ya da özel fasikül çözebilirsin. tyt mat çok sıkıntılı hatta bence tyt ayt hepsinin en sıkıntılı branşı tyt mat. öyle hızlı bir şekilde yükselmiyor netler. moralini bozma bu süreçte çalışmaya devam et. ayrıca yapamadığın soruyu hemen atlamanı ve turlama tekniği uygulamanı öneririm. geometriye zaman kalması için ve zamanın kalmadığı için göremediğin görsen belki çözebileceğin soruları görmüş çözmüş ve net kazanmış olursun. başarılar.
  • lowIQdetector L kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam genelde 26 soru falan çözüyorum uslu koklu sayilarda sıkıntım oluyor genelde problemleri hic bir kitap bitirmedim ama rahatca çözebiliyorum bence tyt matla ilgili bir test kitabı bitirmedim ama önemli kısımları bildiğimi saniyorum genelde süre sorunu ve son 10 soru netimi düşürüyor bence

• son 10 soru geometri mi?
    evet hocam

• hocam o zaman geometri yoğunlaşın. acil, karekök ayt, bilgi sarmal,orijinal hepsi çok iyi kaynaklar hızlıca başlayıp youtubedan yapamadıklarınızı izleyerek yol alabilirsiniz kenan kara şart zaten
    anladim hocam tesekkurler

• Aynı sıkıntı bende vardı, hala var ama çok azaldı. Problemlere çok sıkı çalışarak hallettim. (Mikail hoca + acil + apotemi + denemeler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Earwen_ -- 12 Nisan 2020; 20:52:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam problemlerde fazla sıkıntı yokta sıkıntı geo kısmında son 10 soruyu göremiyorum bide

• Vallahi ben yazın acil de çözdüm, sene başında 30+ netlerdeydim şu aralar 27 seviyelerine düştüm. Oysa fullemeyi hedefliyodum. Ne yapacağımı bilemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mikail hocadan başka birini dinlediyseniz kıyaslar mısınız ikisini

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.