Şimdi Ara

TWRP yükl. sonra Recovery is not seandroid enforcing hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S6e plus (928f) cihazıma odin ile TWRP flaşladım ve hemen ardından telf. açılırken gerekli tuşlara basıp recoveryi açmak istediğimde sol üstte kırmızı bir şekilde Recovery is not seandroid enforcing yazısı belirdi. (Buradan öteye gitmiyordu tel de açılmıyordu mecbur stok rom attım)

(ilk denememde flaşladıktan sonra recoveryi açmadım cihaz samsungda takılı kalmıştı stok rom attım sıfırlanmadan devam etti cihaz)

Şu an yine stok rom atarak kullanıyorum ancak ben bu twrpyi nasıl yüklerim ya da yükledim de mi açamıyorum yardım edecek olan yazarsa şimdiden teşekkürler

Oem kilidi ve usb hata ayk. açık
    Hata metni s6 edge plus yazan bölümde çıkıyor TWRP yükl. sonra Recovery is not seandroid enforcing hatası

• Twrp'yi hangi sitedeki anlatıma bakarak yüklediniz?Orada belki bir ayrıntı anlatılmıştır. Mesela alttaki anlatımda twrp'yi yükledikten sonra açılışın önlenmemesi için bir şey yüklenmesi gerektiğinden bahsediliyor.

https://forum.xda-developers.com/s6-edge-plus/orig-development/recovery-official-twrp-galaxy-s6-edge-t3354492/amp/
  • Exfat E kullanıcısına yanıt
    Buradan baktım hocam ve hata 8. adımdayken oluyor, siz sanırım ardındaki uygulamadan söz ediyorsunuz
  • gokkayahan G kullanıcısına yanıt

Evet doğru o adımdan söz etmişim ama yanlış olmuş. Hata 8. adımdaysa o zaman ilgili tuşlara basarken geç kalıyor olabilirsiniz. Twrp recovery flashlanmaya yakın eliniz o tuşlarda olmalı ve hemen stok recovery'yi yükleyemeden twrp'yi başlatabilmeniz lazım. Aslında her durumda twrp'yi açamasanız da orijinal recovery açılmalıydı. Orayı tam anlayamadım. Samsung'tan bayadır uzağım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exfat -- 8 Kasım 2020; 22:46:0 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.