Şimdi Ara

TYT'de ilk 200-250 bin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ikinci kez üniv okumak istiyorum bi önlisans bölümü hedefim var. fırsat yaratıp çalışıyorum bu yıl, sanırım hedeflediğim bölüme girmem için TYT'de ilk 200-250 binde olmam yetecek. sizce bunun için kaç net gerekecektir ? puan ayrımı olmadığından öngörmek zor biliyorum fakat bi tahmin rica ediyorum.

teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 29 Mart 2018; 5:31:43 >

• 50-60 net yeterli olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilmentore

50-60 net yeterli olur diye düşünüyorum.

Bence fazla bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oo hocam beşiktaş forumundan hatırlıyorum sizi o zaman üniversiteye girmiştiniz ya da okuyordunuz.OnurBk falan da vardı tr 25-30 sosyal 4-5 matematik 10-15 fen 5-6 rahat 200k yapacaktır.
  • Hedefiniz hangi bölüm ?

• quote:

Orijinalden alıntı: whycoders3

Hedefiniz hangi bölüm ?

2 sene cok bi vakit olmadigindan yasim gecmeden bi paramedik okumak istiyorum. yani is olarak bi beklentim de yok icimde ukte 2 3 yildir.

su ana kadar 4 genel doneme onun disinda 5'er tane mat ve turkce alan denemesi cozebildim. turkceden 30 35 araliginin altina dusmuyorum. sosyalden 14 altina hic dusmedim. matim kotudur 15-22 arasinda degiskenlik gosteriyor. fenden de tamamen en yakisikli sık yontemiyle 2 3 net yapiyorum fakat biyo ve kimya calisip onu en azindan 5'e sabitleme dusuncem var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: whycoders3

Hedefiniz hangi bölüm ?

2 sene cok bi vakit olmadigindan yasim gecmeden bi paramedik okumak istiyorum. yani is olarak bi beklentim de yok icimde ukte 2 3 yildir.

su ana kadar 4 genel doneme onun disinda 5'er tane mat ve turkce alan denemesi cozebildim. turkceden 30 35 araliginin altina dusmuyorum. sosyalden 14 altina hic dusmedim. matim kotudur 15-22 arasinda degiskenlik gosteriyor. fenden de tamamen en yakisikli sık yontemiyle 2 3 net yapiyorum fakat biyo ve kimya calisip onu en azindan 5'e sabitleme dusuncem var.

Anladım hocam bu netlerle yaparsınız bence citayi biraz daha yükseltin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• tesekkurler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.