Şimdi Ara

Twitter hesabımın askıya alındığı uyarısı alıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, twitter hesabım var ama çok kullanmam, sadece bazı olaylardan haberdar olmak için bakarım, bir süredir twitter hesabımın askıya alındığı uyarısı alıyorum ve düzeltemiyorum, hatta hesabı kapatmama bile izin verilmiyor, ama e-mail hesabı benim, bu hesabın kötü niyetli kişiler tarafından kullanılmasından korkuyorum.
    Ne yapabilirim?

• Daha önceden bir uygulama ile ilişkilendirdiniz mi onu kontrol edin,daha sonra şifrenizi değiştirin

Yada eski hesabı siliniz ve yeni bir hesap oluşturun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfyildiz

Daha önceden bir uygulama ile ilişkilendirdiniz mi onu kontrol edin,daha sonra şifrenizi değiştirin

Yada eski hesabı siliniz ve yeni bir hesap oluşturun.

Dostum, hiçbir uygulama ile ilişkilendirilmedim, zaten kimseye twit falan da atmadım, sadece birkaç futbolcu, köşe yazarı, birde Fuatavni miydi neydi bunları takip ediyordum, örneğin fuatavni yi takip etmem buna sebep olabilir mi ? alehte çok atıp tutuyordu, ama ben kimseye bir şey yazmadım ki.
  • Takip ettiğiniz kişi ile alakalı olacağını sanmam ve saçma hani bir çok siyasi parti ve buna benzer takip eden var.Öyle olsa fetö suçu filan denirdi konuya polis müdahelesi olurdu hesaba.

Muhtelemen sahte hesap olarak algılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfyildiz

Takip ettiğiniz kişi ile alakalı olacağını sanmam ve saçma hani bir çok siyasi parti ve buna benzer takip eden var.Öyle olsa fetö suçu filan denirdi konuya polis müdahelesi olurdu hesaba.

Muhtelemen sahte hesap olarak algılıyor.

Peki nasıl yapmalıyım, sil diyorum benden telefon numarası istiyor, telefon numarasını veriyorum kabul etmiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.