Şimdi Ara

Twitter'da giremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bana yardım edermisin, twitter'a giremiyorum kullanıcı adını ve şifre yi doğru yazıyorum ama hata veriyor yani şifreyi doğru yazıyorum yaklaşık 2 haftadır öyle bekliyorum belki geçer diye ama bir türlü olmuyor rica ediyorum bana yardım edin twitter yetkililerine falan ulaşabilirsiniz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TWITTERDA HIZLA YAYILAN VIRUS HESAPLARI ELE GECIRMEKTE NASIL KURTULABILIRIZ YARDIM EDIN
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesuke

TWITTERDA HIZLA YAYILAN VIRUS HESAPLARI ELE GECIRMEKTE NASIL KURTULABILIRIZ YARDIM EDIN

büyük ihtimal hesabın hacklenmiş.eğer o hesaba kayıtlı mail adresin ne ise onu kontrol et gelen mail varmı twitterdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesuke

TWITTERDA HIZLA YAYILAN VIRUS HESAPLARI ELE GECIRMEKTE NASIL KURTULABILIRIZ YARDIM EDIN

sende eğer hack olmamışsa hesabın uygulamalar sekmesine gir onay verdiğin api bağlantılı olan yerleri erişim izinlerini iptal et.işte onları iptal edersen.senin adına twett atamazlar ve senin adına takipçi yollayamazlar.
  • Giremiyorum twitter'a mail atma gibi yada onlara ulaşma gibi bi yol var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batuakgn kullanıcısına yanıt
    sana mail gelmesi lazım mail gelmeden onlara şikayet maili zaten atsanda kaale almazlar.temmuzda benim 30k lık hesap hacklendi ve o dönem 50 kere mail attım alamadım hesap gitti şimdi millet geri alıyor sanırım şikayet çoğaldı birde eylülde bir program devreye sokmuşlar sanırım oda işe yarıyor olan bizim 30 klık hesaba oldu.elin endonezyalısı 25 bine düşürdü eylülde öyle kaldı hayvan az gene 2 ayda 15 bin tweet attı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.