Şimdi Ara

Silin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
13
Favori
5.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Silin

(En Son Oy Tarihi: 13.6.2021)
Giriş

• 345 tyt mat denemesi çıktı mı
  • Elimde acil, derece, 345 ve karekök var.Daha acil ile dereceye başlamadım ama sorulardan bazılarını inceleyip çözdüm.Bence acil, yayınlanan tyt ile yapılan msü ye baya yakın.Soruları daha zor ve geliştirilmiş ki böyle olması daha iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Derece cöp metin fena değil acili cözmelisin apotemi çıkarınca cözmezsek ayip zaten 345in aytsini cok beğendim gecen sene milletten gördüğüm kadariyla ygs mat denemesi çöptü

• chatlck C kullanıcısına yanıt
    Tytsi daha cikmayanlari ygs olarak belirttim.Cikmadi yani.
  • sonuç 10lu güzel bence sınav ayarında. Kesin olarak önermeyeceğim deneme çap 20li tamamen çöp sistemden uzak aptalca sorular var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teslaa34

Derece cöp metin fena değil acili cözmelisin apotemi çıkarınca cözmezsek ayip zaten 345in aytsini cok beğendim gecen sene milletten gördüğüm kadariyla ygs mat denemesi çöptü

Derece neden çöp?

• tytye uygunluk olarak 345 ygs denemeleri,metin 10lu ygs ve 12li tyt,acil en uygunu.Bunlara ek olarak derece ve apoda iyi ama örnek tytye uzak çok daha zor sorular barındırıyor
  • jeanbay3 J kullanıcısına yanıt
    2 yıldır yenilemeden aynı denemeyi basıyor , osym nin tyt ile ilgili yaptıgı acıklamalara ya da tyt/msü sorularına uygun degil bildigin 2015 ygs gibi bir şey.
  • Mao tun kullanıcısına yanıt
    Hangi Sonuç Hocam derece olmayanı mı diyorsun ?

• Her yorumu gördüm de sonuç dereceye ve sınava en yakın matematik sorularını hazırlayan 345e çöp demek de şov

• quote:

Orijinalden alıntı: Saul.Goodman

Hangi Sonuç Hocam derece olmayanı mı diyorsun ?

evet hocam örnek kitapçıkla aynı seviye ya da bir tık daha zor. Tyt matematikte çok zor denemeler çözmeyi saçma buluyorum enerjiyi ayt ye harcamak lazım tyt matematik kısmında zorlayacak tek şey belki problemler olur.
  • Acil - 345 bu ikisi sınava en yakınları metin in geometrisi baya güzel çap leş , karekök eh işte fena değil çaptan daha iyi ama bu denemeler artık eski soru kalıplarıyla dolu

• Beyler karekok 20 liyi cozdum genel manada problem sorulari var geometri fena degil alip cozulebilir

• Mao tun kullanıcısına yanıt
    Attım sepete

• mreragata M kullanıcısına yanıt
    345in aytsi süper ygssini gecen sene arkadaslardan biliyorum pek bir halti yok ayrica derece de deneme hazirladim diye çıkmis sorularin benzerini kırpıyor oraya

• jeanbay3 J kullanıcısına yanıt
    Çöp gayet çünkü ösym sorularinin aynisini döndürüp döndürüp soruyor orjinallik 0 metin cok zor değildir ama orjinaldir mesela ben cöp derken zor kolay demiyorum

• sıfırdan sonsuza matematik denemeleri tam sınav ayarında hiç kimse belirtmemiş ama bence çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: teslaa34

Çöp gayet çünkü ösym sorularinin aynisini döndürüp döndürüp soruyor orjinallik 0 metin cok zor değildir ama orjinaldir mesela ben cöp derken zor kolay demiyorum

Katılıyorum derece hakkinda. Adamlar 40 yillik oss sorularini soruyorlar.

• Starixa kullanıcısına yanıt
    Metin 10 lu ygs ve 12 li tyt soruları aynı mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.