Şimdi Ara

TYT genel olarak ne zaman bitmeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    TYT: 50 ve üzeri
    AYT: 25 ve üzeri

Temelim hiç yok. Matematik temel kavramlardayım fen/geo hiç yok diyecek kadar az. Türkçe bir şekilde çözüyorum. Bu netler doğrultusunda TYT ne zamana bitirilip AYT geçilmeli?

• 20 Haziran 2019 günü
  • tyt biten bir şey gibi gelmiyor bana pek tamamen sayısal zekayı test ediyolar bence
    hani temel kavramlardan 30 kitap bitirsen ne olucak ki adam onu öyle bir soruyor ki ne yapacağını bilemiyosun mesela
    ne bilim biraz karamsarım.
  • Mona Sax kullanıcısına yanıt
    Orası öyle ama genel olarak AYT geçmeye ne zaman başlanmalı. Çünkü şuan her şeyim sıfır ve yetiştiremeyeceğim sanırım.
  • Konuları belli genel olarak ne zaman bitmeli?
  • Corbars C kullanıcısına yanıt
    hocam planınızı güzel yapıp tyt ayt beraber gitmeye çalışamaz mısınız?
    bizim dershanede öyle gidiyorlar mesela 3 saat tyt mat görüyoruz 2 saat de ayt muhtemelen şubat mart gibi bitirecekler tyt yi
    he evde olunca daha zor olabilir tabi
  • Ben dershaneyi daha yeni bıraktım. Bu hafta bıraktım. Dershanede çok zor öğreniyordum. Hızlı hızlı gidiyordu hiç bir şey anlamıyordum. Rehberlikcinin verdiği konuları soruları yetiştirmeye çalışıyordum. Onlarıda anlamıyordum. Mecbur bırakmak zorunda kaldım. Şuan evdeyim elimde yeteri kadar kitap var. Raunt sisteminde ki tüm videoları konu anlatımlarıda izleyebiliyorum. TYT 0 olduğu için AYT ile gidebileceğimi sanmıyorum açıkcası.
  • Corbars C kullanıcısına yanıt
    dershane tyt matcılarının genel özelliği galiba bu
    bizim sığır da hızlı hızlı önemli yerlere değinip geçiyor accuk temelim oldugu için bir şeyler kapabiliyorum bazı konularda ama hiç anlamazsam evde mecbur selim yüksel izliyom
    Hocam kendinizi en iyi siz tanıyorsunuz, nasıl başlamak istiyorsanız başlayın devamı gelir elbet
  • Bir kaç gündür öneri arıyorum işte bakalım hayırlısı
  • Mona Sax kullanıcısına yanıt
    Tyt hiçbir zaman bitmez çok doğru demişsiniz hocam :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne zaman biter demekten kastım bu değildi aslında. Sürekli çalışmak lazım bu tamam fakat AYT konularına ne zaman başlamak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: central CEE

tyt biten bir şey gibi gelmiyor bana pek tamamen sayısal zekayı test ediyolar bence
    hani temel kavramlardan 30 kitap bitirsen ne olucak ki adam onu öyle bir soruyor ki ne yapacağını bilemiyosun mesela
    ne bilim biraz karamsarım.
    tyt bence tek sıkıntı mat kısmı onuda şöyle düşündüm kafamda zaten geo 10 soru var 10 soru problemler var bu 2 sini hallederek 20 net en azından tyt mattan 10 soru yaparsak 30 net oluyor
  • Wjéasz kullanıcısına yanıt
    İşte o ikisini halledecek programı kuramıyorum ben bir gün birine asılıyom diğerine hiç bakmıyom felan ama dediğin gibi feni felan aşırı kolay tytnin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: central CEE

İşte o ikisini halledecek programı kuramıyorum ben bir gün birine asılıyom diğerine hiç bakmıyom felan ama dediğin gibi feni felan aşırı kolay tytnin
    hocam bence en önemli şey programın olmasa bile düzenli kalkmak sabah 6 da kalkmayı alıştırın çünkü akşama doğru insanın çalışası gelmiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.